Renault Mégane Club

Mégane I Technisch 1996-2002 => [Mégane I] Overig => Topic gestart door: Vortex op 14 maart 2020, 12:52:53

Titel: hulp nodig bij vervangen wiellager remtrommel links achter
Bericht door: Vortex op 14 maart 2020, 12:52:53
Renault Megane I hatchback 2000

ivm slijtage aan de achterste wiellager links, heb ik de complete remtrommel vervangen. In de remtrommel zat reeds een ingeperst lager en een abs ring gemonteerd. Echter begint nu na +/- 300m rijden het abs service lampje te branden. De hall-sensor is in orde. Bij nadere inspectie, zie ik dat de nieuwe remtrommel beschikt over een 26-tandse abs-ring. Op de oude remtrommel zat een 44-tandse abs-ring..................sensor stuurt dus een verkeert puls-signaal. Tja dat had ik eerder moeten checken...maar ja is gebeurd.

Nu wil ik in de "oude" remtrommel een nieuw lager persen. Lager is reeds binnen. Het lukt me niet om zonder wiellagerpers het oude lager te verwijderen en de nieuwe te monteren.

WIE ZOU MIJ KUNNEN HELPEN MET HET VERVANGEN VAN HET WIELLAGER MET HET JUISTE GEREEDSCHAP? Wordt mn trouw renaultje weer helemaal happy !-!

Ik woon in de omgeving van Oss. Sturen van een mailtje mag ook.

Titel: Re: hulp nodig bij vervangen wiellager remtrommel links achter
Bericht door: mark op 14 maart 2020, 13:35:49
Je kan de abs ring er voorzichtig af tikken, en zo overzetten. ;)
EhPortal 1.39.5 © 2025, WebDev