Advertenties


-menu

Toon bijdragen

Deze sectie stelt je in staat om alle bijdragen van dit lid te bekijken. Je kunt alleen de bijdragen zien waar je op dit moment toegang toe hebt.

Toon bijdragen-menu

Berichten - MDC

#1
Algemene zaken / Re: Club France
26 juli 2012, 11:41:25
Bedankt voor de positieve reacties ,

En nee 206club blijft zoiezo nog bestaan ,Die zitten hier verder ook (nog) niet in qua organisatie , en die hebben nog een groot aantal leden , alleen hoorde ik van Mario dat dat wel wat minder werd nu ze niet meer gemaakt worden  . Citrosport is vorig jaar al n keer weg geweest , en daar durf ik geen uitspraak over te doen hoelang dat nog bestaat .
#2
Algemene zaken / Club France
26 juli 2012, 10:38:32
Hallo ,

Eerst wou ik even melden dat het leuk is om terug te lezen dat jullie het zo leuk hebben gehad op de franse dag !!

Dat is ook de dag waarop we met een aantal van de organisatie van dit jaar wat anders bedacht hebben .


Hierbij willen wij ons even voorstellen als Club France .
Wij zijn een stel auto liefhebbers en dan speciaal van de franse merken .

Een club hebben we allemaal al , maar op de Franse dag hoorden we een aantal signalen over type en merk specifieke clubs die toch een steeds kleiner leden bestand krijgen . Citrosport is bv heel klein aan het worden , en nog een voorbeeld is de 206 club , aangezien die auto's niet meer gemaakt worden . De Megane wordt nog wel gemaakt , maar het gaat om alle franse auto's dus vandaar ook dit bericht hier .

Hierover zijn we eens na gaan denken en vonden een ''gezamenlijke'' club een goed idee , wel specifiek voor franse auto's , maar dan wel elk Frans merk en type .

Hieruit is www.ClubFrance.nl en www.ClubFrance.be geboren . Dit is nu nog alleen een Forum , maar mocht de animo groot zijn dan zal het snel uitbreiden tot club . 

Groeten , Randy , Joris , Peter , Gijs en Michel
EhPortal 1.40.2 © 2026, WebDev