Advertenties


-menu

Toon bijdragen

Deze sectie stelt je in staat om alle bijdragen van dit lid te bekijken. Je kunt alleen de bijdragen zien waar je op dit moment toegang toe hebt.

Toon bijdragen-menu

Berichten - flip

#1
het zal maar is flink regenen en stormen dan ben ik toch blij met een megan  :grin: , blij dat ik rij . maar ik zal ook echt wel eens de fiets pakken . maar auto is ook een beetje hoby he . en voor me zoon ook op te halen . en affen toe een keer de stad in duiken . is toch 20 km rijden de stad .  Y dat ga ik dus niet fietsen  :neen:
#2
op de forum van renault bouwjaar 1996 tot 2002 , lees ik toch veel over de problemen van het gas rijden met een 1.6 16v , daar gaan de meeste vragen over , over alleen op benzine lees ik maar weinig , dat er af en toe een keer een pakking uit licht , maar dat is vaak te weiten aan een koude motor tot 6000 toeren stampen , dan kan het gebeuren dat je je kop pakking er uit rijd ,  8)7 maar verder lees je er niet veel over , en die wagens die vaak te koop staan hebben toch een flink aantal dienst kilometers gemaakt , dat zegt toch wel dat het goeie motoren zijn die 1.6 16v dus al met al lees maar is goed die ,147 vragen , goed door op de forum heel veel gas problemen  o-)
#3
ik maar besloten om voor de 1.6 16v megane te gaan ik heb nou veel forums gelezen en met jullie hulp natuurlijk en de feedback hier op de club , blijkt dat het een goeie keus is de 1.6 16v . en ik lees maar weinig over kapote 1.6 16v . alleen op gas geeft een hoop problemen , maar aangezien ik op benzine wil en niet op gas is het denk ik de beste keus , je moet natuurlijk ook en beetje geluk hebben met de aankoop , en qua onderhoud is dat ook een beetere keus de 1.6 16v . tegen over een 2.0 16v of 2.0 v8 die toch meer kosten met zich mee draagt . het is natuurlijk wel een fijnere motor de 2.0 16v en veel meer vermogen om mee te spelen op mooie binnen door wegen  :) achteraf , en aangezien een 2.0 16v ook veel meer verbruikt en niet van korte stukken houd van 7 km alleen heen en 7 km terug , ik laat het weten als ik em heb , bedankt voor de feedback mensen het is een hele goeie site de megane club mijn dank is groot flip !-!   
#4
zo als ik lees kan ik maar beter een 1.6 16v pakken dan een 2.0 16v of 8v . wat zijn de meest voorkomende problemen met een 1.6 16v uit 1999 of een 2.0 8v uit 1998 kan iemand dat vertellen van de club leden  :')
#5
ik zal maar eens gaan kijken hoe ze rijden . en dan maar kijken wat het word ik zelf denk een 2.0 8v of een 2.0 16v . ik laat het wel horen wat ik heb gekocht .  :')
#6
hahaha en gazelle fiets  :x auto is ook een beetje een hobby . ik rij wel een blokje om  Y
#7
dat is mooi bobo 1 een beetje geluk moet je ook hebben met je auto . ik kan een 1.6 16v kopen en een 2.0 8v en ik weet nog een mooie 2.0 16v te staan . maar ik twijfel tussen een 1.6 16v of een 2.0 16v .   
#8
maar het moet een beetje een betrouwbare motor zijn . en normaal betaalbaar in onderhoud .welke type zou je kiezen flip
#9
voor woon werk verkeer Jarno mijn werk is 7 km rijden . maar ik hou wel een beetje van pittig rijden
#10
goeie dag allemaal . ik heb een vraag . ik wil een megan coupe kopen bouw jaar tussen 1998 en 2000 . nou is mijn vraag aan de club leden van renault welke het beste zijn . megan coupe 2.0 8v  2.0 16v  1.6 e   1.6 16v . een van deze drie gaat het worden . en beslist geen 2.0 16v IDE heb ik venomen op jullie club advies . welke van de drie motoren is het betrouwbaarst dank je flip  :?
EhPortal 1.40.2 © 2026, WebDev