Advertenties



Antwoord

Er is een fout opgetreden bij het versturen van dit bericht.
Waarschuwing: er is al ten minste 120 dagen geen nieuw bericht geplaatst in dit topic.
Tenzij je zeker weet dat je hier wilt reageren, overweeg je beter om een nieuw topic aan te maken.
Andere opties
Sneltoetsen: gebruik ALT+S om te verzenden/posten, of ALT+P om te bekijken

Samenvatting van topic

Geplaatst door bas1984
 - 11 februari 2006, 19:25:22
je hebt stalkadapters die zijn alleen voor je stuurbiening en die kosten zo rond de 60-70 euro.. en je hebt er die zijn tevens oon voor je display en die kosten zo rond de 100-110 euro  :D
Geplaatst door ZaphodBeeblebrox
 - 11 februari 2006, 19:12:36
Voor meerdere merken en modellen radio's zijn interfaces te koop. Dit stop je tussen je stuurbediening en je stuurwielaansluiting van je radio.
De dealer kan het e.e.a. voor je uitzoeken wat betreft de pasbaarheid en beschikbaarheid. (Het verschilt namelijk erg i.v.m. het merk radio ?n het type auto... dus naast megane ook nog de phase)

Als je de originele radio eruit hebt gehaald heb je nog een afdekplaatje  om de ruimte om de radio heen op te vullen. Hiervoor ben je onder de ? 20 euro klaar. Voor een interface moet je doorgaans denken aan ? 70 (ik vind het veel, maargoed)
Geplaatst door Mike
 - 24 januari 2006, 17:22:56
dus niet de moeite om daar energie in te stoppen...
ga maandag mijn rode megane coupe halen. open dak, alles electrisch, zeer nette staat! ik zal me dan wel ff voorstellen hier. en misschien ook wel lid worden. Ben al lid van renautl-tuning club, dus ff kijken nog. bedankt voor de info!
Geplaatst door Joost-cabrio
 - 24 januari 2006, 17:18:08
hoor eerst het geluids verschil maar tussen de orginele renault en een andere radio

want ik wou eerst ook de orginele renault radio er in laten ivm het mooie afgewerkte disign, maar als je iets meer dan orgineel van je audio vraag dan blijft hij al vrij snel achter kwam instelling.
Geplaatst door EyesOnly
 - 24 januari 2006, 15:48:35
Alleen laat de kwaliteit natuurlijk vreselijk te wensen over.
Geplaatst door Mike
 - 24 januari 2006, 09:58:56
HU? nee, ik zat te denken om een radio renault in te bouwen? of versterken die heel weinig?? ik heb nu een phlips carin navigatie radio cd met 4 x 45 die bavlt opzich wel goed, maar vind het wel strak staan zo een radio renault met display vandaar.
Geplaatst door Timo Zuiderduin
 - 24 januari 2006, 09:44:55
valt vast wel in te bouwen! ik weet alleen niet hoe het zit met de aansluitingen.

Maar waarom moeilijk doen, zet er een mooie HU in en je mist dat extra schermpje niet eens!
Geplaatst door Mike
 - 24 januari 2006, 09:40:27
niemand?
Geplaatst door mike
 - 23 januari 2006, 15:28:26
nee, dat is een vakje... dus zal wel alleen voor het klokje en de temperatuur zijn zeker? zie foto.
is er zo een dasplay in te bouwen?

traffic.gif
Geplaatst door Bal
 - 23 januari 2006, 14:59:38
Zit er links van het klokje geen ander schermpje voor de radio ?
Geplaatst door mike
 - 23 januari 2006, 14:45:04
vraagje, ik ga een megan coupe 1.6e kopen. nu vroeg ik me af het enige display wat er in de auto zit is het klokje met de buitentemperatuur, hier kan ik zeker niet zo een origine auto radio van renault op aansluiten zeker??

Geplaatst door sebastiaan
 - 14 juli 2005, 10:25:10
Als iemand interesse heeft ik verkoop mijn originele radio voor een coupe (ph2 mits belangrijk) alles zit erbij toegangscode etc.
Geplaatst door solidsjakie
 - 13 juli 2005, 21:31:21
Die komt tussen de iso stekker en de stuurbediening ingang van sony. Ik heb geen cdwisselaar connector op mijn radio.
Geplaatst door Roel uit Belgi
 - 13 juli 2005, 10:48:04
En op welke uitgang moet je die kabel steken dan??? De cd wisselaar toch niet daar zit men  tft scher al....
Geplaatst door solidsjakie
 - 13 juli 2005, 09:31:20
Ik heb mn sony ook op de originele stuurbediening. Kabeltje van 50 euri van connects2. Kon er ook 1 van 100 euro kopen, dan had ik het display ook nog.

Dit gaat over een Sony.

Voor andere merken zijn ze ook wel te krijgen, alleen moet je dit wel direct vragen of dit kan om teleurstellingen te voorkomen.
EhPortal 1.40.2 © 2026, WebDev