Advertenties


-menu

Toon bijdragen

Deze sectie stelt je in staat om alle bijdragen van dit lid te bekijken. Je kunt alleen de bijdragen zien waar je op dit moment toegang toe hebt.

Toon bijdragen-menu

Berichten - jdvdvinne

#1
Idd mark29 moest wel accu accubak en computer er uit hebben om bij de zekeringen te kunnen komen, maar daar bleek een zekering van 7,5 a defect, nieuwe geplaatst en alles werkt weer. Wat weer het jammere van het verhaal is, is dat de dealer er weer een dag voor uit wilde trekken om het op het zoeken, en volgens hen kon het absoluut geen zekering zijn.
#2
Volgens mij begint het steeds meer te lijken op een zekering, want de automatische hoogteregeling van de oem xenon doet het ook niet meer. Iemand toevallig een overzicht liggen van de zekeringkast onder de motorkap?
#3
Ik ben er inmiddels ook achter gekomen dat de verlichting van de schakelaars van de elektrische  ramen ook allemaal is uitgevallen bij alle deuren. Zal het een en anders met elkaar te maken hebben en er een zekering defect zijn?
#4
Niemand die mij verder kan helpen met dit probleem?
#5
[Mégane 2] Overig / PDC doet niks meer.
5 mei 2016, 11:23:36
Heb de auto net terug na een probleem met het electrisch raam. Alleen nu doen de parkeersensoren het niet meer, tevens doet het knopje niks op de middenconsole waarmee je ze in en uit kunt schakelen. De achteruitrijverlichting en de achterruitwisser doen het wel, kan men met het uitlezen ofzo per ongeluk de sensoren uitgeschakeled hebben? of een zekering defect? Wel is de nummerplaathouder vervangen, misschien kabel geraakt?? 
#6
Auto is weer klaar men heeft het motortje uit elkaar gehaald en schoongemaakt, voorlopig doet ie het eerst weer. Monteur vond het zonde om heet mechanisme te vervangen. Eerst maar weer proberen hoe lang het goed blijft gaan.

#7
Helaas met de 2 keer drukken sluitknop gaat het raam ook niet dicht, omdat de rest het wel doet bestaat de twijfel tussen de raammotor en eventueel die beruchte module, men vertelde nog wel dat het motortje aardig roestig is. Ik ben altijd gewend geweest dat bij Renault de kabels van het mechaniek kapot knappen, maar niet dat het motortje gaat roesten en stuk gaat.
Auto staat nog steeds bij de garage, men had eerst geen tijd, dus afwachten. Ik hoop vandaag of morgen meer te horen.
#8
Geachte mede forum leden

Ik ben nieuw op dit forum en zal me eerst even voortsellen.

Ik ben Jan Derk en rij nu na een slechte Megane uit 2003 gehad te hebben al vele jaren met veel plezier in mijn Renault Megane 2 2.0 16 V uit 2008 welke ik nieuw heb gekocht. Het is en blijft een Renault, en deze heeft zo soms zijn eigenaardigheden, maar dat hebben andere merken ook, getuige de duitse bus die ik rijd voor mijn werk.

Nu heb ik toch een toch wel een vreemd probleem, en voordat de dealer mij de zakken leeg gaat halen, leg ik de vraag hier neer in de hoop wat te kunnen besparen.

Het hele verhaal is begonnen met een zwakke accu mijn cv deed het niet meer, en meermaals sloeg de auto af na het starten. toen heb ik de accu vervangen voor eentje van 2 jaar oud welke dezelfde ampere heeft en koude startstroom, toen leek het probleem met de cv opgelost, later bleek dit toch aan de batterijen te liggen welke slecht waren. Maar dat in inmiddels opgelost.
Toen ik de accu geplaatst heb, heb ik naderhand keurig alle ramen op de gebruikelijke manier ingeleerd stapje voor stapje naar beneden knop even vasthouden en zelfde procedure weer omhoog. Alle ramen deden het weer.
Na een paar dagen begon het, het passagiers raam moest weer opnieuw ingeleerd worden vreemd, zo gezegd zo gedaan opnieuw ingeleerd en hij deed het weer goed. Dit gebeurde een 2de keer weer, dus zelfde procedure uitgehaald en wederom functioneerde het raam weer. Ik wilde hier mee naar de dealer gaan, maar helaas geen tijd. Tot vanmorgen ging het raam weer in stapjes naar beneden, dus ik denk maar weer opnieuw inleren en morgen naar de dealer, het raam was beneden even de knop vast houden, en ik denk raam weer omhoog maar helaas het raam wil niet meer omhoog.
Alles nagezocht door de man van de Anwb, maar geen beweging in te krijgen ook niet met de hand omhoog te trekken. De man van de Anwb dacht dat het in de knoppenbediening bij de bestuurderskant zit want de motor lijkt geen voeding te krijgen.

Herkent iemand dit probleem, en kan een oplossing bieden?

BVD.

Jan Derk.
EhPortal 1.40.2 © 2026, WebDev