Advertenties


-menu

Toon bijdragen

Deze sectie stelt je in staat om alle bijdragen van dit lid te bekijken. Je kunt alleen de bijdragen zien waar je op dit moment toegang toe hebt.

Toon bijdragen-menu

Berichten - Atrax (Herman)

#1
Citaat van: Roy op 29 juni 2011, 20:08:44
rijd je nu ook met een ander gevoel nu je weet dat je bijna 150 pk heb ipv de 102 die jezelf dacht?:P

hehe, jazeker! ik zit nu echt in de auto, zo van check mij met m'n 150 pk krachtpatser ;)
#2
Ja, ook wij hebben zeer genoten afgelopen zondag. Foto's (de paar die we hebben) komen er nog aan. En best wel jammer voor onze eindstand, maar wel geloofwaardiger :P

De prijs gaat de kofferbak in, en we nemen hem mee naar de volgende meeting ;)
#3
- Stefan en Alice, (11:45 is vroeg zat voor ons)
- Nicole en Roy, (zie Edje + Janneke)
- Tim en Michel, (11:15)
- Herman en zus, (11:15)
- Rogier en Robin,
- Rodney + Vriendin,
- Edje en Janneke,
- Karin + Frans, (11:15)
- Jeffrey + Yordy, (zie Edje & Janneke)
- Mathew en Floor,
- Edwin + Janneke, (11:30 op zijn vroegst)
- Dennis en Claudia.
#4
Hier geen problemen met eerdere start- verzameltijden, maar voor mensen die verder weg wonen wel begrijpelijk.
#5
Betaling is gedaan, door omstandigheden pas vandaag, en niet voor de 21ste (vandaag)
#6
Citaat van: Dennis Postma op  3 juni 2011, 19:26:28
Wat heeft dit met de puzzeltocht te maken?

ha, daar heb je me! Niet veel eigenlijk :) kan zo alleen bedenken dat ik het rustiger aan moet rijden, anders kan ik mijn raam bij elkaar puzzelen.
Maar ik blijf in vervolg wel on topic ;)
#7
Ik hoop dat er niet te veel drempels onderweg zijn, of klinkerwegen :P ...

Vanochtend een dikke kiezel tegen mijn raam gehad. Zit nu een putje aan de rand van de voorruit aan de bestuurderskant, en een scheur richting bovenkant.
En natuurlijk gaat er morgen een nieuwe schroefset (stugger, een KW variant 1) :) onder de auto... Zo blijf je bezig.
#8
Mailtje verstuurd voor de aanmelding!

Reken 2 extra personen en een Megane Coupe extra :)
Ook voor het karten en bbq'en.
#9
Algemene Clubzaken / Re:De ideeënbus.
28 mei 2011, 17:40:19
Leuk idee, ik zou er zo een kopen.
#10
Hoi allemaal, na een paar vragen gesteld te hebben hier, maar besloten om lid te worden. Dus ik zal me nu ook even voorstellen.

Mijn naam is Herman, ben 24 jaar oud en ik woon in Hengelo (twente). ik bezit mijn megane coupe nu iets meer dan een half jaar. het is een phase 2 uit 2002 en er ligt een 2.0 16v in. Dit is mijn 2de auto.

Mijn eerste was een peugeot 306 sedan (1995), welke net een zeer grote beurt had gehad door de vorige eigenaar, en die hem daarna toch niet meer wou hebben...  8)7 . daar heb ik toch zo'n 4,5 jaar plezier eraan beleeft, toen de auto toch af begon te takelen, en hij weg ging voor het een te grote kostenpost werd.

In de week werk ik in een laboratorium, bij een bedrijf die voedselproducten levert aan zijn klanten (eiproducten). De producten onderzoek ik op micro-organismen. Dus als jullie producten nuttigen waarin ei zit, en jullie niet ziek worden, dan heb ik mijn werk goed uitgevoerd  8) Dus met dit warme weer soft ijs bijvoorbeeld   :q :P

Heb dus niet echt een technische achtergrond, dus vergeef me als ik domme opmerkingen maak  o-)
#11
Zijn er al plannen voor deze/ een meeting in twente? kom zelf uit hengelo dus ik kan zo even langskomen :)
#12
[Mégane I] Motorisch / Re:Motorsteun?
23 april 2011, 20:12:41
Het is vandaag verholpen, het was de zogenaamde reactie steun van de motor. Het rubber die aan de motor zijde zit was op. De paar mm - cm speling zorgde ervoor dat de motor soms wat scheef stond, en erger heen en weer schudde dan normaal. Wat ik zelf zag bewegen hoort zo  :P
#13
[Mégane I] Motorisch / Re:Motorsteun?
15 april 2011, 19:20:54
Dus toch, dacht al dat er beweging in de schroefdraad en bout zag.
Hoelang kun je hier eigenlijk zonder al te veel problemen mee rond rijden? Kan pas woensdag naar mijn garage, en rijd al een 2 dagen ermee.
#14
[Mégane I] Motorisch / Motorsteun?
15 april 2011, 18:52:33
Hoi allemaal.

Heb een nieuw probleem. Als ik stilsta en de auto in de eerste versnelling wil zetten, gaat dit soms gepaard met een bonk, die mensen buiten de auto ook vreemd vinden  :D . De pook zelf gaat ook niet helemaal soepel in de 2de versnelling. Ook met optrekken en afremmen, hoor je geluid (soort tok) uit de versnellingsbak, en de pook beweegt wild heen en weer.
Heb ook net de auto in een versnelling gezet, en tegen de auto geduwd (wel rustig), en ik zie de motor heen en weer bewegen, wat me niet normaal lijkt (maarja een leek hier). Is dit een gevalletje motorsteun?

Auto: Megane coupe 2.0 16v, uit 2002.

Bedankt alvast




#15
Bleek inderdaad de remblokken + schijven te zijn aan de achterkant die je hoorde. De remschijven waren aan de binnenkant zeer verroest, voor ook... Had ze nog bekeken maar het was niks meer, ze werden te dun voor weghalen van de roest. Dus auto heeft nu 4 nieuwe remschijven en blokken.

Ander vraagje, kan er zo niets over vinden: Is het normaal dat als je buiten de auto staat je het schakelen kan horen? Je hoort zeg maar dat ik hem in een andere versnelling zet. Klinkt zoiets als tik-tok. In de auto hoor je dit eigenlijk niet. Is dit normaal? viel me opeens op toen ik naast een andere auto stond en het geluid weerkaatste. Of toch weer wat mis  ;(
EhPortal 1.40.2 © 2026, WebDev