Advertenties


Onzinnige dingetjes verwijderen

Gestart door EbOoZ, 7 mei 2005, 10:09:41

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Gerard Paas

Citaat van: Tony op 13 mei 2005, 03:42:48
Geweldig logo... zelfs in de kunstwereld geaccepteerd als design. Maarja cultuurbarbaren of mensen met hoog bauergehalte hou je toch.
yup, het is gewoonweg zonde om het logo van de kap te verwijderen  :P
www.vwauditeamhoogeveen.nl

live starts @ 200+ PK
mijn auto's tot nu toe: Ford escort 1.3 cabrio<>Renault Megane Coupé 1.6<>VW Golf Mk1 1.5c<>VW Golf Mk2 1.6 Tour 10 millionen edition<>VW Golf Mk3 1.8cl<>VW Passat variant 1.8cl<>VW Polo Coupe GT 1.3i

ids

Bij phase I vind ik zonder mooier maar bij phase II juist met

Remco v.K.

De een vindt met logo mooi, de ander zonder. Ieder zijn mening en ik denk dat je de ander moet respecteren om zijn smaak. Persoonlijk vindt ik het wiebertje mooi op mijn phase 2, de onzinnige dealersticker en ELF sticker op de achterruit heb ik verwijderd. Verder maakt het mij niet uit of ik een type plaatje aan de zijkant heb zitten. Wel zou ik op de achterkant het Renault teken weg willen hebben en het Megane type plaatje op een andere wijze op de achterklep willen hebben, zoiets als onlangs te zien was met een 3D animatie.

EbOoZ

Ik was gisteren mooi aan het klooien met m'n auto en ik kon het niet laten om dat stickertje van de Renault Dealer er af te slopen.
En jawol... hij is er af 8)

Het kleurverschil is minimaal, maar mijn auto heeft ook altijd binnen gestaan. Denk dat dat ook wel scheelt.

Die Kamaran (ofzoiets) plaatjes (bij het achterwiel), zitten die nou ook zeker weten gekleefd? Want dan gaan die er ook binnekort af ::)
Ik had gisteren al een beginnetje gemaakt, maar ik zag op een geven moment wat glinsteren wat leek op een plaatje metaal/ijzer, dus ik wil het even zeker weten.

RikRace

-RENAULT-SPORT-

Remco v.K.

Citaat van: Danny "EbOoZ" op 19 mei 2005, 11:24:59

Die Kamaran (ofzoiets) plaatjes (bij het achterwiel), zitten die nou ook zeker weten gekleefd? Want dan gaan die er ook binnekort af ::)
Ik had gisteren al een beginnetje gemaakt, maar ik zag op een geven moment wat glinsteren wat leek op een plaatje metaal/ijzer, dus ik wil het even zeker weten.

Deze zitten gekit/vastgeplakt met dubbelzijdig tape idd.

EbOoZ

Ooow gelukkig. Ik zag echt wat glimmen dus ik dacht dat het misschien met een plaatje vast zat ;D

Maar goed... dan zijn die morgen aan de beurt :)

Qweras

schop!

IEmand die mij wil vertellen hoe het 'coupe' vast zit naast je deur? pinnetje of lijm?

berry_p


Qweras

tnx :D
Dat laat ik dus nog maar even zitten...

EbOoZ


Dennis Postma

Oehoehoe wat ben jij slecht  ;) :) Nu willen we graag het eindresultaat ff zien natuurlijk  ;)

EbOoZ

Ja voor anderen zal het een worst zijn of die plaatjes er op zitten of niet, maar ik stoorde mij daar echt aan.
Vooral dat stomme plaatje van de Renault Dealer ;D

Het kleurverschil is het miniem, das dan ook wel weer een gelukje :-X

EhPortal 1.39.5 © 2025, WebDev