Advertenties


-menu

Toon bijdragen

Deze sectie stelt je in staat om alle bijdragen van dit lid te bekijken. Je kunt alleen de bijdragen zien waar je op dit moment toegang toe hebt.

Toon bijdragen-menu

Berichten - foxalert

#1
Ik heb een ex KPN Megane 1.5 dci GT met hierbij een extra kastje om de centrale deurvergrendeling te besturen. De knopjes op de sleutelkaart werken dus niet meer. Dit heeft KPN in laten bouwen. Soort alarmsysteem ofzo.

Nu is mijn auto gerepareerd maar nu kan ik de deuren niet meer op slot doen dmv het kastje aan mijn sleutelbos. KPN heeft dit systeem ingebouwd na aanschaf en blijkbaar is het dus ook een alarmsysteem.

Nu weet ik bij god niet waar in de auto het ontvanger zit dus zit ik meteen auto die dag en nacht open staat.

Iemand hier ervaring mee en me kan vertellen waar de ontvanger ingebouwd zit?
#2
Citaat van: Roadkill (Michiel) op  1 februari 2012, 11:48:55
Tering zijn die pompen duur zeg :o Zou zelf dan toch voor de 2ehands gaan,mits met garantie.

3 maand garantie krijg ik erbij.
#3
Kan er één kopen voor 300 (marge) met 96.000 gelopen of een nieuwe voor 624 in de BTW

Auto heeft 190.000 op de teller en een schadepost incl. 2e hand brandstofpomp, nieuwe distributieset en verstuivers van 2000 Euro.

Heb het geld er absoluut niet voor maar goed het moet gebeuren.

Denk dat de 2e hands voor een auto met 190.000 op de teller goed moet zijn of zie ik dat verkeerd?

Dank alvast
#4
Citaat van: matthew op 28 januari 2012, 20:53:53
De tank is niet makkelijk te reinigen,je moet er onderuit halen om hem te reinigen.

Door je kapotte brandstofpomp zullen je verstuivers wel kapot zijn gegaan.
Hoop wel voor je dat de 2e hand pomp wel goed is dan.

Uiteraard ook een nieuw brandstoffilter monteren.

En als driem los moet mag je hem sowiezo niet terug leggen,want de rek is er al wat uit,dus altijd vernieuwen.

Het is wel raadzaam om tank te reinigen,zeker als je nog wat langer met de auto door wilt.

Dank voor je reactie.

De garage heeft de 4 gereviseerde erin gezet samen met een nieuw brandstoffilter. Daarna zijn ze gaan testrijden en zijn ze erachter gekomen dat de BP aan het versplinteren is gegaan.

Nu ben ik bang dat ook de nieuwe verstuivers wellicht nu al een tik hebben gekregen. Of kunnen ze deze gewoon nakijken en desnoods even weer reinigen?

Enig idee wat het kost om een tank te laten reinigen en wat een distributieriemset (incl. waterpomp) ca. kost?

Moet mezelf even een beetje voorbereiden op de factuur.
#5
Ha mensen,

Even een vraagje.

2 weken geleden kreeg ik de melding "injectoren controleren". Auto ingeleverd, 2 verstuivers defect en dus de Sjaak.

Bij de garage 2 2ehands verstuivers ingezet, auto liep en vervolgens zelfde probleem en alle 4 kaput.

4 gereviseerde erin laten zetten en tijdens de testrit kwam er een servicemelding. Wat bleek? De brandstofpomp is defect en het hele brandstoffilter zat vol metalen deeltjes.

Nu gaat hij maandag kijken voor een jonge 2e hands pomp maar aangezien de distributie er ook af moet laat ik deze denk ik ook maar gelijk vervangen. Vorige is er 80.000 km geleden opgekomen dus lijkt me wel wijsheid.

Nu zit ik met de tank. Is deze makkelijk te reinigen? Ik zie het niet zitten om ook daar nog eens honderden euro's voor neer te leggen aangezien ik al rond de 2000 Euro uit ga komen voor een auto uit 2003 met 191.000 op de teller. Aan de andere kant wil ik ook niet opnieuw deeltjes in de verstuivers.

Wat is wijsheid in deze? Zie het ook niet zitten om de auto als defect te verkopen aangezien ik er dan waarschijnlijk een paar honderd voor terug krijg.

Ik heb dus betere dagen meegemaakt.  ;(


#7
Citaat van: Heatzone (Mark) op 11 oktober 2011, 10:20:29
Ik hoop het ook voor je! ben blij dat je probleem is opgelost. Ook al kwamen wij niet met de oplossing :$

Geen probleem hoor. Ik was dan ook al zeer snel richting de garage ;)

Auto rijdt nu trouwens beter dan hij ooit heeft gedaan in de tijd dat ik m heb.

Mocht de klep toch stuk gaan wat is dan wijsheid? Klep vervangen of proberen de klep dicht te maken en de computersoftware aan te passen?

Hoorde van de dealer dat zonder de klep de motor beter loopt, zuiniger is en meer power heeft.


#8
Nou de klep is gereinigd en tot dusver werkt alles weer naar behoren.

Nu hopen dat het zo blijft.

#9
Nou de auto is achter de computer geweest en het is de EGR klep die niet goed functioneert.

Nu hopen dat reinigen voldoende is. Zo niet kost dat pokke milieu me dus weer een apar honderd Euro.  :x
#10
Goedenmorgen allen.

Ik heb deze site via google gevonden aangezien ik een probleempje heb geconstateerd bij mij auto (megane II dci 1.5 grand tour 2004).

Gisteren reden we van Hoorn terug naar Enschede en onderweg begon de motor af en toe te haperen. Dit gebeurde bij het optrekken in de 2e versnelling (hield in waardoor geen extra kracht meer) en vervolgens bij verder optrekken in de 3e. (ook afzonderlijk van elkaar)

In de 2e versnelling was het juist vlak voor het schakelmoment bij stevig optrekken en vervolgens in de lage toeren van de 3.

In sommige gevallen deed hij hij ook bij optrekken van 60 in de 3 naar hoger. Ipv goed op te trekken houdt de motor in alsof de turbo plots niet meer werkt en alle kracht eruit is. Gas terug en weer gas geven werkt om het probleem te verhelpen.

Daarbij heb ik een paar maand geleden al geconstateerd dat de auto nadat ik geschakeld heb en gas geeft er altijd een klein momentje (fractie) van "rust" is voordat hij daadwerkelijk de power geeft. Dus ik trap het gas in en 1/10 later voel je pas dat de motor daadwerkelijk het gasgeven uitvoert.

Iemand enig idee wat er aan de hand zou kunnen zijn. Motor loopt stationair gewoon prima en als je 140 op de snelweg rijdt of 80 op de normale wegen is er niets aan de hand en loopt hij/zij als een zonnetje.

Alvast bedankt voor het meedenken.
EhPortal 1.40.2 © 2026, WebDev