Advertenties


-menu

Toon bijdragen

Deze sectie stelt je in staat om alle bijdragen van dit lid te bekijken. Je kunt alleen de bijdragen zien waar je op dit moment toegang toe hebt.

Toon bijdragen-menu

Berichten - lwddanman

#1
Algemene zaken / Re:wat zijn mijn rechten
18 mei 2011, 16:52:09
Nou jongens,heb een blokje gevonden,viel nog nie echt mee,want met et zelfde blok nummer had je 2 varianten,
met stalen carter,en alu,en gelukkig was er 1,die em met alu had:)
Anders werd et meer verbouwen dan lief was...
#2
Algemene zaken / Re:wat zijn mijn rechten
6 mei 2011, 18:47:55
alweer een nieuwe pakking:(,ja ging het maar zo makkelijk en snel allemaal Laurens:)
Zeg,als jij nou zorgt voor dat blok MET nwe koppakking:)
#3
Algemene zaken / Re:wat zijn mijn rechten
6 mei 2011, 18:44:57
Ik zoek nog een blok,wel et liefst een blok met de kop erop,versnellingsbak gaat wel,af en toe wil ie es niet in de versnelling.
Ik ken nie zoveel mensen die dat kunnen plaatsen,behalve dan de garage waar ik altijd kom voor onderhoud,die hebbe me vaker gezien:)
Dus ik hoop gauw een blok te hebbe,zodat ze het eronder kunnen zetten,ja ik mis vervoer.
#4
Algemene zaken / Re:wat zijn mijn rechten
5 mei 2011, 18:43:46
Had em al gevraagd,maar het laatste blok,gaat(als het goed is)net de deur uit voor een andere klant.
En zo niet,dan denkt die aan mij,alleen nu maar zien hoe ik em in Leeuwarden krijg ;)
#5
Algemene zaken / Re:wat zijn mijn rechten
5 mei 2011, 16:31:07
Tja,ik weet achteraf dat de schobrekers al lek waren,maar dacht eerst dat het zo hoorde:(
dacht jemig wat veert dat ding van achter,lijkt wel een bak van 15oo kilo..
Wie oow wie weet een blok+kop te koop???
#6
Algemene zaken / Re:wat zijn mijn rechten
5 mei 2011, 06:02:43
Dus Den,wat je eigenlijk zegt is,dat het MOGELIJK ook kan komen(scheur in het blok)door het bedrijf,die mijn kop heeft gevlakt,en er een nieuwe pakking tussen heeft gezet???
Tuurlijk spookte dat ook door mijn hoofd,ik hoopte zo,toen mijn auto daar was om te kijken wat er aan de hand was,dat hun zouden zeggen,dat het hun schuld was,en dat er iets is misgegaan,bij het plaatsen van de kop,maar ja,hoe groot is de kans,dat ze dat zeggen!
Ik had ze nl wel gevraagd,of het zou kunnen komen,door verkeerde montage van de kop,en toen zei de garage,dat hun alles correct hadden geplaatst,en dat het wel eens vaker voorkomt dat het gebeurd,dus ook van hun kreeg ik het antwoord,dat er waarschijnlijk al een scheur in zat,en dat de auto eens,een keer te heet was geworden..
Neej geloof me,komt echt nie door me rijstijl,want de Megane is voor mijn geen auto,om hard mee te scheuren,en vooral niet met koude motor,hoge toeren te rijden!
Hiervoor had ik een clio 2.0,nou dat was een auto,waarbij je gewn MOEST scheuren,zonder dat er ergens een scheur in kwam:)
#7
Algemene zaken / Re:wat zijn mijn rechten
4 mei 2011, 20:18:21
Thx voor jullie antwoorden,maar wat de scheur int blok niet leuk vond,is dat die eigenlijk tijden met compressie verlies heeft gereden,en sinds de nieuwe pakking,de juiste druk weer had,en het haarscheurtje dacht,wow dit kan ik nie hebbe,
Een scheur int blok kan ontstaan,doordat de motor een keer heel erg heet is geweest,ik wil maar zeggen,dat is NIET in mijn tijd met de auto gebeurd.
Oh ja,alles is idd een moment opname,maar wiellager en schokbrekers,hadden ze kunnen zien en merken.
700 kan ok zijn,maar doordat de compressie minder was in me auto,viel die erg snel terug,en achteruit rijden moest dan ook met een dot gas..
En toch moet ik iets proberen bij die lui
Zoveel dingen die niet kloppen..
btw wat kost een 2de hands blokje met kop.nr is k7m 702
#8
Algemene zaken / wat zijn mijn rechten
4 mei 2011, 19:15:52
Hallo allemaal!
Ik heb sinds 7 mnd een megane rn 1.6e sport((98) gekocht bij ABD te drachten(helaas).
Sinds die tijd heb ik alleen maar dikke vette problemen met die auto.
Bij het aanschaffen van de auto,kreeg ik dus een nieuwe apk.
Zeer nette auto,157000 op de teller,motor geluid leek goed,dus ik dacht doen!!
Eenmaal gekocht,reed ik voor het eerst op de snelweg terug naar me huis,en toen viel me een zoemend geluid op,bij me rechter voorwiel.
Ken die auto nie dus dacht eerst dat het het profiel van de banden was.
Na een paar dagen,merkte ik dat het steeds erger werd,dus maar ff naar garage in LWD geweest,en daar bleek,dat me lager rechts voor,er helemaal uit lag..
Hoezo nieuwe apk,dat moesten ze toch al kunnen zien daar???
Goed,ik dus uiteindelijk bellen met die gasten,en die zeiden kom maar ff langs,dus gedaan,me verhaal gedaan,en met pijn en moeite repareerde ze het wel,want zei die jongen die daar werkte,
lijkt me sterk dat het al zo was,maar goed,en ik was ook zo dom,om niet een verzekering af te sluiten..
Oh ja,wat me ook opviel,al toen ik em kocht,en dacht dat et zo hoorde,vaak bij 120km p/h brandde het lampje van de injectie,en vond ik,dat me toeren tal best laag was(700tpm),en em errug
slap vond qua kracht in zijn lage toeren,maar ja,dacht dat het zo hoorde,net zoals het vele roken van de uitlaat.
Nou een maand later ik naar de garage in lwd,omdat me auto nu ook met koude motor,slecht liep,wat blijkt:lekke kop.
Tja,en nu,die lui van de ABD zeiden dat het altijd een risico is bij het kopen ve auto,terwijl ze dat ,dacht ik ook wel konden merken/zien bij de apk,lijkt mij,en das heus nie door mijn manier van rijden,in die 2 mnd.
Had toch me auto nodig,dus liet het reparen,in de hoop,dat die daarna toch krachtiger was in de lage toeren,en lekkerder reed,helaas,was ook niet het geval,maar goed,tot vorige week,reed naar me werk,was er bijna,zag ik ineens me temp erg hoog oplopen.
Op me werk aangekomen,stopte ik de auto,en zag rook onder motor kap komen,dus maak open,en me koelvloeistof reservoir,leek wel een vulkaan,allemaal dikke drap eruit,me leidingen dik,het leek wel of alles ging ontploffen.
Nou liet de garage in lwd em ophalen,en hoorde vandaag dat ik een scheur in me onderblok heb. :?
Dus eigenlijk moet ik een andere motor,maar vraag me 1 ding af,die scheur had er al in moeten zitten,vooral omdat ik een nieuwe koppakking erin had,dus nu de druk int blok wel goed was,maar niet voor die scheur,en daar kan de garage in lwd niks aan doen helaas.
Mijn woedde gaat uit naar ABD te drachten,vele dingen hadden ze moeten kunnen zien met apk,zelfs lekke achter dempers,maar dat vond ik nie echt het ergste.
Kan ik de BOVAG inschakelen,vanwege hun nalatigheid vd apk?
Of is het gewn eigen schuld,dikke bult.
Graag hoor ik wat adviezen of i.d,want dat kan zo'n bedrijf toch niet maken

Groetjes Danny

EhPortal 1.40.2 © 2026, WebDev