Advertenties


uitlaat

Gestart door deWess, 6 mei 2005, 19:10:59

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 2 gasten bekijken dit topic.

deWess

hoi ik heb deze uitlaat gekocht bij iemand.



het is de uitlaat van remus van 127 mm dorsnee,

het geluid is niet echt zwaar en dat zou ik wel graag willen.

de tussendemper zit er nog tussen.

zijn er adresjes voor om die er tussenuit te laten halen en wat zou het beste zijn.

zijn er ook andere oplossingen of middeltjes om een zwaarder geluid te krijgen?

ik hoorde ook van iemand dat als je water in de einddemper spoot dat het wol (of dempingsmateriaal) het absorbeerd en dat het daarna weggeblazen word zodat het minder dempt... klopt dit? zoja kan het kwaad?

peterachterop

Dat laatste is niet echt de oplossing.
Denk dat dat eerder tot versnellen van het rotten vd demper tot gevolg heeft.
Een luchtfilter vervangen door een open air filter heeft al veel gevolgen voor het aan en afzuiggeluid.

Als je toch de boel onder de wagen wilt laten vervangen neem dan eens contact op met mcc of kijk eens op www.stroevemotorsport.nl

deWess

nog meer ideeen adviezen?

wess

als je zwaarder geluidje wilt. zou er eens over nadenken om je tussen demper te verwijderen.

scheelt een hoop :D

Gerard Paas

gewoon een rechte pijp van voor naar achter d'r onder gooien, dan heb je heeeeeeeeeeel erg veel meer geluid ;D  ;D
www.vwauditeamhoogeveen.nl

live starts @ 200+ PK
mijn auto's tot nu toe: Ford escort 1.3 cabrio<>Renault Megane Coupé 1.6<>VW Golf Mk1 1.5c<>VW Golf Mk2 1.6 Tour 10 millionen edition<>VW Golf Mk3 1.8cl<>VW Passat variant 1.8cl<>VW Polo Coupe GT 1.3i

coupe-monte-carlo

vanmiddag bij stroeve geweest, maar helaas voor de 1.6 was geen middendempervervanger leverbaar (meer).
mja zelfbouw kan natuurlijk altijd nog  ;D

MB82

Ik zag deze bij supersprint. Ze hebben een hele uitlaatlijn voor de 1.6e onderandere.


Stefan

Misschien eens bij EPS informeren wat ze voor je kunnen doen....... :D
***VERKOCHT***VERKOCHT***
Megane III 2.0TCe-180 Privilege (kleur Rouge Dyna)

Edgar

Middendemper er tussenuit slijpen een stuk pijp met dezelfde binnendiameter als de buitendiameter van de originele en dan schuif je er zo overheen mooi klemmetje erop en misschien later even dichtlassen eerst maar eens kijken of je het niet teveel herrie vind dan.

En dan ben je voor 3 tientjes echt wel klaar...

deWess

is het dan ook nog nodig met het lassen van een pijp om een extra ophangpunt te maken?

of is het goed als je alleen en pijp er tussen last?

Edgar

Je standaard uitlaat ophangpunten zijn genoeg. Dus als je de middendemper vervangt voor een rechte pijp heb je geen extra ophangpunten nodig.

vinnie

buiten diameter is 42 mm en de binnen diameter is .......mm? ::)

Edgar

Als de buitendiameter van je uitlaat 42mm is, moet jeven zoeken naar een stukje pijp van ong. 50cm lang en een binnendiameter van 42mm dan slijp je op beide uiteinden een 2-tal sleufjes om de pijp dicht te kunnen klemmen om je originele pijp. dan evt. wat dichtsmeren met gungum en klaar ben je. Is niet de mooiste oplossing misschien maar wel een goedkope oplossing.

deWess

waar zou je het makkelijkst aan zo'n stuk pijp kunnen komen?

Edgar

Automat heeft meestal wel wat liggen of een kwikfit oid.

EhPortal 1.39.5 © 2025, WebDev