Hallo,
Ik zoek nog een steuntje voor mijn carkit in het interieur. Ik wil geen gaten boren, dus gebruik maken van de originele boutjes en moertjes. Waar moet ik zoeken of heeft iemand dat nog liggen? Het gaat om een Megane 2 HB.
groeten, M.
Naar de dealer gaan en vragen om een console voor jouw type Megane. Hierop kan de telefoonhouder gemonteerd worden (je moet dan wel schroeven, maar dat is niet schadelijk voor je dashboard).
Je kan tevens bij je dealer vragen naar een dashmount. Deze zijn meestal ook verkrijgbaar bij de dealer en schroef je vast achter bestaande bevestigingspunten van het dashboard. Ook hierop kan de telefoonhouder gemonteerd worden.
!-!
De mijne,zit naast de radio. zit met een dashmount vast. Y Geen extra gaten. N
Heb er eentje gevonden via www.telefoonsteun.nl. Past precies en zit muurvast zonder gaten boren, vastkitten of plakband.
(http://www.oehaha.nl/upload2/bestanden/dashmount_megane_2.jpg)
is plaatje van site, dus niet mijn eigen megane. Ik werk ook nog alle draden weg, losse draden in m'n auto vind ik niets.
39 eurootjes met 6.20 verzendkosten.
Nu alleen nog even de carkit monteren.
Die heb ik ook !-!
Dat is een hele mooie en helemaal niet zo duur. !-!
Kijk hier eens:
http://www.brodit.com/
Ik heb een Dashmount (komt rechts van de radio) alwaar je de telefoonhouder opschroeft (zelf heb ik mijn TomTom houder eropgeschroefd).