Advertenties


-menu

Toon bijdragen

Deze sectie stelt je in staat om alle bijdragen van dit lid te bekijken. Je kunt alleen de bijdragen zien waar je op dit moment toegang toe hebt.

Toon bijdragen-menu

Berichten - pheijms

#1
Bedankt!

Ik ga er verder in duiken.
#2
Hallo allen,

Sinds een maand heb ik een Renault Megane 1.5 dCi Expression. Nu waren er wat problemen nadat ik de auto had gekocht, start en stop systeem gaf problemen. Dit heeft de garage keurig netjes opgelost, bleek dat er iets met boardcomputer was doorgebrand en daardoor hebben ze er een nieuwe ingezet (officiële Renaul garage). Ze hebben accu vervangen, boardcomputer, nieuwe remschijven, nieuwe banden.

De eerste week hoorde ik een heel kort piepje en er gingen wat lampjes branden. Dat ging zo snel dat ik het niet kon zien. Ik dacht, misschien waren het de kinderzitjes achterin.

Vandaag, drie weken laten, gingen weer een aantal lampjes branden. Maar nu bleven ze langer staan en er kwamen diverse storingen achter elkaar, binnen paar minuten.

1. In display stond 'Regelaar' en daaronder 'Controleer ESC'. Het lampje van Waarschuwingslampje, ABS en 'Waarschuwingslampje Elektronisch Stabiliteitsprogramma (ESP) en tractiecontrole' gingen branden. Zie plaatje:
traffic.gif

Na korte tijd volgende foutmelding:

2. In display stond 'Regelaar' en daaronder 'Controleer remsysteem'. Het lampje van Waarschuwingslampje, ABS en 'Waarschuwingslampje Elektronisch Stabiliteitsprogramma (ESP) en tractiecontrole' gingen branden. Zie plaatje:
traffic.gif

Na korte tijd volgende foutmelding:

3. In display stond 'Regelaar' en daaronder 'Storing opladen accu'. Het lampje van Waarschuwingslampje laadstroom en STOP gingen branden. Zie plaatje:
traffic.gif

Na de foutmeldingen kwam onderstaande melding kort in beeld:

4.  In display stond 'Regelaar' en daaronder 'Stop & Start actief'. Zie plaatje:
traffic.gif

Nu heb ik nog gewoon garantie. Dinsdag ga ik bellen naar de garage. Maar ik durf er nu niet meer mee te rijden.

Heeft iemand enig idee waar ineens deze foutmeldingen vandaan komen. Ook omdat het totaal verschillende meldingen zijn.

Alvast bedankt!

Groet,
Pieter
EhPortal 1.40.2 © 2026, WebDev