Ik heb mijn bumper vervangen met het Radical model, en ik heb voor het racegaas, wat in het midden zit, mijn kentekenplaat geplaatst (vrij simpel door middel van deze aan het gaas te bevestigen), omdat ik deze niet op de bumper zelf wilde potten.
Het probleem is nu dat mijn auto niet genoeg koude lucht meer aangevoerd krijgt. Hij zal dus moeten verhuizen/anders moeten komen te hangen. Heeft iemand suggesties waarmee ik de looks ervan niet verkl**t?
Hierbij een foto van de huidige situatie:
(http://www.dikketoeters.nl/uploads/personal/dtpromo.jpg)
Houdertje maken die je onder de bumper plaatst zodat je kenteken er voor hangt?
illegale oplossing: Kleinere plaat laten maken? ;)
nog een illegale oplossing gaten erin boren,
echter zou ik voor het houdertje gaan en btje schuin zetten evt op dezelfde plaats of wat naar onder..
Ik betwijfel het dat je daardoor geen koeling genoeg krijgt.
Ik heb een Ph.2 gehad en de motorkap is compleet dicht gelast.
er kwam alleen van onderaf koude lucht en er is nooit een serieus probleem ontstaan.
jouw nieren zijn zelfs nog open.
ben het ook met sebastiaan eens heb die bumper ook gehad en nooit geen problemen mee gehad en hoe weet je dat hij te weinig lugt krijgt??
lijkt me ook sterk dat dat van een dergelijk grote invloed kan zijn.
de (rij) wind waait er wel omheen...
en dan heb je tog ook nog iets als een radiateur of hoe heet zown ding
ja, maar alleen de radiateur zou niet genoeg zijn voor voldoende koeling.
De rijwind doet een heel groot gedeelte van het werk.
Waarom denk je dat als het warm is en je staat bijvoorbeeld in de file, de koelvin aanslaat terwijl hij dat niet doet als je rijd.. ;)
Ja ik weet het wel degelijk zeker want sinds mijn kentekenplaat achter de voorruit ligt kan ik weer zonder zorgen constant 140 rijden. Met de plaat ging de meter tegen het 5e streepje (net voor het rode gedeelte) aan.
monteer je kentekenplaat ietsje schuin, (dus onderkant meer naar voren dan bovenkant).
dan zorgt ie ook nog eens voor extra luchtstroom naar je radiator.