Advertenties


-menu

Toon bijdragen

Deze sectie stelt je in staat om alle bijdragen van dit lid te bekijken. Je kunt alleen de bijdragen zien waar je op dit moment toegang toe hebt.

Toon bijdragen-menu

Berichten - Daan

#1
Kan prima, rij er al 4 jaar mee  --
#2
[Mégane 3] Tuning / H7 koplamp past niet
4 mei 2019, 19:24:00
Hallo,

Zojuist via Ali H7 koplampen binnen gekregen.
https://s.click.aliexpress.com/e/9iaA9wiLD

Nu heb ik alleen in de unit een kort 'afdakje' zitten waar de huidige lamp netjes in valt. Helaas is de nieuwe Led lamp te lang waardoor deze niet in het 'afdakje' past.

Is dit een bekend probleem (en op te lossen?) of heb ik toch de verkeerde lampen gekocht?
#3
Dit verhaal heb ik 1 op 1 hetzelfde, gelukkig niet al te vaak. Motorlampje brandt 1x in de maand en ESP melding 4x per jaar waarbij de auto in noodloop springt. Motor uit en aan werkt, alle meldingen weg. Ook meerdere keren naar laten kijken maar ze kunnen allemaal niks vinden. Rij al 3 jaar zo zonder problemen, afkloppen... 8)7
#4
Hier hetzelfde probleem. Rij op 18" 225 gemiddeld verbruik over bijna 4 jaar (bijgehouden via verbruiksmonitor Autoweek) is 8,49/100. Moet wel zeggen dat ik veel kleine stukken rij 10/15km per keer met veel stoplichten. Werkt zeker niet mee. Ben er ook niet echt over te spreken maar ja, verder prima auto
#5
Kan ik me voorstellen. Ik moet nog 2 dagen wachten tot ik mijn Megane 4 krijg bij mijn nieuwe werkgever. Helaas hebben ze standaard auto's. Enige verrassing is nog of het een hatchback of estate wordt.
#6
Booaah, wat een dikke bak zeg. Daar ben je terecht heel erg trots op! Geniet ervan.
#7
Wat een prachtige auto!
#8
[Mégane 3] Motorisch / Re: verbruik 1.4 tce
30 januari 2017, 09:26:43
Is die 9,6 wat de boordcomputer aangeeft of eigenhandige berekening?
#9
[Mégane 3] Overig / Re: inklapbare spiegels
15 januari 2017, 21:37:19
Schakelaar boven de ruiten bediening naar links drukken.
#10
Herkenbaar, heb exact hetzelfde probleem. Vind het alleen niet storend genoeg om te laten maken. Ik laat het lekker zo.
#11
[Mégane 3] Motorisch / Re: verbruik 1.4 tce
19 december 2016, 11:21:51
Die 1:14 van je vriendin doet ie bij mij ook in zuinige tijden. Veel meer haal ik er ook niet uit.
#12
[Mégane 3] Motorisch / Re: verbruik 1.4 tce
18 december 2016, 21:38:53
Ik rij 1:11,7 gemiddeld. Hou sinds aanschaf van de auto het verbruik bij via Autoweek. http://www.autoweek.nl/verbruik/16706/renault-megane-estate-tce-130-bose-2012

Ik rij met name korte afstanden (lees: 15km met veel stoplichten en rotondes). Daarbij is dit verbruik wel te verwachten. Daarnaast rij ik ook op 18" velgen met brede banden wat natuurlijk ook geen positieve invloed heeft. Langere afstanden en snelwegen is het verbruik beduidend lager.

Ik kan er mee leven, auto's kosten geld en ik hou van doorrijden  :P
#13
[Mégane 3] Tuning / Re: Koplampen
21 juni 2016, 18:21:58
Scherp, niet over nagedacht. Dan ga ik opzoek naar de Parisienne uitvoering
#14
[Mégane 3] Tuning / Koplampen
20 juni 2016, 23:26:39
Passen de donkere koplampen van een GT (line) op een estate Bose uitvoering of hebben deze net weer een andere pasvorm?
#15
Supergaaf! Tof kleurtje, geniet ervan.
EhPortal 1.40.2 © 2026, WebDev