Advertenties


-menu

Toon bijdragen

Deze sectie stelt je in staat om alle bijdragen van dit lid te bekijken. Je kunt alleen de bijdragen zien waar je op dit moment toegang toe hebt.

Toon bijdragen-menu

Berichten - BBurema

#1
Beste mensen

mijn Renault Megane uit 97 heeft problemen met de verwarming. Namelijk geen enkele stand van de ventilator werkt meer.
Ik voel als ik rij wel warme lucht maar dat is dan ook alles. Ik heb met een multimeter alle kabels nagekeken van de schakelunit en daar staat gewoon op
een aantal kabels 12V. Ik heb ook de weerstand eruit gehaald, maar daar is zo niets aan te zien, dus ik kan niet zeggen of die kapot is of niet.
Maar zet ik de ventilator op stand 1 dan hoor ik bij de weerstand een klik en meer gebeurd er dan niet.

Ook blijft mijn recirculatieklep continu op en neer gaan. Op de kabels hiervan komt maar 4V door, is dit normaal of moet daar ook 12 op staan.
Nu heb ik overal gezocht waar de ventilator zit, maar er staat nergens een duidelijk antwoord. Kan deze boven het zekeringskastje zitten ? Want daar heb ik nog
niet gekeken en dat was ook een van de plekken die mij verteld is waar de ventilator kan zitten.

Ik wil graag dit weekend alles opgelost hebben, want ik moet elke morgen met de auto weg en het begint ondertussen flink koud te worden haha

mvg

Bernardo Burema
#2
probleem gevonden, zekeringskast naast de accu gaf het probleem.
Auto loopt tot nu toe goed en geen mankementen meer
#3
achterlicht heeft goede massa, massapunt dicht bij accu is ook goed.
Maar de stuur bekrachtiging ontvangt maar 5 volt.
#4
nee heb geen trekhaak, maar ik zal eens kijken bij de achterlichten.

Knipperlichten, Voorste Ruitenwisser en Alarmlichten werken niet, zodra ik 1 van die aanzet valt de auto uit.

Voor de rest werkt wel alles
#5
Hallo

mijn renault megane 1.6 van 1997 heeft problemen met de startblokkering.
Nu ben ik alle zekeringen bij langs gegaan en die zijn allemaal in orde.
Ik heb de relais onder de motorblok nagekeken en daar ook geen problemen.
De sleutel ontvanger in de auto nagekeken, daar in eerste opzicht ook geen problemen zoals waterschade.
Sleutels werken goed, de cv werkt nog prima. Maar de startblokkering bleef erop zitten.

Vandaag gestart, en ja hoor hij deed het.
Maar zodra ik knipperlicht aandeed viel de auto uit en maakt de relais onder de zekeringskast een enorme herrie.
Dus nu lijkt het wel een probleem met de massa. Maar ik weet dat dus niet zeker.
Iemand een idee ??



EhPortal 1.40.2 © 2026, WebDev