Advertenties


-menu

Toon bijdragen

Deze sectie stelt je in staat om alle bijdragen van dit lid te bekijken. Je kunt alleen de bijdragen zien waar je op dit moment toegang toe hebt.

Toon bijdragen-menu

Berichten - patrickL

#1
[Mégane I] Motorisch / Waar is dit te koop?
10 september 2012, 22:01:27
Hallo allemaal ik zou graag willen weten waar ik de afdichtings ring met afdichtings rubber voor de brandstof pomp onder de bank kan halen?
Kan het nergens vinden   :neen:
Het gaat om een renault megane coupe 1.6 e uit eind 1998.
Alvast bedankt voor de reacties
#2
Ff een makkelijke snelle test om zeker te weten of je koppakking lek is  !-!
Je neemt een aansteker met een beetje  goede vlam je pakt je peilstok uit je motor blok en bij de olie aan je peilstok houd je je aansteker en steekt als het ware je peilstok aan.
Olie heeft de eigenschap om bovenop water te drijven dus als er water/koelvloeistof aan je peilstok zit gaat het knetteren dan is het foute boel.Vandaar knettertest  Y
Makkelijk foefje voor je eigen auto of als je er een gaat kopen  _o_ !-!
suc6
#3
OPGELOST EINDELIJK.
Zo ff een updatje over de gang van zaken met dit probleem.
Nou na bijna alle electrische sensoren en dingetjes vervangen te hebben en 300 euro lichter te zijn :neen: kwam ik per toeval achter mijn probleem.
Ik dacht van laat ik eens mijn brandstof filter vervangen en toen ik hem eraf had gehaald kwam er veel zwarte urft uit dus ik dacht laat ik eens verder kijken.
Dus ik onder de achterbank de brandstof pomp eruit gehaald en dat bakje los gehaald aan de onder kant en ziedaar helemaal vol met zwarte troep en een connector was een beetje zwart.
Dus ik een andere brandstof pomp gehaald en ja hoor loopt weer als vanouds Y _o_.
Dus als je het echt niet meer weet kijk eens daar mischien heb je geluk.
In ieder geval bedankt voor het meedenken allemaal  !-!
#4
brandstof filter verstopt denk ik Y
#5
Hahaha lol werk bij tata steel eigenlijk in velsen heb een blauwe met zwarte velgen.
Rijd super maar word leip van dat probleempje wat ik niet kan vinden grrrrrr  _o_
#6
Ik heb de mapsensor losgekoppeld dmv het groene stekkertje gaf wel de storing in mijn dashboard maar liep goed wel ietje hoger in toeren maar reageerd goed op het gas.
Ik heb de vaccuum slang er wel opgelaten.
Als ik hem gewoonweg start loopt ie als een zonnetje staat niet te dansen ofzo.
Ik heb ook geen rare rookkleur uit de uitlaat en  hij ruikt ook  niet naar benzine en de ontsteking ploft ook niet  :huh:.
Het motorblok is ook nog keurig nergens olie lekkage zelfs niet op de klepdeksel is helemaal kurkdroog en de olie is ook netjes op peil.
En het is zo raar  in de ochtend van den haag naar beverwijk geen problemen maar terug overdag moet ik soms wel 5 x het contact ff uit en aan zetten.
Ik dacht eigenlijk aan de bobines in het begin en ik heb er inderdaad 2 had ze omgewisseld maar het resultaat blijft hetzelfde  8)7.
Ook met de nieuwe bobines >:(
Ik koppel morgen wel ff de lambda sonde los en gaat terug rijden eens kijken wat hij gaat doen.
Het moet iets klein zijn denk ik want als er een klep niet goed is zou die volgens mij vanaf het begin raar moeten doen ik hoop het te kunnen vinden.
Nog bedankt voor het meedenken in ieder geval zal eens de kabels van de ontsteking morgen even nalopen. !-!

#7
 !-! Alvast bedankt voor je reactie dennisje toppie  _o_
Nou net weer ff bezig geweest maar nu?
Nou ik heb de bdp sensor er af gehad en er zat een klein beetje ijzervijlzel op ff schoon gemaakt en proberen de auto te starten zonder bdp sensor.
Daarop start de auto geheel niet dus ik mag hiervan uit gaan dat die niet stuk is klopt dat?? ;)
Ik heb de mapsensor los gehaald diegene met groene stekker en auto gestart zie wel storing in dashbord maar auto loopt netjes wel ietsje hoger in toeren van 750 naar 900 stationair maar geen stotteren of wat dan ook.
Ik heb ook ff de lambda sonde los gemaakt die in mijn kat zit en ging ff kijken wat er gebeurde met draaiende motor totaal geen verschil echter.
Zonder dit verschil zou het kunnen zijn dat die stuk is en als ik hem los zou laten wat zou hier de nadelen van kunnen zijn??
Alvast bedankt voor het mee denken en uiteraard bedankt voor de reacties  !-! _o_
#8
Zo daar zijn we weer die inlaattemperatuur sensor is niet te koop bij de brezan hier bij ons  :neen: en ik ben naar de renault  in delfgauw gegaan en die konden ook niks vinden met uitlezen.
Die kwamen aan met een map sensor a 180 euro en niet op voorraad maar dat was ook niet zeker volgens hun en met uitlezen :?
Ik heb wel het vacuum slangetje nagekeken van die map sensor (diegene met het groen stekkertje net boven het gasklephuis)maar is ook nog goed.
Dus mijn vraag is waar zit die inlaattemperatuur sensor precies??
Ik heb de sensor uitgewisseld met een andere megane diegene die in mijn luchtbuis zit net voor het gasklephuis maar geen resultaat.
Alvast bedankt voor jullie reacties  !-!
#9
Dank je wel alvast voor de reacties ik gaat dat alvast controleren ik zal het resultaat hier posten toppie bedankt !-!
#10
Goedendag zal mee eerst voorstellen ben nieuw hier --
Ik ben patrick heb sinds 2 maandjes een renault megane coupe 1.6e fase 1 uit 1998 met 168.000km in bezit.
Ik heb sinds vorige week een raar probleem en weet niet wat het kan zijn.
Ik heb eerst het forum uitgeplozen of er meer mensen hetzelfde probleem hebben ik heb wat soort gelijke problemen gevonden en de punten die gezegt zijn heb ik of vervangen of nagekeken maar het probleem blijft. :huh:
Het probleem is als ik s'ochtends naar mijn werk toe rijd das best een aardig stukje en het is in de ochtend zo een graadje of 12 a 13 heb ik nergens last van.
Maar als ik in de middag naar huis ga en het is veel warmer buiten dan beginnen de problemen >:(.
Op een gegeven moment valt het complete vermogen van de auto weg en als ik gas geef gebeurd er niks meer,dan draai ik het contact ff aan en uit en dan kan ik weer ff.
Als mijn vermogen wegvalt en ik zet hem aan de kant dan blijft ie nog heel ffies lopen maar komt zoo laag in toeren dat ie uitvalt en als ik er gas bijgeef is ie in een keer uit.
Ik heb gehoord dat het de bobines kunnen zijn of kat probleem dus ik heb eerst mijn uitlaat plus kat gedemonteerd en nagekeken kon niks vinden.
Dus dat moeten de bobines zijn ik heb via winparts 2 nieuwe bobines besteld en gelijk gemonteerd maar het probleem blijft :huh:
Dus wie o wie weet wat dit kan zijn?
Alvast heel erg bedankt voor jullie reacties zou het graag willen weten want het is verders een leuk zuinig autotje !-!
EhPortal 1.40.2 © 2026, WebDev