Advertenties


-menu

Toon bijdragen

Deze sectie stelt je in staat om alle bijdragen van dit lid te bekijken. Je kunt alleen de bijdragen zien waar je op dit moment toegang toe hebt.

Toon bijdragen-menu

Topics - Robin

#1
Algemene zaken / Klets maar raak DEEL 150
16 mei 2011, 16:17:26
Feestje! 150 delen and counting :grin:
#2
Algemene zaken / Google Ad-Sense advertenties!
4 december 2010, 17:40:03
Hoi

Zoals (sommige) kunnen zien draait er sinds vandaag een advertentie management mod mee op het forum.
Om de kosten van de website te betalen hebben we deze advertentie geplaatst.

Hij is vooralsnog zo ingesteld: Gasten en niet-betalende forum leden zien deze advertenties, betalende leden/sympathisanten/bestuur zien deze niet.

Nieuwsgierig? Log even uit en see the magic :grin:

Gegroet,

Dirk Kuipers en Robin Schuurman
#3
traffic.gif traffic.gif

Ik ga wel even kijken, is mooi in de buurt :)
#4
We willen met de Meganeclub dus gaan karten! Hiervoor hebben we kartbaan Driebergen uitgezocht omdat dit mooi centraal in Nederland ligt en omdat het een buitenbaan betreft :)

Kartcircuit Driebergen

In de vriendelijke en groene omgeving van het landelijke driebergen ligt vlak langs de rijksweg A12 Utrecht-Arnhem het kartcircuit Driebergen. Het circuit is makkelijk bereikbaar en beschikt over voldoende parkeerruimte.
Klik op de foto voor een grotere versie

Op ons circuit wordt voornamelijk recreatief gereden hoewel er in groepsverband ook onderlinge competities worden gehouden, compleet met reglementen, start- en finishvlag en een puntentelling.
traffic.gif

Na iedere heat krijgt iedereen een uitdraai zodat gekeken kan worden wie het snelst is.

Heats kosten € 14,- voor de normale karts en € 18,- voor de snelle karts. Aansluitend willen we gaan eten (eventueel) bij Bistro Driebergen, daar verwees de kartbaan-eigenaar me naar door.

http://www.bistrochef.nl/Driebergen/index.html

Menukaart:http://www.bistrochef.nl/Driebergen/Menukaart-Bistro-Chef.pdf
#5
Algemene zaken / Zomerhit 2010
31 mei 2010, 20:21:42
Dat dus,

Wat denken jullie, wat wordt de zomerhit van 2010?

Er draait een Youtube mod op het forum dus als je je youtube link tussen [youtube.] [/youtube.] komt hij mooi op het forum :)

Hier een paar voorbeelden :)









En toch wel mijn favorieten denk ik:





Brand maar los! :grin:
#6
Taal en leesteken gebruik:
Graag verzoeken wij iedere gebruiker op dit forum zijn/haar berichten op dit forum in het normaal Nederlands te plaatsen. Ook zal er gelet worden op het niet gebruiken van leestekens zoals punten en komma´s. Als wij zien dat iemand zich hier niet aan houd zullen wij het betreffende bericht eenmalig aanpassen en de gebruiker hier via pm op aanspreken.

Wees niet bang dat wij bij elke type fout of afkorting op zullen treden, deze regel is puur om het forum netjes, overzichtelijk en begrijpelijk voor iedere forumgebruiker te houden. Het is tenslotte een forum en niet een vorm van msn/chatbox.  ;)

Nieuw topic:
Denk eerst even na voordat je een nieuwe topic aanmaakt. Misschien is je vraag al eerder gesteld. Het kan ook heel goed zijn dat je antwoord op onze site www.meganeclub.nl te vinden is.
Heb je zomaar wat te vertellen dan is de kans erg groot dat je je bericht bij "Algemene zaken" wel ergens kwijt kunt. Het topic "klets maar raak" is hier een goed voorbeeld van.

Off topic:
Als mensen een serieuze vraag hebben is het zeer storend als die vraag ondersneeuwt door vele berichten die niets met het onderwerp te maken hebben. Het is echt niet erg als er off-topic berichten zijn, maar laat het niet uit de hand lopen.

Zinloze berichten:
In je profiel staat het aantal berichten dat je geplaatst hebt in dit forum. Het forum kent ook een Top 15. Maar er worden echt geen prijzen uitgereikt. Dus ga niet reageren om het reageren zelf. Soms is niets zeggen beter.
Moderators kunnen alle gegevens in je profiel aanpassen dus ook je aantal posts.

Quotes:
Een quote gebruiken kan erg handig zijn. Zeker als je hiermee off-topic gaat. Maar een quote is niet echt nodig als je vrijwel direct reageert op een bericht. Als je wilt quoten op een groot bericht, pas dan de tekst aan en haal er uit wat niet ter zake doet. En verwijder sowieso de foto's uit een quote als die er niet toe doen.

Project pagina's:
Om de project pagina's duidelijk en overzichtelijk te houden, wordt je verzocht om bij elke update een foto ter illustratie te gebruiken. Updates zijn bedoeld om je toekomstige plannen of huidige ontwikkelingen te showen aan andere leden. Voor alle overige berichten met betrekking tot je auto word je verzocht gebruik te maken van andere onderdelen van ons forum (bijvoorbeeld 'ik heb iets nieuws gekocht/gemonteerd' of 'klets maar raak' onder het kopje 'algemene zaken')

Foto's:
Er zijn enkele topics waar erg veel foto's in staan. Omdat het forum 15 berichten op 1 pagina zet kunnen deze pagina's erg lang worden wanneer je 20 foto's in 1 bericht zet. Probeer daarom je berichten te beperken tot 4 à 5 foto's en verspreid de foto's over meerdere berichten.

Te Koop:
Voor de verkopende partij is dit een serieus board. Ga hier niet reageren als je niet geïnteresseerd bent in het aanbod. Het is aan de verkopende partij zelf te bepalen wat hij voor zijn auto of onderdeel vraagt. De verkoper is niet altijd een clublid en kan dus uit je naam niet opmaken of je echt geïnteresseerd bent. Vragen om foto's terwijl je niet van plan bent om het gebodene te kopen werkt misleidend voor hem.
Alle reacties bij "te koop" waarvan wij denken dat ze overbodig zijn vallen in de categorie "zinloze berichten" en zullen worden verwijderd.

Avatars:
Zowel VIP-leden als forumleden hebben de mogelijkheid om een avatar (foto bij je naam) te plaatsen.
Je kunt hiervoor kiezen uit de lijst die je vind bij het instellen van je profiel.

Je kunt een foto van je eigen Mégane als avatar hebben als je deze foto ergens op het internet heb staan.
Let erop dat je foto niet groter dan 150 pix breed is.

Heb je geen mogelijk om zelf een foto ergens op het internet te plaatsen dan kun via de link "foto uploaden" in het forum menu je avatar uploaden en in je profiel plaatsen.

Het wordt ten zeerste gewaardeerd als je een Mégane gerelateerde foto gebruikt. Tip: heb je geen Mégane meer? Plaats dan een foto van je oude Mégane.

Let op:
Alleen "statische" avatars zijn toegestaan, dus geen bewegende, flitsende gif animaties.

Handige tips:
•Respecteer elkaar.
•Als iets je niet aanstaat, tel dan eerst tot 10. Laat je niet leiden door emoties.
•Lees eerst je bericht nog eens door voordat je op "post" drukt. De "preview" functie is hier een handig hulpmiddel bij.
Ten slotte:
Het forum heeft slechts enkele "politieagenten". De moderators zijn de enigen die in dit forum preventief en correctief optreden. Dus als je iets ziet in het forum wat je niet bevalt of waar je denkt dat een opmerking van een moderator noodzakelijk is, meldt dit dan aan ons. Wij zien zelf niet altijd alles, maar het is niet de bedoeling om dan zelf als moderator op te treden. Gebruik dan rechtsonder het bericht de link: Meld dit bericht aan de moderator.

Deze gedragsregels maken nu ook deel uit van de gebruikersovereenkomst waar je mee instemt bij het registreren voor dit forum.

Voor alle reeds geregistreerde leden geldt dat deze gedragsregels met onmiddellijke ingang van toepassing zijn als aanvulling op de door jullie reeds mee ingestemde overeenkomst.

Deze eenvoudige huisregels kunnen altijd door ons aangepast worden als mocht blijken dat dit nodig is. Bij eventuele toevoegingen of wijzigingen zullen wij hiervan in deze topic melding maken.


Het Moderatorteam
#7
Heren en Dames van dit geweldige forum !-!

Ik krijg steeds meer berichten in mijn postvak van mensen die een mailtje krijgen van het forum dat ze een PM hebben gehad.

Ik wil graag benadrukken dat er NIET gereageerd kan worden op mails. Dit is slechts een melding van het forum.

PM's kun je beantwoorden door op het forum op "Mijn Berichten" te klikken en dus niet via de mail ;) Deze komen bij forum@meganeclub.nl uit (bij mij dus) en niet bij degene die je probeerd te bereiken :)

Het staat ook in de meldings-mail die je ontvangt trouwens !-!

Dank u allen voor het begrip en medewerking.

Einde bericht.

!-!
#8
Hier verder

Laatste bericht:

Citeerbedankt jongens voor de positive reacties al zeg ik het wel een beetje laat :P:P zag het net pas haha
en robin jij bent altijd de eerste die me auto live ziet hahahahahahahah\

groetjes
#9
Mobile Emotions organiseert 20 Juni 2009 een Tuning and ICE Meeting

Dit is er te doen:

Demo Cars:
- Kicker Audio
- PowerBass
- CDT-Audio / Sinfoni
- Ground Zero

Contests:
- Official Emma Entry Competition
- DB Contest
- Show and Shine
Top 3 bekers in alle contests + Meguiars pakketten
- Gratis eten en drinken

Waar?
Mobile Car Emotions
Touwslagersweg 6E
Woerden

Wanneer?
20 Juni 2009 vanaf 11.00

Komt allen!
#10
Projecten / Robin's Megane
28 april 2009, 21:19:39
Hierbij dan ook maar een beginnetje aan mijn project :)

Voor degene die mij nog niet kennen, ik ben Robin, 21 jaar, woonachtig in het rustieke dorpje Ederveen :)

Ik wilde vanaf m'n 16e al een Coupe ph1, ik vond het een verschrikkelijk mooie auto.
Toch ben ik op de 1 of andere manier begonnen met een Mazda 323 Coupé  l-

Prima autootje hoor :) Maar wilde toch een Meg.

Maatje van me, en zijn vriendin hadden er ook allebei 1, toen heb ik besloten de mazda te verkopen en stond op koninginnedag 2008 deze Coupe 1.6e voor de deur :D :D

traffic.gif

Dit is trouwens mijn oude auto:

traffic.gif

Angle Eyes zaten er al in.

Eerst maar eens een andere uitlaat eronder, eentje gevonden van Dynamik by AutoStyle.

traffic.gif
traffic.gif

Staat hem erg mooi vond ik, ook is het geluid niet misselijk :P :)

Van m'n ouders nog een setje black lexuslichten gekregen :)

traffic.gif

Verder strobo's in m'n mistlichten en de knipperlicht module ingebouwd (ja is niet echt "tunen" maar vond het wel tof).
http://www.youtube.com/watch?v=QfBj8PO4s-g
http://www.youtube.com/watch?v=pZfHscJYMzA

Sinds dinsdag 21 april is ook m'n auto verlaagd :D :)
Van:
traffic.gif
Naar:
traffic.gif

Zo staat de auto er nu bij:
traffic.gif


Wat de verdere plannen nog zijn weet ik nog niet, misschien ooit een keer een leuk bodykitje :) Eerst maar even sparen, wil deze zomer ook mijn motorrijbewijs gaan halen :)
#11
[Mégane I] Tuning / monteren van Veren
26 maart 2009, 08:50:37
iK heb waarschijnlijk veren op de kop getikt, komen van een 1.9 DTI, passen deze ook op mijn 1.6e?

dank
#12
hoi

Ik meen een keer ergens gelezen te hebben dat een cup diffuser (achterlip golf IV) op een megane zou passen?

Klopt dit?

En zijn er andere opties voor achterlippen??

Dank  _o_
#13
[Mégane I] Motorisch / Gas blijft hangen
4 november 2008, 08:43:48
Hoi

Gisteravond reed ik dus "stevig" weg, en ik wil schakelen, gaat m'n motor tegen de toerenbegrenzer aan janken. :(

Uitgezet, gas gecheckt, gaat stroef, kabel is vrij, en dat "halve maantje" sluit ook netjes terug, lijkt het,

Maar iedere keer dat ik hem start gaattie meteen naar 5 / 6 duizend toeren :(

Iemand enig idee? Stappensensor en/of mapsensor werd al geroepen, weet niet wat daarvan waar is.
#14
[Mégane I] Overig / Aansluiten neon
3 november 2008, 11:38:16
hoi, ik wil neon bij mijn voeten gaan inbouwen, maar ik zoek nog een geschakelde plus. Iemand enig idee waar ik deze makkelijk kan vinden?

Dus zodra m'n auto start gaat m'n neon aan, ik zet er zelf nog wel een ander schakelaartje tussen.

dank!
#15
Ok, ik heb nu 7 topics doorgelezen, de ene nog ouder dan de ander.

Ik heb 1 concrete vraag:

Is het ondertussen al mogelijk om de startonderbreker in de ECU uit te zetten?

Zo niet, is er een mogelijkheid om de CV van de IR af te halen (zodat mijn CV alleen met mijn alarm geschakeld kan worden.)

Dank!
EhPortal 1.40.2 © 2026, WebDev