Advertenties



Antwoord

Er is een fout opgetreden bij het versturen van dit bericht.
Waarschuwing: er is al ten minste 120 dagen geen nieuw bericht geplaatst in dit topic.
Tenzij je zeker weet dat je hier wilt reageren, overweeg je beter om een nieuw topic aan te maken.
Andere opties
Sneltoetsen: gebruik ALT+S om te verzenden/posten, of ALT+P om te bekijken

Samenvatting van topic

Geplaatst door nd-photo.nl
 - 30 september 2010, 12:11:51
Lees net nog wat dingen over carterontluchtingsfilter, is dit aan te raden bij een open luchtfilter (powerfilter) en zoja, hoe merkbaar is dit effect?
Geplaatst door nd-photo.nl
 - 30 september 2010, 11:29:53
Nog een tip voor diegenen die een Green filter willen kopen, bij Stroeve Motorsport geven ze nu 20% korting op alle Green Filters

http://www.stroevemotorsport.nl/
Geplaatst door Rick Santbergen
 - 30 september 2010, 06:45:21
Citaat van: albert_coupe op 29 september 2010, 16:53:58
jazeker aantal pk meer maar bniet veel

het ging mij om het geluid en dat is bij dit filter erg zwaar

zware brrrrom zeg maar

Reden dat die filter een zware brom maakt, is omdat hij veel lucht aanzuigt.
Hij zuigt veel lucht aan, omdat hij niet filtert ;)
Geplaatst door Benjamin Renon
 - 29 september 2010, 21:20:46
Bij een atmosferische motor zal de toename erg beperkt zijn. Bij een geblazen motor zul je wel iets merken, maar niet dat je pk's in eens omhoog schieten. Zelfs bij mijn HKS (in de Evo) merk ik niet heel veel behalve dat ie wat meer lawaai maakt en loopt net wat beter door betere luchttoevoer.

Maar ik vind het er wel beter uit zien en horen, maar verwacht niet teveel wonderen.
Geplaatst door Stefan
 - 29 september 2010, 21:06:53
Met een open luchtfilter krijg je er echt geen paar pk meer bij hoor... :neen:
Da's echt zo'n fabeltje..
Zeker niet met een simpel autostyle filter.
Je hebt misschien het idee dat het zo is omdat ie een ander (harder / zwaarder) geluid maakt, de voor je beleving lijkt het alsof je meer pk's hebt misschien dan.
Ik heb zelf een Fujita F5 CAI in mijn auto zitten, speciaal voor mijn auto (duur systeem), maar mijn auto is niet sneller geworden hoor ermee... :neen:
Geplaatst door albert_coupe
 - 29 september 2010, 16:53:58
jazeker aantal pk meer maar bniet veel

het ging mij om het geluid en dat is bij dit filter erg zwaar

zware brrrrom zeg maar
Geplaatst door nd-photo.nl
 - 29 september 2010, 09:44:13
Ziet er netter uit, merk je er ook wat van (hopelijk in positieve zin)?
Geplaatst door albert_coupe
 - 29 september 2010, 06:29:31
je hebt ook 32 graden bochten in de handel

traffic.gif

en idd ik heb zo'n vies autostyle filter

Geplaatst door nd-photo.nl
 - 28 september 2010, 22:46:28
Heb er inmiddels een K&N filter ingebouwd, paste zo op de rubberen slang zonder aanpassing. Er zat helaas geen koudeluchtslang bij, dus ik heb bij de Praxis 75mm buis gekocht en zelf in elkaar gezet. Koude lucht wordt van onderen geschept en zo gedirigeerd naar het filter. Kwam erachter dat de buis bij de Karwei een stuk goedkoper is...Argh! Naja, jammer dan.

Ik twijfel nog een beetje of ik het zo laat zitten of dat ik het originele filter weer terug ga plaatsen. Het geluid is wel een stuk dikker geworden, tussen 3 en 4000 toeren gaat het los (tenminste zo lijkt het haha) en de brom in mn uitlaat is ook een stuk duidelijker te horen. Wel erg vet dat er nu zo'n "roffel" in zit.

Wat DHL zegt klopt wel, die turbodiesels van nu zijn zo krachtig en trekken vele malen sneller weg dan de standaard 1.6 16V. Gewoon "for show" rijden, laat mensen maar lekker keihard voorbijtrekken, loop je ook minder kans op boetes ;)

Nog 2 foto's geschoten van mn constructie. Let op, de dunne tiewraps zijn vervangen door stevige dikkere. De buis is bovenaan vastgezet met tiewraps en onderaan ook (aan het rooster wat in je wielkast zit). De rode stipjes is onopgedroogde olie van K&N, had hem net opnieuw ingeolied (wel netjes laten drogen voordat ik ging rijden).

traffic.gif

traffic.gif
Geplaatst door DHL
 - 25 september 2010, 10:46:18
Ik heb ook zo'n cabrio 1.6 16V. Probeerde open luchtfilter maar geluid is niet in verhouding tot de prestaties. Maak je je iig belachelijk mee. Neem een inlegfilter van green of k&n.
Vele beter. Prestaties ietske beter, vooral in reactiesnelheid. Maar geen wonderen van verwachten. Open luchtfilter lijkt sneller; maar komt enkel door het geluid.
Maar tegenwoordig moet je toch zo'n 200 pk hebben voor je zoveel lawaai gaat maken lol.
Zo'n 1.6 16V is nu niet bepaald snel he en als je dan optrekt en men hoort je gebrul... Tien jaar geleden kon je het nog met zulke wagens, toen hadden de diesels nog zoveel koppel niet. terwijl zo'n diesel in alle rust versnelt zal je boven de 4500 a 5000 toeren moeten blijven om een beetje vooruit te gaan...En dan wordt het genant
Geplaatst door Joey Voormolen
 - 24 september 2010, 17:55:26
Voor de phase 2 heb je geen k&n uit me hoofd.
Ik heb ook een Green filter
Geplaatst door Dangerous angel
 - 24 september 2010, 12:28:30
o.k. bedankt voor de reacties en het goede advies!
Geplaatst door Rick Santbergen
 - 24 september 2010, 12:15:34
Een goede sportfilter kan geen kwaad op een auto.
Een slechte sportfilter, filtert niet en kan wel kwaad.

Als ik jou was zou ik doorsparen voor een betere filter.
Geplaatst door Dangerous angel
 - 24 september 2010, 12:03:51
ik heb het zelfde model als wrecked, zo'n facelift.

ik ben zelf al helemaal niet gek op autostyle.
zelfs met me polo wat er niets op van autostyle.

maar met die andere merken is de levensduur dan ook niet iets verminderd?

buizen zijn Idd niet duur. wil ook heel graag een duurdere powerfilter
Geplaatst door Rogier
 - 24 september 2010, 11:53:10
die buizen hoeven niet zo heel duur te zijn, maar de filters zijn rond de 90 euro ;)
EhPortal 1.40.2 © 2026, WebDev