Advertenties


-menu

Toon bijdragen

Deze sectie stelt je in staat om alle bijdragen van dit lid te bekijken. Je kunt alleen de bijdragen zien waar je op dit moment toegang toe hebt.

Toon bijdragen-menu

Berichten - PEBOV

#1
Dag, ik had het zelfde met het vervangen van de accu, opeens kreeg ik de start blokkering niet meer uit.
het lampje op het dashboard bleef branden, wat ik ook probeerde. in het instructie boekje stond dat de Renault dealer een lijst kan opvragen met een Nood code waarmee je de start blokkering kunt opheffen.
Vraag deze code niet telefonisch op maar ga zelf naar de Renault dealer toe.
zij leggen je precies uit hoe je de code moet invoeren, het wordt ook beschreven in het Renault instructie boekje.

Eigenlijk had de vervanging van de Accu een oorzaak, de auto wilde morgens niet meer starten, het leek wel of de accu leeg was, maar na 100 tot 150 meter met de auto gereden te hebben liep deze weer stationair goed.
Dus Accu vervangen, maar het probleem bleef, de Dynamo laten vervangen, maar het probleem bleef, Bougies vervangen 1 voor 1, maar probleem bleef, Accu kabels vervangen 1 voor 1, probleem bleef, multi riemen laten vervangen probleem bleef zich voordoen. weet iemand of heeft iemand het zelfde probleem en wat nog beter is een oplossing zou deze persoon mij willen en kunnen adviseren
nu is de startblokkering gemaakt of uitgeschakeld maar nu zit ik met dit probleem
EhPortal 1.40.2 © 2026, WebDev