Advertenties


-menu

Toon bijdragen

Deze sectie stelt je in staat om alle bijdragen van dit lid te bekijken. Je kunt alleen de bijdragen zien waar je op dit moment toegang toe hebt.

Toon bijdragen-menu

Berichten - Dimi

#1
Zoals ik al even geleden heb  geschreven hier, heb ik een probleempje met mijn versnellingsbak: https://www.youtube.com/watch?v=L7pnPJh-gm0

Volgens sommigen op Facebook moet ik de bout van de 5de versnellingsbak aantrekken. Volgens anderen mag ik dit echter niet doen omdat ik dan heel mijn versnellingsbak kapot maak.

Wat is jullie mening?
#2
[Mégane I] Motorisch / Re: Raar geluid motor?
15 december 2015, 15:55:20
Volgens iemand op fb zou het de lagers in de versnellingsbak zijn die zoveel lawaai maken.

Nu, hij maakte dit geluid pas toen ik een week of 3 geleden iets vlotter vertrok. Sinds toen heeft hij dat, en daarvoor was er geen enkel geluid. Zou het nog iets anders kunnen zijn dan de lagers, of? Want hij schakelt voor de rest goed.
#3
[Mégane I] Motorisch / Re: Krukassensor 1.4 16V
14 december 2015, 16:32:30
Waarom moet ik de stekker mee vervangen?
#4
[Mégane I] Motorisch / Krukassensor 1.4 16V
14 december 2015, 10:55:48
Welke sensor zou ik uit deze lijst moeten nemen? Prijsverschil is best groot, zou het kwalitatief ook veel verschil uitmaken?

http://www.mister-auto.be/fl/krukassensor/renault-megane-i-ba0-1-1-4-16v-95pk_v11487_g833.html

Alvast bedankt!
#5
Bij de aankoop van mijn auto zei de verkoper dat er net een groot onderhoud is geweest.

Maar, deze week heb ik zelf onderhoud gedaan en merk ik gewoon dat er géén luchtfilter is  l-

Zo eentje dus: http://www.mister-auto.be/fl/luchtfilter/renault-megane-i-ba0-1-1-4-16v-95pk_v11487_g8.html

Ik heb dus minstens zo'n 20.000 km zonder luchtfilter gereden, maar dit kan nog veel meer zijn geweest bij de vorige eigenaar natuurlijk. Aan de motor zelf merk ik niks, moet ik mij zorgen maken?
#6
[Mégane I] Motorisch / Raar geluid motor?
4 december 2015, 21:24:17
Het één probleem is opgelost of daar is het andere al, brolkar  >:(

Sinds vorige week maakte mijn auto een raar geluid, dinsdag wou hij niet meer starten omdat er problemen waren met de benzineleiding, zie dit topic: http://www.meganeclub.nl/fora/index.php?topic=20324.0

Nu is dit opgelost, en zelf dacht ik dat het geluid onrechtstreeks met de benzineleiding had te maken. Deze is echter volledig hersteld, dus het ligt er niet aan. Zou er iemand weten waar dit geluid vandaan komt?

Zie dit YT filmpje: https://www.youtube.com/watch?v=L7pnPJh-gm0
#7
[Mégane I] Motorisch / Re: Probleem motor?
4 december 2015, 19:00:33
Probleem is opgelost.

Omdat de benzine eruit spoot, was er ook natuurlijk verminderde benzinedruk. Dit heeft de auto opgemerkt, en heeft zichzelf 'beveiligd' door niet meer te willen starten. Een kennis is hier geweest met een uitleesapparaat en heeft de auto gereset, en toen startte hij weer zoals het moest  :)
#8
[Mégane I] Motorisch / Probleem motor?
4 december 2015, 14:11:25
Dinsdag ochtend startte ik mijn auto, een 1.4 16V, en reed ik hem op de straat. Ik liet de auto even draaien op straat, omdat ik de poort nog moest toe doen, maar de motor sloeg af. Geen enkel probleem, dat heeft die wel vaker, alleen wou hij nu niet meer starten.

Nu bleek de benzine toevoer het probleem te zijn, aangezien de benzine er wat uitspoot. Er was namelijk een stuk van de benzine toevoer buis (dixit Renault) afgebroken. Geen probleem, nieuwe onderdelen gezet en dat is dus gemaakt. Alleen wilt de auto nu nog steeds niet starten (motor draait wel), benzine krijgt hij nochtans genoeg, en de batterij is ook nog goed.

Wat kan het probleem zijn?
#9
[Mégane I] Overig / Lucht benzineleiding
3 december 2015, 23:18:33
Ik vermoed dat er een luchtbel in mijn benzineleiding zit, ik heb hiermee namelijk gewerkt gehad en sindsdien wilt de auto niet starten.

Weet iemand hoe ik de lucht eruit krijg?
#10
Die hangt vast aan het reservoir van de ruitensproeier normaal gezien.
#11
[Mégane I] Overig / Re: Voorruit
24 november 2015, 22:53:01
150 euro om precies te zijn, heb het vandaag nagevraagd bij de plaatselijke Renault garage.
#12
[Mégane I] Overig / Re: Voorruit
24 november 2015, 12:40:20
Sorry, hoort bij Megane 1.
#13
[Mégane I] Overig / Voorruit
24 november 2015, 11:30:47
Mijn voorruit moet dringend vervangen worden omdat er een barst in zit.

Nu heb ik eens rondgekeken op de bekende 2dehands sites, en ben ik een paar Megané's tegen gekomen die te koop zijn in onderdelen. Nu had ik een paar vragen ivm de voorruit:

- Ik vind alleen maar pré fl megane coupe's, zelf heb ik een fl. Maakt volgens mij niet uit, of wel?
- Is een voorruit van een cabrio ook goed voor mijn coupé? Idem berline?

Alvast bedankt!
#14
[Mégane I] Motorisch / Re: Welke olie
19 november 2015, 12:32:38
Bedankt!
#15
[Mégane I] Motorisch / Welke olie
18 november 2015, 22:58:16
Simpele vraag? Welke olie moet ik in mijn 1.4 16V doen?

Heb geen enkel boekje waar ik dit kan terug vinden.
EhPortal 1.40.2 © 2026, WebDev