Advertenties


-menu

Toon bijdragen

Deze sectie stelt je in staat om alle bijdragen van dit lid te bekijken. Je kunt alleen de bijdragen zien waar je op dit moment toegang toe hebt.

Toon bijdragen-menu

Berichten - den_helder

#1
mrcar, autodoc of onderdelenlijn
#2
dat is APK afkeur, moeten nieuwe hoezen op. Helaas kan ik je geen antwoord geven op je vraag maar stuur trillen is balanceren en als ie naar links of rechts trekt moet ie uitgelijnd worden
#3
ik vind het hele mooie auto's en diep in mijn hart zou ik hem willen houden. TIs helaas ook niet dat ie zuinig is :P
#4
ja kijk autootje heeft iniddels 266 gelopen, ben bang dat ik nog heel veel problemen ga krijgen met deze auto. nu Gelukkig valt het enigzins mee. Renault megane cabrio van 2000 zijn hele mooie auto's maar helaas kwalitatief ook mindere auto's, kan nergens bij enzo :P

Heeft iemand nog mistlamp houders over voor achter. Die ontbreken bij mij
#5
keb het veel handiger gedaan. ik smeer die uitlaat dicht met gumgum, dan is de lambda waarde ook goed, remleidingen kunnen gedeeltelijke vervangen worden en de brandstof tank is helemaal niet lek. ik ga deze bad boy gewoon door de keuring tillen
#6
vandaag dus boete gehad en melding dat me APK 1 dag over datum is. Ik ben met spoed naar zo'n garage gegaan en die rook geld, die heeft allles af zitte keuren.

banden voor links recht, remleidingen, middenstuk, einstuk, iets met de aandrijfas, mistlampen, hoogte lampen, felheid lampen, rechtsachter verlichting, handremkabel aan 1 kant gebroken, andere kant gerafeld, gas blijft licht hange, lamba sonde waardes niet goed, roet waardes te hoog, benzine tank lek.

Maar het mooiste van alles is nog, hij heb de ruiterwissers afgekeurd, maar die heb ik 4 weken terug bij brezan nieuw gehaald, vervolgens heeft mijn auto in luxemburg in het depot van de ANWB daar gestaan, droevig verhaal, lees er alles over in mijn andere post: http://www.meganeclub.nl/fora/index.php?topic=22407.0

ik heb onder mijn auto gekeken laatst en zag er allemaal goed uit, geen roest nix. ik ga morgen ochtend mijn auto ergens anders te laten keuren.
#7
Beste lezer,

Mijn APK heeft me nogal wat ellende opgeleverd.

Ik heb nodig een uitlaat midden en eindstuk en een handremkabel.

Weet iemand waar ik dit kan bestellen of mischien van iemand kan overkopen?

Het gaat om een Megane I cabrio'tje.

Mvg
#8
Algemene zaken / Re: Dit geloof je nooit !
3 augustus 2018, 11:46:03
Update:

De renault garage wil niet dat ik bel, ik wordt in een oneindige loop gezet en uiteindelijk wordt de verbinding verbroken. Dus via ACL contact gezocht. Het onderdeel is besteld, krijgen ze hopelijk vandaag anders begin volgende week binnen. Het erin bouwen zal zo klaar zijn denk ik en dan gaat ie op transport. Dus hopelijk ergens disndag woensdag, maar zou gerust een extra week kunnen duren.
#9
Algemene zaken / Re: Dit geloof je nooit !
27 juli 2018, 13:58:10
Bedankt voor uw reacties.

Inderdaad deze auto was de auto die mijn raam heeft geopend met een luchtzak en met lange stok me deur heeft geopend. kijk ik zat deze man ook beetje te pushen om te proberen te starten. hij heeft toen het plastic rond de stuur verwijderd bij contact slot. met voelemaatjes in dat ding zitte###te. maja er zit een gat in de voorkant van het metalen baardje. een pen gaat door dit gat heen om de sleutel in het slot te houden. die pen gaat niet meer open en dus gaat de sleutel er niet meer in

Op het ACL terein was de mechanic bezig met hamers en schroevendraaiers in het contact te rammen. Dat zal de renault dealer ook wel merken. Ze zouden me inmiddels hebben moeten bellen maar ben nog niet gebeld. Ik ben er bang voor dat ik wellicht maanden kan gaan wachten.
#10
Algemene zaken / Re: Dit geloof je nooit !
27 juli 2018, 12:11:07
Bedant voor de reacties. Inmiddels heb ik de ACL gebeld en gebeld met de renault dealer en het lijkt er echt op dat ACL dit gaat vergoeden. Gisterochtend vertelde de renault dealer dat ze deze ochtend een diagnose gaan maken, betaald door ACL. Vervolgens komt de reperatie erbij wat ook door ACL betaald wordt. Erg goed geregeld. Helaas moet ik met dit warme weer wel me auto 10 dagen missen. Maarja dat moet dan maar.

#11
Algemene zaken / Re: Dit geloof je nooit !
25 juli 2018, 12:45:34
ja dat is allemaal leuk, maar ik als ik nu jouw auto sloop dan bel ik mijn verzekering en dan wordt de schade vergoedt. Het is niet expres gedaan natuurlijk.

De auto staat nu bij de renault dealer en daar wordt er een nieuw contact slot in gezet. Hij moest 10 dagen wachten op onderdelen.

Ja ik laat het maar gaan en ik zie de rekening wel tegemoet. Zodra de auto hier is afgeleverd heb ik pas in 2045 geld om die factuur te betalen
#12
Algemene zaken / Dit geloof je nooit !
25 juli 2018, 12:05:47
Sinds deze zomer heb ik een mooie megane I cabrio EA. Super leuk. Dus kwam het idee 2 weken terug om lekker te gaan hiken in luxemburg, leuk.

Dus ik pak me megane helemaal in met backpack, tent alles erop en eraan. Ik naar luxemburg. Het idee is heel simpel, drop de auto op camping 1, hike van camping naar camping om uiteindelijk weer bij de auto terug te komen, een rondje dus, 7 dagen.

Allemaal leuk tot ik mijn sleutels kwijt raakte op camping nr 4, wat doe je ..

Ik snel lid geworden van ANWB, ik belle, jaaa dat gaat via ACL in luxemburg. Ok ik die gebeld, Komt er inderdaad een monteur die de auto open maakt. Vervolgens probeert hij de auto te starten met voelemaatjes in het contact. Lukte niet, takelwagen komt en me auto wordt afgesleept naar het depot in luxemburg. Het idee was dat ik de volgende dag naar nederland zou vertrekken om mijn reserve sleutel te halen. Prima, ik een hotel gezocht, volgende ochtend vroeg de trein naar mijn woonplaats gepakt. 10 uur met de trein, jeej. Prima, ik me huis in gebroken want ja, die had ik ook niet meer, ik reserve sleutels gepakt, me huis voorzien van nieuwe slote prima. Na het weekend weer terug.

Ik maandag met de trein weer naar luxemburg, 10 uur met de trein weer, om ver aan het einde van de middag bij het depot aan te komen.

Je denkt je gaat lekker naar huis he met cabrio'tje. Ja niet dus, de sleutel gaat niet meer in het contact, ja voor de helft.

Oh mijn god, wat gaat hier allemaal gebeuren ...

Nou prima, ik naar de receptie, dit en dat ja, monteurs zijn allmeaal weg, je moet tot 8 uur vanavond wachten. sjonge jonge ok nou prima, uren wachten die vent komt. ###te en klote in het contact uren lang, gaat niet lukken meneer.

Oke en nu dan?

Ja zegge ze ga maar hotel in en ga maar naar huis ofzo ...

Hoop drama gemaakt daar, hun hebbe me taxi betaald, me hotel betaald en me trein rit naar huis betaald en ze zouden me auto naar de renautl dealer brengen en als ie gefixed is naar nederland brengen. Top toch .. ja .

Nou die treinreis heeft bij elkaar 17 uur geduurt, in luxemburg stond de trein in de fik waardoor ik de aansluiting met de HSL miste. Eurostar weigerde een vervangede ticket te geven en dus moest ik zwart rijden van brussel naar breda. In breda 'sloten de deuren niet' waardoor de trein niet meer naar amsterdam ging, moest via rotterdam. Op het laatste station voor mijn woonplaats was er weer een wisselstoring of we de bus konden pakken, sjooooonge jonge. ok prima

Wordt ik ineens gebeld door de reneault workshop, ja wie gaat dit allemaal betalen? Ja ACL zeg ik. Nou zegt die vent, ik heb in geen 15 jaar meegemaakt dat die gaste ook maar voor iets gaan betalen....

dus ja , nu zit ik hier in nederland, me auto staat in luxemburg zonder contact slot en niemand weet wie er moet gaan betalen.

The drama continues
#13
Dat klinkt interessant zeg, die zou ik mischien kunnen gebruiken. Dan zit ik alleen even met de kleur, die krijg ik natuurlijk nooit in parelmoer blauw, mischien zwart spuiten een optie?
#14
link werkt helaas niet, item is bestaat niet zegt ie  :?
#15
beste renault rijders,

Nu ben ik in het bezit gekomen van een auto die ik al erg lang wilde, namelijk een megane coupe cabrio uit 2000, de sport ide EA versie. Hij is gekomen in een standaard parelmoer blauwige kleur en rijdt eigenlijk vrij aardig.

Nu heb ik 2 vragen, hoe kom ik aan een raammotor links voor omdat die niet meer open gaat, maar wel klikt,

en 2e vraag, is er een leuke spoiler die ik erop kan doen achterop als vleugeltje. Niet te gek, tis geen showcar maar een kleine verhoging aan de achterkant zou ik wel helemaal te gek vinden

EhPortal 1.40.2 © 2026, WebDev