Kom ik bij me auto spiegels eraf ;( :?
Nu ben ik dus opzoek naar nieuwe spiegels met knipper led en die je zeg maar naar boven kan inklappen zoals bmw m3 heeft , maar kan het nergens vinden.
Weet iemand waar ik ze kan verkrijgen ?
Alvast bedankt
Greetz Loco
ik weet wel dat ze er zijn zonder die knipperlicht erin
ik heb ze idd zonder led's.
heb ze op 100% tuning gekocht omdat ze idd op internet nergens te vinde zijn.....
(http://i199.photobucket.com/albums/aa47/paikey/DSC00330.jpg)
(P.S. ze zijn van een M5 niet van een M3 ;))
zijn deze elecktrisch omhoog te zetten of moet het met het handje en zijn ze elecktrisch verstelbaar ???
wilco
Met het handje,maar miss ook wel electrisch want ik heb nog geen tijd gehad om ze aan te sluiten.....
owke dan iig bedankt voor de reacties , was wel sneu om te zien spiegels eraf bijde kanten jammer dat ik geen camera heb buiten anders gingen ze hangen :P
Weer zo'n schrijnend voorbeeld van de idioten die er tegenwoordig rondlopen op de werld net als bij mij en Alex.. :neen: :neen:
ik heb nog een vraagje over de m3 en m5 spiegels. ze zijn dus handmatig te verstellen maar is dat via zo'n hendeltje die binnen in je auto zit of moet je helemaal vanaf buiten.?
ik had ze opgezocht bij autostyle maar kon niet vinden..
raampje open, en spiegeltje omklappen zal het worden. Of je moet ofc echte M5 spiegels erop zetten, die kan je automatisch omhog draaien.
(Althans... draadjes & schakelaar goed aansluiten) Punt is echter, OEM M5 spiegels zijn tamelijk duur, of je moet net geluk hebben op de sloop (hier in Raalte STAAT een M5... maar ondertussen zijn de spiegeltjes er al vanaf :D