Hallo heb een vraagje, heb een coupe phase1 2.0 8v lpg, en er zit een sebering einddemper onder, maar mijn motor geluid komt boven mijn uitlaat geluid uit, ik wil er meer geluid in hebben.
Krijg ik veel meer geluid door de tussen demper er onder uit te halen?
Hoop dat iemand hier ervaring mee heeft.
als je echt hard geluid wil uit die uitlaat zouw ik er een rechte pijp onder leggen.
dan krijg je er wel hard geluid uit. heeft maatje van me ook met zijn clio !-!
als je allen middendemper er onder weghaalt zal het hader zijn hoeveel hader dat moet je proberen !-!
Ja wil het hebben dat mijn motor geluid er niet meer overheen komt,en heb me laten vertellen dat een openlucht filter voor een lpg slecht is.het geluid moet ook niet zo dat je pijn aan je oren krijgt.
Alle adviezen zijn welkom.
tjah dan zouw ik er eigelek ander uitlaat onder leggen eentje met dbkiller kan je het regelen. schuifen open hader wat dichter zachter. haal je hem er uit is het goed hard :) en die heb je wel voor 100 euro
Maar dan is ie universeel? en heb nu mooi de ronding van mijn uitlaat in de bumper, dus wil die eigenlijk niet aanpassen. Heb er inderdaad ook aan zitten denken.
dan zou ik denk ik eerst midden demper weg halen eve kijken hoe het klinkt.
anders het kat verwijderen als je het dan te hard vind zou ik tog gewoon ander uitlaatje kiezen maar het kost eve wat moeite !-!
Ik heb er sinds kort de invidia gt300 demper onder. Is ook een universele demper maar deze past perfect in de uitsparing in de originel bumper mits netjes gemonteerd. Hier zit ook een db-killer in maar zonder komt ie zeker boven je motorgeluid uit hoor :q
Ik heb ook een Sebring uitlaat (90mm eindstuk), met een klein dempertje ter vervanging van de kat, en dan nog de Sebring eind demper, maar ik vindt het geluid tegenvallen.
Het wordt zonder middendemper wel harder, maar niet mooier.
Als je echt mooi geluid wil, kan je beter kiezen voor een compleet ander uitlaatsysteem, met een grotere diameter buis. dan krijg je een veel zwaarder en mooier geluid.
Ja, denk dat ik de tussendemper er maar gewoon tussen uit haal,dat is vrij makkelijk, loopt toch gewoon recht moet ik alleen nog even kijken welke diameter pijp er tussen moet.
bedankt voor het advies.
Alle andere adviezen zijn welkom
ik heb ook een universele rvs demper onder de coupe. die past prima in de uitsparing zolang je hem maar goed ophangt. en het geluid is top !-!
Dat zou wel een optie zijn, daarom wil ik even wat adviezen hebben van mensen die er ervaring mee hebben, het liefst doe ik niets aan mijn eind demper.
Is idd gewoon een stuk rechte buis, 50mm uit mn hoofd..
50mm buiten maat? of binnen maat? Wat is het beste?
Buitenmaat. Bij iedere willekeurige autostyle dealer te halen en de gemiddelde auto onderdelenboer heeft ook nog wel een stukje universele rechte buis op voorraad.
tussendemper, katvervanger en open lucht filter. Als dat niet luk weet ik het ook nie meer :P
En welke binnen maat dan? 48 of zoiets? en dan gewoon met van die klembussen monteren?
Dat dacht ik ook en ik vindt het geluid met een Sebring demper 'tegenvallen' om het maar netjes uit te drukken :D
uitlaatbuis is vrij standaard, dus binnenmaat weet ik niet. maar gewoon met schuifklemmen monteren, kan ik er nog sneller onder vandaan als het niet bevalt :D
Openlucht filter is niet goed voor een lpg auto heb ik me laten vertellen. klopt dit?
klopt kans op backfire ;)
Citaat van: Francois op 27 april 2007, 23:25:15
Openlucht filter is niet goed voor een lpg auto heb ik me laten vertellen. klopt dit?
Klopt, heeft met de luchttoevoer (en de hoeveelheid ervan) te maken wat nogal nauw luistert naar het schijnt
Overigens is hierover ook al een vraag gesteld (Meg ph1 gedeelte als ik het niet mis heb)
Oke, had het na gevraagd bij nlpower te zwolle, en die vertelde me dat ik dat absoluut niet moest doen.
goh geven ze ook nog x goed advies bij nl power --
kom zelf uit zwolle ken ze maar alte goed.waar kom jij dan vandaan????
groesbeek bij nijmegen.
Mij hebben ze altijd goed advies gegeven, en goede producten verkocht.
geloof me het kan ook heel anders :x back on topic
oh oke, zal het in de gaten houden
Iemand ansers nog ervaringen? alle ervaringen zijn welkom.
2 dikke, bv raceland (in mijn geval), pijpen eronder lassen. Wedden dat je veel herrie hebt? :P
Ja, dat weet ik, maar wil het liefst deze demper eronder laten. Dat lassen en zo kan ik allemaal niet, dan moet ik echt iemand hebben die dat wel kan.
Als er iemand is die dit kan doen voor mij is dat wel een idee om te doen.
Nou er zal altijd wel 1 bij je in het dorp ofzo zijn die kan lassen! lijkt me raar dat er niemand is die dat niet kan! :P
Ja, moet iemand vinden die daar zin in heeft tijd voor heeft en een brug heeft.
Ga even druk zoeken wie me kan helpen.
Ik heb al een hoop ervaringen van anderen hieruit opgedaan.
Bedankt allemaal.
Gooi er maar een slotje op