Advertenties


-menu

Toon bijdragen

Deze sectie stelt je in staat om alle bijdragen van dit lid te bekijken. Je kunt alleen de bijdragen zien waar je op dit moment toegang toe hebt.

Toon bijdragen-menu

Berichten - jorretank

#1
ik heb een megane coupe 16 16v van 1999
ik kan je wel zeggen ik wou dat ik hem nooit gezien had de kosten die ik nu al heb in 4 maand  zijn al 2000 euro  weet wat je begint(van buiten ziet hij er super uit maar de rest is shit)
#2
[Mégane I] Overig / Re:storing abs
2 december 2010, 19:30:50
ben er mee naar de garage geweest en die zegt dat de abs pomp stuk is.kosten 1000
maar er zijn toch meer opties heb het opgezocht bv sensor  abs unit
#3
[Mégane I] Overig / storing abs
28 november 2010, 16:28:24
ik heb een renault megane coupe 16 16v
maar nu brand bij mij de abs de handrem en de serv lamp als ik ga rijden .
iemand een iedee wat de oorzaak kan zijn  en wat ik er aan kan doen
#4
[Mégane I] Overig / Elektrische achterruitjes
29 oktober 2010, 19:00:30
het werd geplaatst door Jasper van Looijengoed kan ik in contackt met hem komen wat hij daar voor heeft gebruikt???
#5
[Mégane I] Overig / Elektrische achterruitjes
29 oktober 2010, 18:57:32
hallo er is een keer hier iets uitgebreid verteld als je achter ramen van een renault megane coupe niet meer werken (zijn electries) bij mij gaan ze ook niet meer in de beschrijving staat hoe je het moet doen maar hoe en waarmee krijg je die schroef los die zijn heel apart enig iedee
EhPortal 1.40.2 © 2026, WebDev