hallo,
Ik heb een megane coupe 1.6e uit ´96 en ik wil mijn wagen voor verlagen. ik hoef geen schroefset, want ik ben maar een arme student :q
welke veren kan ik het beste gebruiken??
mvg,
Deen Zijlstra
achter moet het met de torsie-as.. daarbij moet je zelf eerst goed kijken of dat wil.. (of laten kijken).. bij de oudere auto's wil dat wel eens zo vast zitten dat verlagen niet wil.. :neen: en alleen voor verlagen is geen gezicht.. maar dat is weer mijn mening natuurlijk o-)
Citeerbij de oudere auto's wil dat wel eens zo vast zitten dat verlagen niet wil..
huh?? Hoe bedoel je dat het niet wil? Tuurlijk kan dit wel, de één zit alleen wel wat vaster dan de ander. Y
Nee, kan ook wel zonder brug. Hangt er alleen even vanaf hoe handig je bent. :)
Een brug is alleen maar een "ding" dat het makkelijker maakt voor je als je aan het klussen bent.
Citaat van: Dirk Kuipers op 17 maart 2008, 16:55:12
Citeerbij de oudere auto's wil dat wel eens zo vast zitten dat verlagen niet wil..
huh?? Hoe bedoel je dat het niet wil? Tuurlijk kan dit wel, de één zit alleen wel wat vaster dan de ander. Y
heel veel kruipolie en geduld dan ;) maar je hebt gelijk dirk..
Niet Altijd, die van mijn broertje zat echt heel vast.
er zijn bouten op afgebroken, en een liter kruipolie e.d hebben niet geholpen.
zie dirk daar ga je al ;)..
back to topic.. voor veren idd.. en achter torsieas verstellen.. het is misschien wel wenselijk om t.z.t. de schokdempers te vervangen achter voor bijvoorbeeld koni's omdat de standaaard renault schokdempers het dan niet meer aan kunnen,
ik rij echter nu al bijna 20.000 km met achter twee "klikken" verlaging op de orginele schokdempers en nog geen problemen..
oke er is keuze genoeg. Zat al te denken aan koni of kw.
ik wil alleen voor verlagen, want ik vind achter laag genoeg, met 4 man in de auto zit mijn achterwiel al in de wielkast.
@flex: ik heb wel intresse in die kw veren. ik hoor wel hoeveel mm ze zijn.
mvg,
Deen
ik zou achteraan toch ook wel verlagen hoor Y
als je de schokdempers van kw neemt zakt hij achteraan niet zo hard meer met meer gewicht...
de mijne zakte nog ongeveer een 2 tal cm'tjes met 2 man achterin ;)