Advertenties


-menu

Toon bijdragen

Deze sectie stelt je in staat om alle bijdragen van dit lid te bekijken. Je kunt alleen de bijdragen zien waar je op dit moment toegang toe hebt.

Toon bijdragen-menu

Berichten - Jim22

#1
[Mégane 3] Overig / Locatie condensafvoer airco
21 november 2016, 12:06:57
Beste forumleden,

Na jaren een andere auto te hebben gereden heb ik wederom een renault megane aangeschaft, ditmaal een model uit 2010.

Zoals meerdere megane rijders heb ik ook een probleem met waterlekkage. Zo heb ik water in het opbergvakje aan de bijrijderskant.
Nu weet ik dat dit aan een vevuilde paravan kan liggen of aan de condensafvoer van de airco.

De paravan en de ruimte daaronder is gecontroleerd en schoon (er zaten al geen afvoerubbers meer in) echter kan ik nergens de condensafvoer van de airco vinden.

Kan iemand aangeven waar deze zich bevind? Nog mooier is een foto van de locatoe  !-!.

Bedankt voor jullie hulp!

#2
Bedankt voor de info!

Dit topic kan wat mij betreft gesloten worden!
#3
Citaat van: Jeroen op 27 februari 2011, 11:07:33
Mooiste bodykit ooit:

http://link.marktplaats.nl/426579463

Doet mij een beetje denken aan een volkswagen corrado


#4
Ik heb op mijn megane cabrio dezelfde spoiler zitten en die zit er al een tijdje op dus nieuw issie niet...  ;)
#5
Gaat niet van het leien dakje allemaal zo te horen. Verzending onder rembours deed ze ook al niet dus nog een extra vraagteken. Mocht iemand daarheen gaan en mij een ruitje willen meenemen dan hoor ik dat graag  o-).

Groetjes!
#6
Voor diegene die bij de cabrio expert zijn geweest of nog gaan: graag even laten weten of alles goed is verlopen.

DankU!
#7
Hmm apart. Al met al blijft er een "luchtje" aan de zaak zitten.. Maar goed, ik hoor wel hoe het is verlopen!
#8
Iemand anders misschien ervaring met dit bedrijf?

Ik heb ze gisteren gemailt met de vraag of de ruit ook af te halen is. Dit was helaas niet mogelijk!

De naam van de dame in kwestie is Marielle Musch.

Groetjes Jimmy
#9
Top, alvast bedankt!

#10
Dag forumleden,

Heeft iemand toevallig ervaring met de achterruitjes die je op internet besteld via Cabrio-expert?
Volgens de advertentie op marktplaats zitten ze in Winschoten.

Ben enigzins argwanend aangezien er geen telnr. bij staat en de prijs ligt ongeveer 150 euro onder de normale prijs.
Ik zie dat ze nu 5 dagen actief zijn op marktplaats maar ik weet niet of ze eerder ergens hebben geadverteerd.

Bij voorbaat dank voor jullie reacties.

Link advertentie: http://auto-onderdelen.marktplaats.nl/renault-onderdelen/416754453-nieuwe-achterruit-incl-montagevideo-megane-cabrio-cabriolet.html
#11
Een goedenavond allemaal,

Ik ben reeds een aantal weken actief op dit forum maar heb mij nog niet voorgesteld. Mijn naam is Jim, 23 jaar en ben woonachtig in Venlo.
Momenteel ben ik 4e jaars student logistiek en werk daarnaast bij een logistieke dienstverlener. Ik ben de zoon van een automonteur en zelf
ook gek van auto's. In mijn vrije tijd besteed ik veel aandacht aan mijn auto, muziek, fitness en stappen. Ik ben sinds oktober in het
bezit van een blauw-metallic megane cabrio 1.6 16v uit 1999 (model 2000). Dankzij het forum heb ik al een aantal problemen kunnen oplossen
waarvoor mijn dank. Helaas bezit ik ook een megane die te kampen heeft met de meest voorkomende problemen. Ik heb in de eerste twee maanden
dan ook meerdere malen in de garage gestaan met mijn auto. Daarentegen ben ik wel tevreden met de rijeigenschappen en het uiterlijk van de auto.

Voor nu even een korte kennismaking. Wellicht tot spreeks op het forum!

Vriendelijke groet,

Jim
#12
Hmm een citroën misschien?
EhPortal 1.40.2 © 2026, WebDev