Advertenties


-menu

Toon bijdragen

Deze sectie stelt je in staat om alle bijdragen van dit lid te bekijken. Je kunt alleen de bijdragen zien waar je op dit moment toegang toe hebt.

Toon bijdragen-menu

Berichten - Skyfall

#1
Ondertussen bijna alles vervangen en het probleem blijft, alles heeft het eventjes normaal gedaan. 5min ofso, ging die kofferbak niet meer open als de auto op slot was en ging deze wel open als het nodig was, er was alleen een sluiting in een kabel. Dit heb ik verholpen, alleen vervolgens komt het zelfde probleem weer terug :?

Iemand een laatste idee?
#2
Vandaag bezig geweest met het vervelende probleem.

Het schema gevolgd van hierboven, uiteindelijk precies het zelfde probleem. Als de auto op slot is, kan je de achterklep via de drukknop nog steeds openen. Naar uur gewacht te hebben terug gegaan zonder keycard, zelfs dan gaat de kofferbak nog open.

Ondertussen is de drukknop ook vervangen, dit maakt geen verschil. Heb alles aangesloten met nieuwe kabels, ook dit maakt geen verschil!.

Morgen even een nieuw slot ophalen, aangezien het slot ook niet reageert op de AB (knipperlichten reageren wel. Dacht dat ik ooit gelezen had, dat er een sensor in het slot zit.

Misschien nog andere ideeën?
#3
Ga morgen als het droog is maar een kijken hoe of wat. Zojuist kon ik al wel zien, dat de kleuren niet overheen komen.

De diagram heb ik trouwens van Tolerance Data
#4
Hierbij het elektrische schema betreft de kofferbak voor de megane II, iemand met verstand van dit soort dingen?

traffic.gif

Weet niet precies hoe ik hiermee moet werken.
#5
Eigenlijk nog helemaal niet geprobeerd  8)7

Ik heb het werk(montage) boek of wat de benaming ook is  :) zou het daar instaan? of moet ik echt het elektrische schema hebben?

Kan je deze gewoon vragen bij de garage?


Bedankt voor al je hulp trouwens!
#6
Als ik trouwens op de afstandsbediening druk om de kofferbak te openen, gaan wel de knipperlichten knipperen.

Maar misschien komt dit alles ook wel, omdat ik niet 100 procent zeker weet waar de 2 laatste zwarte kabeltjes heen moeten. Een is van het slot en een is van de drukknop.

die van de drukknop zit aangesloten op massa en van klep op een ander kabeltje.

Ze zitten nu aangesloten. Maar durf alleen niet te zeggen of dat het op de juiste manier is. Misschien werkt het daarom wel niet perfect
#7
Ik heb geen handsfree, de kaart had ik binnen in huis laten liggen. Er zitten geen kleine knopjes op mijn handgrepen.

Ik heb inderdaad alles weer terug naar oem gebracht. Vele dingen werken nu wel, zo herkent de auto de kofferbak weer. Blijft de kofferbak lamp branden als de kofferbakklep open staat en wilt de auto niet op slot als de klep open staat. Dit zijn allemaal dingen die het nooit gedaan hebben.

Het enigste probleem blijft, dat de kofferbak niet opengaat met de afstandsbediening en als je de Klepknop indrukt alles open gaat. Je haalt de auto zegmaar van zijn slot.
#8
Hoi alle

Ik heb gekeken of ik de kofferbak zonder keycard ook open kreeg.. deze ging ook gewoon open zonder keycard, het probleem is. Dat niet alleen de kofferbak van het slot gaat. Maar ook alle andere deuren.
#9
Dat heb ik nog niet geprobeerd  8)7

Maar volgens mij heb ik geen handsfree, want moet altijd de sleutel gebruiken om de deuren te openen.
#10
 Nee dat heb ik niet. Je moet dus echt de knop indrukken. Op het moment dat je dat dus doet, gaat de auto geheel van zijn vergrendeling af.
#11
Hallo allemaal,

Ik ben vandaag bezig geweest met de auto en er werkt ondertussen al een stuk meer! Ik kan alleen een probleem niet oplossen.

De knop op de klep ontgrendeld mijn gehele auto als ik deze indrukt, terwijl de auto gesloten is. Iedereen kan mijn klep nu openen van buiten af.

Iemand een idee?
#12
 dank!

Hoort dat daar te zitten? Ik ben niet heel technisch daarom wil ik wat informatie inwinnen voordat ik naar de dealer ga.

Dit blokje zit op een soort printplaatje en daarop zit een klein rood lampje. Als ik mijn CV gebruik, dan gaat het lampje branden en hoor je iets klikken.

Kan het zijn dat mijn CV ooit kapot gegaan is en ze het vervangen hebben met dit?

Of hoort dit er gewoon te zitten?
#13
Weet iemand waar dit blokje voor is? dit reageert namelijk als ik mijn cv gebruikt en dit blokje ligt erin mijn kofferbak

traffic.gif
#14
Het gaat dus niets worden om de kabels aan te sluiten op dat kleine kaartje achterin mijn kofferbak?? die hoor je namelijk wel klikken en gaat branden als je op de keycard drukt.

Weet je toevallig dan wat dat is? hoort dat daar wel?

Ik ga binnenkort dan toch maar eens langs een dealer, misschien ook maar gewoon meteen om te vragen wat dat gaat kosten als hun het doen.

Bedankt!
#15
Hahaha,

Dat is dus precies wat ik dacht toen ik dit gezien had, alleen het probleem is. Ik zou niet weten hoe ik de kabels van de achterklep moet aansluiten op de CV.

Het klopt toch dat de drukknop van de klep geen directe massa nodig heeft? bedoel hiermee, dat er geen apart kabeltje vanaf de knop op massa aangesloten hoeft te worden?

Klopt het ook dat dit inderdaad niet de originele centrale deurvergrendeling unit is?
EhPortal 1.40.2 © 2026, WebDev