Renault Mégane Club

Mégane I Technisch 1996-2002 => [Mégane I] Overig => Topic gestart door: lonly driver op 30 september 2006, 08:28:07

Titel: lpg stopt er ineens mee
Bericht door: lonly driver op 30 september 2006, 08:28:07
Ik had gisteren de pech dat mijn lpg installatie er op de snelweg ineens mee ophield.
De computer tikte nog een paar keer en ik zag het lampje van dat ie op gas staat aangaan maar de wagen slaat
dan meteen af.
Tijdens het rijden tikte de computer nog enkele keren en ging het gaslampje aan en nu doet ie helemaal niets meer.
Wie heeft hier ook ervaring mee?
Het is een vialle gas-installatie in een 1.6e 8v
alvast bedankt
Titel: Re: lpg stopt er ineens mee
Bericht door: Meganez op 30 september 2006, 21:05:15
Toen ik dat had was er een kabel doorgebrand van 1 van de extra zekeringen van het gassysteem die af en toe wel contact had, en af en toe niet. Je zou dus ff de zekeringen en de bedrading na kunnen kijken onder de motorkap en bij de gastank.
Titel: Re: lpg stopt er ineens mee
Bericht door: lonly driver op 30 september 2006, 21:46:26
de zekeringen heb ik nagekeken maar de bedrading globaal, morgen weer een middagje onder die motorkap  :?doorbrengen dan maar.
bedankt voor je reactie
Titel: Re: lpg stopt er ineens mee
Bericht door: lonly driver op 14 november 2006, 16:15:28
na veel te lang gewacht te hebben toch nog eens de vraag waar zit die bedrading dan bij de gastank ik heb er zo niets kunnen vinden. kun je er misschien een foto van plaatsen?
Titel: Re: lpg stopt er ineens mee
Bericht door: Roeland op 15 november 2006, 01:11:18
ik zou je massa checken van al je onderdelen vanvoor onder de motorkap. (natuurlijk enkel van de lpg instal)
EhPortal 1.39.5 © 2025, WebDev