Advertenties


-menu

Toon bijdragen

Deze sectie stelt je in staat om alle bijdragen van dit lid te bekijken. Je kunt alleen de bijdragen zien waar je op dit moment toegang toe hebt.

Toon bijdragen-menu

Berichten - Joene1976

#1
Bedankt allemaal! Het worden 18 inch.

Nog een vraag. Iemand ervaring met 225/40/18 winterbanden? Rijdt dat minder fijn als 17 inch?
#2
Het gaat me eigenlijk om het stuiteren met 19 inch wielen. Op mijn vorige auto, Megane III Coupe CVT, had ik ook 18 inch. Beviel prima!
#3
Citaat van: Jeroen2016 op 26 september 2019, 14:14:29
@Joene1976
"(vooral motorisch een tegenvaller)".  Is het niet beter aan tuning te denken ipv grotere velgen/banden voor dit probleem ??? :)

Staat ook nog op de planning! Net als dubbele uitlaatstukken (waarvan 1 dummy) en verlaging.
#4
[Mégane 4] Overig / Nieuwe velgen voor de GT line
21 september 2019, 06:52:07
Inmiddels iets meer dan 2 mnd eigenaar van een GT line van 2016. Mooie auto maar toch niet geheel tevreden over de nieuwe aanwinst (vooral motorisch een tegenvaller).

Het is tijd voor grotere velgen.

Twijfels tussen een 18 en 19 inch set. Heb een setje 19 inch RS wielen op het oog. Maar past dit? En wordt het dan een enorme stuiterbak?

Wie kan me helpen?
#5
Donderdagnacht vertrekken we volgeladen in de Megane 3 coupe 2.0 cvt naar Italië.

Wat is volgens jullie een juiste bandenspanning? Rijd op 18 inch.

Lees het graag!
#6
[Mégane 3] Motorisch / Re: 2.0 CVT
26 april 2017, 12:19:17
Eindelijk af van het geluid! Oplossing? Nieuwe olie!

Heb tevens een software update gehad waardoor de automaat beter reageert maar het geluid was niet weg. In overleg met mijn Vakgarage besloten om te kijken of nieuwe bakolie zou helpen. De oude olie bleek "vies" te zijn dus in ieder geval een deel vervangen. Per keer kan er circa 4ltr van de 8ltr worden vervangen. En het heeft geholpen!

Dat scheelt weer €2000!
#7
Ik kan een complete zgan RS uitlaat voor €180 kopen. Maar idd, volgens mij is de diameter anders.
Keuzes, keuzes....
#8
Dat is denk ik het probleem. Ik heb zo'n ombouw rs replica kit met nep diffuser. Volgens mij kan de echte rs bumper daar niet op. Maar de dempers passen er wel gewoon op?
#9
Hoi!

Is het mogelijk om zonder al teveel aanpassingen/moeite een gehele Megane 3 coupe rs uitlaat op een normale Megane 3 coupe 2.0 cvt te monteren?

Groeten,

Jeroen.
#10
[Mégane 3] Motorisch / Re: 2.0 CVT
24 januari 2017, 23:03:53
Citaat van: mark29 op 24 januari 2017, 22:38:42
Even geleden dat ik dit gezien heb. Maar wel problemen met deze bak in een scenic.
Overigens als deze goed is, is dit een zeer fijne automaatbak vind ik eigenlijk.

Maar goed, hier zit een soort van koppeling in ook, met veertjes en dergelijke, deze gaven wel eens problemen en hier was een modificatie voor.
Ik heb deze nooit gedaan, collega van mij wel, wel verschillende keren deze bak met hem erin en eruit getild, lekker zwaar  l-
En op een cursus een keer mee bezig geweest, maar dat is goed een jaar geleden.

Die kleine bedrijfjes en dergelijke weten vast iets van bakken af, maar niet specifiek deze bak.
Jouw dealer kan hiervoor een oplossing vinden als ze op actis kijken, misschien trof je net een monteur die hier niets van wist, maar ze kunnen het wel voor je opzoeken.

Die automaatbak specialisten vinden het prachtig om meteen heel die bak te reviseren, vinden ze prachtig werk en levert poen op, of jij er mee geholpen bent is een andere vraag.

Kijk hier heb ik wat aan! Bedankt voor je uitleg!

Weet je toevallig wat de kosten zijn mochten ze dat gaan doen?
#11
[Mégane 3] Motorisch / Re: 2.0 CVT
24 januari 2017, 23:00:56
Nee, hij was ook heel behulpzaam en eerlijk hoor. Prima vent! Maar hij had 2 of 3x eerder een cvt gedaan. Hij hoorde het geluid niet heel goed, mede omdat we denk ik niet voor een langere periode hard hebben gereden.

Als een revisie op den duur noodzakelijk is dan is het niet anders. Maar ik wil wel zeker weten wat nou de oorzaak van het geluid is. Ik neem aan dat een monteur van Renault kennis heeft van een cvt. Echter wist deze monteur het niet wat het kon zijn.... Ik hoop dat er iets uitkomt!
#12
Hallo!

Ik heb mijn Megane Coupe 3 2.0 cvt nu bijna een jaar. Een heerlijke auto met, vind ik, een fijne automaat. Maar er is toch iets niet helemaal goed. Bij hoge snelheden op de snelweg hoor ik een soort zuigend/gierend geluid als ik het gas loslaat en daarna weer gas geef. Mijn eigen garage wist zo niet wat het is. Hij kon mijn auto meenemen naar een automaat specialist in Ede. Maar aangezien ik in Groningen woon vond ik dat geen optie. Ik ben zelf gaan zoeken hier in de omgeving en kwam uit bij NMB motoren in Hoogkerk. Daar heeft iemand in mijn auto gereden. Hij vond het geluid niet dermate hard dat hij noodzaak zag om gelijk allerlei stappen te ondernemen. Wel vertelde hij dat hij een revisie kan doen voor maximaal €2000 mocht ik dat willen. Het zat me toch niet lekker dus heb ik een week later een afspraak gemaakt bij de dealer (Terwolde) hier in Groningen. Er is een monteur met me mee gereden en hij constateerde het geluid ook. Volgens hem was niet normaal maar een oorzaak kon hij niet geven. Hij constateerde ook dat de automaat slipte als ik op hoge snelheid gas bij gaf. Mijn eigen monteur zei overigens dat dit zo hoort bij een cvt automaat.

De monteur van Renault zei dat we nog een afspraak konden maken zodat ze de auto uit kunnen lezen en eventueel nieuwe software kunnen uploaden. Volgende week staat die afspraak maar ik vroeg me af of er hier mensen zijn met eenzelfde probleem of iemand die het herkent?

Groeten,

Jeroen.
#13
Citaat van: Christian de Vriend op 16 april 2016, 09:59:34
hmmm beetje te ver,maar vergis je niet,EPS is goed,maar naar mijn mening betaal je daar
tegenwoordig meer voor het merk dan voor de arbeid.

afbeelding plaatsen is vrij makkelijk,de afbeelding moet op een server staan,zoals photobucket oid
en dan de url copieeren,en hier op het forum plaatsen tussen de tekens traffic.gif

wellicht deze,ietsje verder rijden,maar toch op maat gemaakt
http://maxiperformance.nl
http://www.pmperformance.nl

Klopt, ik heb bij die 2 waar jij die links van hebt gestuurd al geïnformeerd. Scheelt ongeveer €200 met EPS. Ik wil geen overdreven geluid. Alleen bij het flnk optrekken mag de demper wel lekker brullen. Maar verder wil ik bij rustig rijden niet te veel horen. Ik zal alles nog even op een rij zetten.

In ieder geval bedankt!
#14
Citaat van: Christian de Vriend op 16 april 2016, 08:19:50
wellicht moet er iets aangepast worden,maar het kan wel gedaan worden.

waar kom je vandaan? je hebt ook nog skytune in belgie.

Ik kom uit Groningen!

Hoe plaats ik trouwens foto's?
#15
Hallo!

Ik heb in mijn achterbumper zo'n nep Rs look sierstuk zitten. Deze wil ik graag laten vervangen door een echte waarbij ik ook mijn huidige einddemper wil laten vervangen zodat deze de ECHT in het midden van mijn achterbumper uit komt. Ik ben vorige week bij EPS in Hoogezand geweest. Fantastisch bedrijf overigens! De prijsopgave voor deze klus werd ik echter iets minder vrolijk van! Ik heb ook wat andere bedrijven benaderd maar daar moet ik nogal een eindje voor rijden.

Nu is mijn vraag of ik een RS einddemper kan laten monteren op mijn Megane? Weet iemand dat?

Groeten,

Jeroen!
EhPortal 1.40.2 © 2026, WebDev