Citaat van: MarcN op 6 januari 2024, 17:56:01Controleer de zekeringen bij de plus van je accu eens. Als het goed is vind je hier 2 rode 30A zekeringen en 1 grotere grijs/zwarte zekering. Ik ben hier zelf eens lang naar op zoek geweest, dus die vergeet ik niet snel meer.
Sorry, maar ik begrijp je niet helemaal. Zitten deze in de zekeringskast bij de accu? En waarom moet ik deze controleren?
Citaat van: MarcN op 6 januari 2024, 17:56:01Maar je zult de oorzaak van de sluiting eerst moeten oplossen. Dus de metalen klemmen in je zekeringkast eerst repareren/terugplaatsen zodat deze nergens anders tegenaan komen. Ook zal deze zekering van 'huis met hulporganen interieur' (UCH) weer moeten werken omdat er anders belangrijke electronica delen van je auto missen.
En hoe kan ik die metalen klemmetjes repareren of vervangen? Volgens mij zijn ze er niet mee uitgekomen toen de zekering verwijderd werd, dus dat zou betekenen dat ze dan naar achteren in de zekeringkast zijn 'gedrukt'? Hoe zou ik dit kunnen oplossen?