Renault Mégane Club

Mégane I Technisch 1996-2002 => [Mégane I] Tuning => Topic gestart door: RaymondTroost op 17 januari 2007, 14:51:03

Titel: Steenslaghoes voor de motorkap
Bericht door: RaymondTroost op 17 januari 2007, 14:51:03
Nou het is vrij simpel, 2seemegane heeft er 1 en weet dat Niels (nu met porshe) er ook 1 had.. Graag zou ik willen weten waar je die kunt halen, of op maat moet laten maken..

Danku
Titel: Re: Steenslaghoes voor de motorkap
Bericht door: Timo Zuiderduin op 17 januari 2007, 15:03:31
daarvoor kan je als het goed is terecht bij DG-Custom leather.
als ik het mij goed herinner heeft de welbekende Corzilla hem daarvandaan.

Anders moet je Richard (2seemegane) even een PM sturen.
zijn wagen staat te koop en wie weet doet hij zijn steenslaghoes wel los in de verkoop. en anders kan hij je zeker helpen aan het adres!
Titel: Re: Steenslaghoes voor de motorkap
Bericht door: peterachterop op 17 januari 2007, 15:32:27
toevallig heb ik richard gisteren gevraagd waar hij deze hoes had laten maken.

Ton vd werf (autobekleder) in leiden.

071-5762428
Titel: Re: Steenslaghoes voor de motorkap
Bericht door: RaymondTroost op 17 januari 2007, 17:01:15
hehe, khad hem ook al een pm gestuurd maar gaf geen antwoord :q Idd als ricahrd hem weg doet wil ik hem wel uiteraard..

bednakt peter voor de info, ga zowizo ff bellen
Titel: Re: Steenslaghoes voor de motorkap
Bericht door: carsten op 20 januari 2007, 11:07:53
Het klopt idd dat er zand etc tusen de bekleding komt te zitten.... Vind het wel grappig dat jullie deze auto ook kennen..... !-!

ben een mede teamlind van de club tuning-team-limburg, heb mijn meg net verkocht aan erik van de megane club.... !-!

Het ziet er leuk uit zo'n hoes, maar kan de lak beschadigen.... (ofwel na elke dag heel voorzichtig de hoes eraf halen en ff schoonmaken)
Titel: Re: Steenslaghoes voor de motorkap
Bericht door: Michel Cijs op 20 januari 2007, 11:24:42
onder zo'n hoes plak je natuurlijk een doorzichtige 'sticker'

zo'n steenslagbeschermerde transparantie folie, dit werkt perfectg  !-!
Titel: Re: Steenslaghoes voor de motorkap
Bericht door: RaymondTroost op 21 januari 2007, 15:14:40
jah, das waar.. mja goedtis alleen voor de shows, kijk nog wel wat ik doe, heb nu nog genoeg te doen voor ects
EhPortal 1.39.5 © 2025, WebDev