Advertenties


-menu

Toon bijdragen

Deze sectie stelt je in staat om alle bijdragen van dit lid te bekijken. Je kunt alleen de bijdragen zien waar je op dit moment toegang toe hebt.

Toon bijdragen-menu

Berichten - Tuintje

#1
[Mégane 2] Audio / Re: speakers vervangen
4 december 2014, 15:22:07
Vergeet je niet de 2-weg speakers voor achteren mee te rekenen? Via Redcoon kan je in Nederland de set voor, dus speaker en tweeters, voor €111,00 kopen, zonder verzendkosten.

http://www.redcoon.nl/B295012-Pioneer-TS-Q131C_Speakersets

Maar wil je een complete set, dus voor- en achtersspeakers zit je aan de €150,00 nieuw. Tweedehands zal het wel schelen voor zo'n Pioneer setje, maar dan ben je aangewezen op eBay en verkopers uit het buitenland. Dat moet je ook maar net willen.

Ik heb een Cabasse upgrade gedaan voor mijn Megane II en dat kostte nog geeneens een halve meier. Is wel een beetje zoeken op de sloop, maar de nieuwere Laguna's en Megane's hebben ze vaak wel zitten. het mooie is dat de sloopbedrijven geen notie hebben dat het gaat om Cabasse speakers, tenzij een Renault sloperij, dus kan je ze vrij goedkoop meekrijgen.
#3
Waar kan je zoiets bestellen?
#4
[Mégane 2] Audio / Re: speakers vervangen
3 december 2014, 20:40:50
Waarom geen Cabasse speakers. Doen niet zo heel veel onder voor die Pioneers heb ik gelezen, en die kan je met enig speurwerk op de sloop krijgen voor onder de 50 euro. Tegenover de Pioneers scheelt je dat meer dan 100 euro.
#5
Hier een uitleg wat ET waarde precies is:

http://www.steekmaat.nl/wat-is-de-et-waarde.html
#6
Lager als ET35 moet je niet gaan heb ik gelezen. Origineel is het

ET: 49 (Hoe lager de ET waarde hoe verder de wielen naar buiten komen)
Steek: 4X100
Naafgat: 60.1
J-waarde: 6.5

Als ik mij niet vergis tenminste.
#7
Klopt. Daar zit ik in de wasbox naast de garage. Ik huur het een en ander van Dijkema. Je bent welkom als je langsrijdt.
#8
Citaat van: J to the H (Jeroen) op 11 augustus 2014, 19:02:34
....

Welkom Tuintje,

goed onderhouden en mooi in de lak.
Voor de komende 3 weken zijn we nog plaatsgenoten.
Zit jouw bedrijf op 'Het Aanleg'?
Nee, zit aan de andere kant van de rotonde. Naast Garage Dijkema. A.s. donderdag ben ik er weer, ben nu even bij een klant garage aan het polijsten en cleanen (ook in Winsum). Donderdag een 350Z van binnen en buiten doen.

Maar je gaat verhuizen?

Citaat van: YorickB op 12 augustus 2014, 16:37:20

@Tuintje, met je velgen gaat Tedo je vast helpen  8)

Ik heb een een stel wielen op het oog en kan ze tegen inkoopsprijs inkopen. Dan is het wel aantrekkelijk. De wielen die ik nu heb wil ik misscshien gebruiken voor de winter, maar als iemand een goed bod doet wil ik er zeker over nadenken ze te verkopen. Er zitten Michelins onder met nog 2-3 mm profiel boven de nokjes.

#9
Even snel voorstellen alvorens ik elders op het forum kom.

Ik ben Tuintje, 36 jaar jong en eigenaar van Autopoetsbedrijf Winsum. Ik rij sinds vorige week een Megane II uit 2003 na ik bijna tien jaar Alfa Romeo heb gereden. Ik ben er de tweede eigenaar van, de vorige eigenaars waren van middelbare leeftijd. en ik heb de Megane II gekocht met een volledig dealer onderhouden historie en 245.000km op de klok. Het is een 1.9 DCI Priv. Luxe en dat is een bewuste keuze geweest, maar ook omdat de MeganeII er op en top uitzag. Vorige week opgehaald en onderhanden genomen zodat het een nog mooiere auto is geworden. De Megane II staat op 17 inch lichtmetaal en is verder origineel. Het spoilertje maakt het af. Het enige wat ik nog wel zou willen, maar waar ik geen haast mee heb, zijn andere wielen maar wel weer 17 inch.

traffic.gif

traffic.gif

traffic.gif
EhPortal 1.40.2 © 2026, WebDev