Renault Mégane Club

Mégane 2 Technisch 2002-2009 => [Mégane 2] Motorisch => Topic gestart door: Maarten Minkjan op 18 maart 2008, 12:30:57

Titel: Melding "inspuiting defect"
Bericht door: Maarten Minkjan op 18 maart 2008, 12:30:57
Ik heb een Megane II uit 2003 met een 1.5 dci (80pk) motor. Vanmorgen toen ik voor het werk op pad was, kreeg ik ineens de melding "inspuiting defect". Deze melding was daarna ook weer verdwenen. Heeft iemand een idee wat dit kan zijn. Heb ook even gebeld met de garage: zij dachten dat de EGR-klep wellicht wat vuilig kon zijn, of iets ander (maar dat weet ik niet meer). Nu heb ik ergens gelezen dat je die EGR-klep ook kunt schoonmaken, hoe moet dit?

Groeten, Maarten
Titel: Re: Melding "inspuiting defect"
Bericht door: freek op 18 maart 2008, 17:38:50
o oh. als je deze melding krijgt komt er meer. heb je al broef binnen van renault over de elektrische ramen???
maar goed wij hebben dat ook gehad en daar zijn wij een half jaar mee bezig geweest om het eruit te krijgen erg irritant ik zal eens kijken wat het ook alweer was
Titel: Re: Melding "inspuiting defect"
Bericht door: Paul op 18 maart 2008, 17:45:28
De dealer zou de storing uit moeten kunnen lezen.
Titel: Re: Melding "inspuiting defect"
Bericht door: freek op 18 maart 2008, 19:40:03
dat klopt maar dan moet dat wel lukken en niet om de haverklap trug komen  :P
Titel: Re: Melding "inspuiting defect"
Bericht door: matthew op 18 maart 2008, 22:42:36
Wat veel is bij de megane II dci is als er staat inspuiting defect,dan is er zeer grote kans dat er een gloeibougie stuk is.
Bij deze auto's zie je geen blauwe rookpluimen enz meer.
Laat hem maar uitlezen en ik denk dat je daar op uitkomt.
Titel: Re: Melding "inspuiting defect"
Bericht door: GVR op 26 maart 2008, 20:33:04
Ik loop ( rij ) al maanden met die melding. Ze hebben mijn gaspedaal vervangen en toen deed hij het nog.( er spookt nog een topic van mij op het forum ) Nu zeggen ze dat mijn brandstofpomp vervangen moet worden. Tja, en wat zal het erna weer zijn. Ik blijf er lekker mee door rijden. Hij doet het er al 100.000km met die melding. De blauwe rook als ik hem start is wel vervelend.
Titel: Re: Melding "inspuiting defect"
Bericht door: filepoper op 7 mei 2008, 10:21:57
Met een universele weerstandmeter even de gloeiers doormeten, waarde ligt normaal tussen de 0.8 en 1 . geeft de meter oneindig aan dan is die kapot. Is het bijna altijd. Gewoon de min op het blok en de plus op het bovenste gedeelte van de bougie !-!
Titel: Re: Melding "inspuiting defect"
Bericht door: Leeuwarder op 10 mei 2008, 18:54:48
Wat is eigenlijk de prijs van zo'n gloei-bougie
Titel: Re: Melding "inspuiting defect"
Bericht door: Dj REsound op 9 april 2009, 17:04:18
Ligt er aan hoeveel je er laat vervangen. Meestalg aan ze allemaal rond dezelfde tijd kapoerio. Kosten... iets van 40-50 euro om te laten vervangen?? Kweet niet.
Titel: Re: Melding "inspuiting defect"
Bericht door: rened op 9 april 2009, 21:21:03
bij mij was het toen ik deze melding kreeg ook een gloeibougie.
Werd aangeraden om ze gelijk alle 4 te vervangen.
Kostte 150 euro incl. arbeid.
EhPortal 1.39.5 © 2025, WebDev