Advertenties


-menu

Toon bijdragen

Deze sectie stelt je in staat om alle bijdragen van dit lid te bekijken. Je kunt alleen de bijdragen zien waar je op dit moment toegang toe hebt.

Toon bijdragen-menu

Berichten - AbsqueDub

#1
Dag allen,

Ik ben sinds kort de trotse eigenaar van een Megane II uit 2003 maar loop tegen een probleem met de stuurbediening voor de radio/navigatie die ik aan het inbouwen ben. Verder werkt alles perfect  :)

Het probleem zit in het verschil in stekkers. In mijn Renault zat oorspronkelijk een Carminat navigatiesysteem dat was aangesloten doormiddel van een 18-pins AMP plug (Draden: 4x wit, 2x grijs/wit gestreept, 2x bruin/wit gestreept en 1x roze) in plaats van de bekende 6-pins (gele) iso.

Misschien heeft iemand hier een idee of het mogelijk is om de stuurbediening uit deze 18-pins stekker aan te sluiten op een mini iso (die vervolgens naar de stuurwiel-interface van de navigatie gaat). Of misschien een pin-layout?

Ik wil in principe vooral het volume +/- en previous/next song werkend krijgen.

Iemand hier met een idee of tip?

De 18-pins stekker in mijn Megane: https://dl.dropboxusercontent.com/u/5442552/2013-11-18%2018.22.43.jpg

De 18-pins stekker bij AMP: https://dl.dropboxusercontent.com/u/5442552/aux-ca13.jpg
EhPortal 1.40.2 © 2026, WebDev