Advertenties


-menu

Toon bijdragen

Deze sectie stelt je in staat om alle bijdragen van dit lid te bekijken. Je kunt alleen de bijdragen zien waar je op dit moment toegang toe hebt.

Toon bijdragen-menu

Berichten - Xanquezer (Frank)

#1
Citaat van: knight-rider op 19 september 2026, 16:34:38Even een kleine update.
Ik ben vandaag naar de garage geweest (Midas), de schokdempers, de 4Control en de ophanging van de uitlaat zijn nog volledig on orde, dus daar komt het geluid niet vandaan.

Wel een stabilisatorstang links vooraan die versleten is en dus vervangen moet worden.
(2 jaar geleden werd deze rechts vooraan al vervangen)
Kan je het geluid reproduceren?
Is het niet iets wat los ligt? (reserve wiel?)
Er moet wel iets zijn wat t genereerd. (ik speculeer even).
#2
Citaat van: knight-rider op  3 september 2026, 06:06:19Vroeger had je hier vrij snel een antwoord, tegenwoordig is het hier zo goed als dood en dat vind ik heel spijtig.
(Dat is trouwens geen verwijt, maar gewoon een vaststelling, dit is op veel forums zo tegenwoordig)

Klopt, er gebeurt op veel fora`s niet veel meer, nog n enkeling heeft t overleeft.
Ik denk, dat we hier ook niet heel veel leven meer kunnen inblazen, het is nu meer als n kennis bank.

Tegenwoordig zie je meer mensen op facebook vragen knallen en snel antwoord krijgen als op een forum dingen typen.


Citaat van: knight-rider op  3 september 2026, 06:06:19De ophanging was ook mijn eerste gedachte toen ik dit hoorde, maar dan zou het geluid toch van links of rechts moeten komen zou ik denken?
Aangezien het geluid van in het midden komt begon ik dus te denken aan de 4Control  (4 wiel sturing), dat zit immers wel in het midden.
Ik ken het systeem van de Megane 4 niet, als het midden in zit, zou het inderdaad iets met de 4 weel sturing te maken hebben.
De brug op, en kijken maar!


#3
Citaat van: knight-rider op  1 september 2026, 21:32:04Geen enkele reactie?
Ik wist dat dit forum niet meer zoveel activiteit vertoonde, maar had roch wel gehoopt dat er iemand kon helpen.
Ik denk dat het wel iets langer duurt als 1 dag voordat er iemand met kennis reageert.
Sommige, zoals ik, kunnen alleen maar speculeren en/of gokken.
En als ik mag gokken, iets met je ophanging ? t zijn bekende kwaaltjes als ik even google.
#4
Ja, soms.
Meten is weten, als je in de achteruit gaat, krijgt je camera spanning?

#5
Hoi Keesh,
Welkom.
Het is altijd goed om even een garage verderop te checken, al is 1500 voor een hele set niet de duurste combi die ik gehoord heb (3400 kreeg ik een keer door voor distru/waterpomp en wat nodig is).
#6
Omtrent AVG zijn we verplicht om te verwijderen. (mocht iemand twijfelen en zich afvragen hoe of wat).
De aanvragen van hierboven zijn verwerkt.
#7
[Mégane 3] Overig / Re: Kachel
8 maart 2026, 14:53:50
Welkom Wilfred.

Dit is wel een specifieke vraag die je stelt.
Iemand heeft ooit iets ingebouwd waarvan waarschijnlijk niet iemand weet wat het is.
Kan je misschien wat meer info geven? foto? oid?
#8
Algemene zaken / Re: httpS?
28 februari 2026, 14:29:23
Beste iedereen die dit leest.

We zijn verhuist van hosting.
Hierbij hebben we weer SSL.
Daarnaast zijn er nog wat kleine werkzaamheden om het forum te verbeteren.
Wordt vervolgt.
#9
[Mégane 3] Motorisch / Re: Wat kan het zijn?
28 januari 2026, 21:59:51
Versnellings kabel? (mechanisme) ?
#10
Algemene zaken / Re: httpS?
7 januari 2026, 21:02:47
Citaat van: Felix op 27 mei 2025, 11:47:16Klopt. Wordt aan gewerkt, maar ik heb niet de rechten om https aan te zetten in plex.
(Heeft er mee te maken dat het grootste deel van de leden met een functie binnen de club al lang niet meer actief zijn en in sommige gevallen onbereikbaar)

Ik bied ook hosting aan.
Als oud lid (en nu weer in bezit van een Megane) stuur me gerust een berichtje!
#11
Misschien toch een beetje uit de tijd.

*Denkt aan " Vroegaahhh "
#12
traffic.gif
#13
Ik denk dat het voor de lampjes zijn...
#14
Druk er eens op!
en kijk wat er gebeurt....

#15
Dat zou je aan de verkoper het beste kunnen vragen... :coffee:
EhPortal 1.40.2 © 2026, WebDev