Advertenties



Antwoord

Er is een fout opgetreden bij het versturen van dit bericht.
Waarschuwing: er is al ten minste 120 dagen geen nieuw bericht geplaatst in dit topic.
Tenzij je zeker weet dat je hier wilt reageren, overweeg je beter om een nieuw topic aan te maken.
Andere opties
Sneltoetsen: gebruik ALT+S om te verzenden/posten, of ALT+P om te bekijken

Samenvatting van topic

Geplaatst door mark29
 -  4 december 2018, 11:30:02
Die net boven de dynamo is meestal met alleen de o ring te verhelpen, de onderste, is een kort pijpje namelijk, op de intercooler is dan weer niet los te krijgen.
En dan komt er nog bij de lekkage reinigen, en als er olie op de multieriem zit, deze ook vervangen ivm oprekken en kapot lopen.
Die 400 euro zal opgebouwd zijn uit wat dingen.....
Geplaatst door sanderhul
 -  4 december 2018, 10:36:51
Beste forumleden,

Afgelopen weken zag ik steeds meer olie weglekken bij de aansluiting van de turboslang bij de intercooler. Het gaat om een Renault Megane 1.5DCI uit 2011.

Gisteren ben ik bij de dealer geweest en zij bevestigen inderdaad dat de aansluiting bij de intercooler lek is. (Bovenin bij de dynamo). Echter zeggen zij dat heel de turboslang moeten vervangen en dat zal rond de €400 kosten.  Echter lees in op internet dat het vaak alleen de O-ring is.

Heeft iemand hier ervaring mee?

Alvast bedankt!
EhPortal 1.40.2 © 2026, WebDev