Advertenties



Antwoord

Er is een fout opgetreden bij het versturen van dit bericht.
Waarschuwing: er is al ten minste 120 dagen geen nieuw bericht geplaatst in dit topic.
Tenzij je zeker weet dat je hier wilt reageren, overweeg je beter om een nieuw topic aan te maken.
Andere opties
Sneltoetsen: gebruik ALT+S om te verzenden/posten, of ALT+P om te bekijken

Samenvatting van topic

Geplaatst door xforce
 - 23 januari 2007, 22:34:54
Micheal, ik heb eventueel nog wel een uitlaat vanaf de kat voor je liggen.
Eentje van sebring, met een aangepaste middendemper. Deze geeft een heel mooi geluid. En mag je voor een mooi prijsje hebben. Moet je me maar ff mailen.

wouterschouwenberg @  home . nl
Geplaatst door marcellino
 - 23 januari 2007, 21:34:23
keuring zegt niets tenminste als het over de apk gaat
de mijne is ook gewoon goed gekeurd politie heeft daar geen boodschap aan
Geplaatst door Nick Mattheus
 - 23 januari 2007, 18:32:44
mijn broer zen custom made uitlaat is gekeurd en is ook niet een van de stilste hoor !-! ;)
Geplaatst door marcellino
 - 23 januari 2007, 15:30:28
Mensen kijk der mee uit met al die costum made's
ik heb er zelf ook een een flink geluidje eronder, iedereen vindt het mooi,  maja der zijn mensen vaak rijdende is zon witte auto met van die blauwe lampen op het dak, die het niet kunnen waarderen en dan je auto in beslag nemen, zoals reeds mij is overkomen de uitslag laat nog op zich wachten.
hoe jullie op de hoogte
Geplaatst door dAAb
 - 23 januari 2007, 13:08:17
Citaat van: Michael op  8 november 2006, 18:06:34
Beste wijzen van het oosten...

Even een vraagje ik zag vandaag een megane voorbij vliegen met een uitlaatgeluid dat heel anders was dan de meeste megane's. Het was juist meer een heel scherp snerpend geluid ipv een zwaar brommend geluid. Iemand een idee hoe zoiets gecreerd word? Zal wel een custom pijp zijn...Misschien ook een idee waar dat te maken valt?


En? Weet je al wie of wat het was?

Gr .
Geplaatst door petit
 - 15 november 2006, 05:15:17
was voor mijn uitlaat een totaalplaatje van 1139 euro kwijt inclusief montage.
Geplaatst door Timo Zuiderduin
 - 14 november 2006, 11:51:08
een volledige pijp vanaf spruitstuk kost je bij EPS geloof ik zo'n 1100 euro.

Geplaatst door Greencabrio
 - 14 november 2006, 11:46:40
En wat kost zoiets ? Zo een custom uitlaat?
Geplaatst door petit
 - 14 november 2006, 10:20:02
heb ook een custom uitlaat laten maken in antwerpen voor me megane, en geluid is ook te vergelijken met een rally uitlaat, ook knetteren en alles erbij. en heb bij het laten maken van de uitlaat verschillende geluiden gehoord die je kan laten zetten. keus is helemaal aan jou wat voor geluid je uit je meg wil halen
Geplaatst door MB82
 - 11 november 2006, 18:02:58
Met de sebring katvervanger i.c.m. sebring einddemper (rest origineel) was de mijne met optrekken wel erg aan het bleren. Echt mooi geluid is het nu ook weer niet... (1.6e)
Geplaatst door Dj-Matthe
 - 11 november 2006, 01:45:39
ik heb een simons uitlaat special voor megane.. maar vind er geen bal aan :(
Geplaatst door wouter arnouts
 -  9 november 2006, 11:49:18
heb zelf een holle pijp vanaf kat en dan met supersprint spruitstuk dat is ook een associaal geluid  8)
Geplaatst door Timo Zuiderduin
 -  8 november 2006, 19:43:56
hoezo ken je er nog eentje?
Geplaatst door Timo Zuiderduin
 -  8 november 2006, 19:41:14
misschien was het een megane kitcar die je gezien hebt. er is een bedrijf in de kop van noord-Holland die is gespecialiseerd in het ombouwen van Ferrari's naar Megane's.  :D

ff serieus,.. dit moet haast wel een custom pijpje zijn.
Ik weet dat je bij uitlaatspecialisten (MCC volgens mij ook) kan aangeven wat voor uitlaatgeluid je ongeveer wilt hebben en dat hun samen met jou het geluid afstellen naar jouw smaak.

ff klein stukje logisch denkwerk uit het brein van Timo ontsproten,.. hoe groter de pijp (diameter) hoe zwaarder je geluid zal worden.
maaar,.. hoe smaller de pijp, des te minder vermogen zal je hebben. (ik kan het fout hebben, maar in mijn eigen hoofd klinkt dit heel erg logisch  o-) )
Geplaatst door Greencabrio
 -  8 november 2006, 19:32:17
Nou het ging meer om een soort van ferrari geluid zeg maar...
EhPortal 1.40.2 © 2026, WebDev