Geplaatst door -Jo-
- 25 februari 2013, 15:40:05valeo is OEM
Geplaatst door Rogier
- 25 februari 2013, 15:29:23@christian, het wordt waarschijnlijk ook gedaan, platen + drukgroep tenminste als je dit bedoelt
. @ Jo het gaat mij gewoon om een normaal setje, ik rij wel wat sportiever af en toe, maar voornamelijk wordt er normaal mee gereden.
. @ Jo het gaat mij gewoon om een normaal setje, ik rij wel wat sportiever af en toe, maar voornamelijk wordt er normaal mee gereden.Geplaatst door -Jo-
- 25 februari 2013, 15:11:04op internet is ook veel troep te koop, dat heb ik ook met schade en schande moeten leren. Vooral op ebay vind je "koopjes" die achteraf serieuse miskopen blijken te zijn zoals bv een paddle clutch voor 120 €. Als je een degelijke koppeling zoekt neem dan een std valeo of sachs, daar kan niks mis mee gaan. Indien gewenst kan ik wel even informeren voor de prijs van een nieuwe koppeling.
Geplaatst door Christian de Vriend
- 25 februari 2013, 15:02:48Als de bak er toch af moet voor een koppeling,is dit misschien leuk om mee te nemen.
toen de druklager van onze pug vervangen moesten vervangen,hebben we meteen
voor een nieuwe complete koppelingsset gekozen.
toen de druklager van onze pug vervangen moesten vervangen,hebben we meteen
voor een nieuwe complete koppelingsset gekozen.
Geplaatst door Roadkill (Michiel)
- 25 februari 2013, 14:56:09Ook als er een beun teveel eraf gehaald heeft, of als ie niet goed in balans is, daarom nogmaals dit moet iig gedaan worden door iemand die er verstand van heeft.
Geplaatst door Christian de Vriend
- 25 februari 2013, 14:46:13als ik me niet vergis gaat hij alleen onregelmatig lopen in combinatie met
een set wilde(re) nokkenstokken.
een set wilde(re) nokkenstokken.
Geplaatst door Rogier
- 25 februari 2013, 14:32:58@ jo ik vertel alleen maar wat ik lees he
ik las namelijk op een site dat je auto onregelmatig kan gaan lopen, en dat een afgedraaide vliegwiel kapot kunnen gaan tijdens het vol uit rijden.
En ik denk dat je bedrag alleen voor het vliegwiel is, het is natuurlijk niet duur maar het wordt wel prijziger als je ook de koppeling moet vervangen, had namelijk gehoopt dat het 1 was en dat je het niet los hoefde te kopen. Maar daar heb ik me dus in vergist.
Wat zijn een beetje goeie koppelings platen dan ? want op internet vindt je veel voor 100,- voor de 1.6 8v
ik las namelijk op een site dat je auto onregelmatig kan gaan lopen, en dat een afgedraaide vliegwiel kapot kunnen gaan tijdens het vol uit rijden.En ik denk dat je bedrag alleen voor het vliegwiel is, het is natuurlijk niet duur maar het wordt wel prijziger als je ook de koppeling moet vervangen, had namelijk gehoopt dat het 1 was en dat je het niet los hoefde te kopen. Maar daar heb ik me dus in vergist.
Wat zijn een beetje goeie koppelings platen dan ? want op internet vindt je veel voor 100,- voor de 1.6 8v
Geplaatst door -Jo-
- 25 februari 2013, 13:07:38125 € + inruil (Megane vliegwielen kom je niet zo vaak tegen tov clio/19/5)
Geplaatst door Dirk Kuipers
- 25 februari 2013, 11:59:22Tja, je zou Patrick Biggelaar inderdaad eens kunnen vragen Rogier. Die heeft er volgens mij wel ervaring mee en dan weet je meteen wat het eventueel kosten moet. Of misschien kan Jo je ook een voorstel doen, dat weet ik niet.
Geplaatst door Roadkill (Michiel)
- 25 februari 2013, 11:52:47Daarom zei ik al ga wel naar iemand die verstand van zaken heeft, ik heb ook genoeg slecht lopende auto's gezien of compleet uit elkaar gespatte vliegwielen omdat er een beun "gewoon" ff wat afgedraaid had...
Geplaatst door -Jo-
- 25 februari 2013, 10:34:15ik krijg boebels van sommige uitspraken. Als je zelf niks getest hebt met dergelijke zaken, waarom dan zomaar zaken posten die helemaal nergens op slaan ??? Van een verlicht vliegwiel gaat er helemaal niks onregelmatig lopen. Ik ben ondertussen de tel kwijt hoeveel ik er rondrijden heb.
Geplaatst door Roadkill (Michiel)
- 24 februari 2013, 19:18:22Daarom gewoon laten doen bij een bedrijf die weet wat te doen, en die de boel ook uitbalanceert, en geen beun de haas die maar wat doet,maar dat geld eigenlijk voor alles wat je aan je auto wilt veranderen 

Geplaatst door Rogier
- 24 februari 2013, 18:53:08Ik heb het gelezen inderdaad, de auto gaat onregelmatig stationair lopen.
Geplaatst door RobScénic
- 24 februari 2013, 09:10:30Maar een lichter vliegwiel betekend ook slechter stationair draaien....
