Renault Mégane Club

Mégane I Technisch 1996-2002 => [Mégane I] Motorisch => Topic gestart door: Wesley op 23 mei 2006, 17:11:09

Titel: Uitlaat afgebroken
Bericht door: Wesley op 23 mei 2006, 17:11:09
Hallo mensen,

Helaas is mij uitlaat vanmiddag afgebroken, wat ik me dus afvraag is dat ik nu een compleet nieuwe moet hebben of een deel ervan ?

Hij is afgebroken bij het stuk NA het flexibele stuk wat in elkaar gevlochten is ( Staal ? )
Misschien dat iemand dit ook eens heeft gehad ?

En misschien dat iemand weet hoeveel een nieuwe uitlaat ongeveer zal gaan kosten ?

thnx
Titel: Re: Uitlaat afgebroken
Bericht door: Reinier Goorden op 23 mei 2006, 18:25:37
Waarschijnlijk moet je dan alleen een nieuwe/andere kat aanschaffen. Maar dat kan ik vanaf hier niet met zekerheid zeggen.
Na dat flexibele deel komt de kat, dan met een verbinding de middendemper. Als de uitlaat nog origineel af fabriek is zijn de middendemper en einddemper nog een geheel.
Titel: Re: Uitlaat afgebroken
Bericht door: Birt op 23 mei 2006, 18:54:51
Als je een 1.6 e hebt is dat het middendeel dat stuk is. de kat zit voor het gevlochten gedeelte. nl. direct onder de motor. dus met een beetje geluk hoef je alleen een midden demper te halen. volgens hbase 90 euri.
Titel: Re: Uitlaat afgebroken
Bericht door: Wesley op 23 mei 2006, 21:37:31
Sorry Jongens, het is idd een 1.6e motor..

Wat is eigenlijk HBASE ?
EhPortal 1.39.5 © 2025, WebDev