Advertenties



Antwoord

Er is een fout opgetreden bij het versturen van dit bericht.
Waarschuwing: er is al ten minste 120 dagen geen nieuw bericht geplaatst in dit topic.
Tenzij je zeker weet dat je hier wilt reageren, overweeg je beter om een nieuw topic aan te maken.
Andere opties
Sneltoetsen: gebruik ALT+S om te verzenden/posten, of ALT+P om te bekijken

Samenvatting van topic

Geplaatst door Timo Zuiderduin
 - 25 oktober 2006, 12:05:30
Je kan ook het gaas voordat je het monteert voorzien van enkele lagen blanke lak om te voorkomen dat het metaal last krijgt van aanslag.
Geplaatst door Decepticon#1
 - 24 oktober 2006, 23:50:55
Nogmaals...de Gamma...daar kwam ik heel veel soorten gaas tegen, waaronder het gaas dat ik er zelf in heb (zie projectendeel  'Stunticon')  !-!
Geplaatst door Roeland
 - 24 oktober 2006, 21:54:32
ik zoek het gaas dat bij ford gebruikt word. dit zijn meer vierkantjes EN is van betere kwaliteit (voor het wassen) want gewone gaas wordt zwart na een half jaartje.
Geplaatst door Decepticon#1
 - 22 oktober 2006, 11:53:44
of bij de gamma... !-!
Geplaatst door marcellino
 - 21 oktober 2006, 02:09:35
Heb een vraagje over racegaas.
Ik heb aan de achterzijde (in de bumper) racegaas zitten, geen 'normaal' gaas, de vakjes zijn namelijk groter als doorgaands het geval is, ook zijn de vakjes iets anders van vorm.
Nu heb ik een tijd terug een ongeluk gehad, aan de voorzijde( hier zat ook van dit soort gaas). Maja inmiddels dus een nieuwe bumper en 'gewoon' gaas omdat ik en de schade hersteller nergens meer dat 'andere' gaas konden vinden.

Weet iemand misschien wat bedoel, en waar ik dit 'andere' gaas kan krijgen?
Greetz Marcel
EhPortal 1.40.2 © 2026, WebDev