Ik kan nergens een app vinden voor R Link2 wat men tegenwoordig my connected car noemt.
Zo goed als alle Duitse merken hebben dit. Voor Android / IOS.
Verder valt mij op als je een app installeert op R Link2 zoals aquarium valt deze weg zodra je gaat rijden.
Heeft iemand hier een oplossing voor of moeten we massaal klagen bij Renault Nederland.
Heb je Android of Apple? Voor Android heb je Android auto nodig via apkmirror.com, Apple CarPlay zit al in je iPhone. Van wanneer is je auto?
De app die je bedoelt alex is er nog niet. Je bedoelt een app waarmee je de status van de auto kan zien, locatie, etc? Heb ergens gelezen dat die is uitgesteld tot Q1 2019 omdat de website van Renault NL nog niet responsive / er klaar voor is.
Ik heb een Samsung Galaxy S7 edge. Mijn Megane bose TCE155 is van 9-11-2017.
Beste Adinsx,
waar heb jij deze info verkregen ?
Zou je mij op de hoogte willen / kunnen houden.
Ik denk dat vele Megane rijders op deze app zitten te wachten.
Vind jij ook niet dat er verrekte weinig handige app s zitten in de R Link store.
Groet Alex.
P.S. Met TCE155 bedoel ik dat mijn TCE130 gechipt is naar 155 pk Wel met RON 98 benzine.
Citaat van: alex1968 op 18 mei 2018, 23:32:29
Ik heb een Samsung Galaxy S7 edge. Mijn Megane bose TCE155 is van 9-11-2017.
Dan moet je Android Auto downloaden vanaf apkmirror.com, deze link:
https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-3-2-5815-release/android-auto-maps-media-messaging-voice-3-2-581534-release-android-apk-download/
En dan iets veder naar beneden op "download apk" klikken
Vervolgens installeren. Indien geïnstalleerd app openen en linksboven op 3 horizontale streepjes drukken, dan op "over" en bovenin 10 x op de balk klikken snel achter elkaar. Je activeert dan ontwikkelaarsinstellingen. Daarna rechtsboven op 3 stipjes klikken, en op ontwikkelaarsinstellingen klikken, en daarna onderin 720 en 1080p aanvinken, nu heb je Android auto over een groter gebied op je scherm!
Ik bezit een Iphone 6, is er ook via Apple een mogelijkheid om bijvoorbeeld Google Maps te krijgen op het scherm van de R-link 2 in plaats van het Renault
navigatie systeem??
Is je auto voorzien van Apple CarPlay mogelijkheid? Van wanneer is je auto? Anders gewoon even proberen met een originele Apple kabel
De auto is van eind Mei 2016..........
Maar het R-link icoontje in de R-link is grijs.......
@Cortrans, gaat niet lukken als je auto van mei 2016 is. De mijne is Oktober 2016 en heeft dat mogelijkheid niet. Versie 2 van Rlink zeker niet. Android zijn er verschillende verhalen, één zegt kan je softwarematig activeren en de ander zegt van niet.
Sorry voor de late reactie 8) Tja, hoe duurder het systeem, hoe minder het kan 8)7 8)7 8)7
Ik zie in de rlink store, op mijn pc, een update staan voor mijn rlink2. Heeft iemand hier meer info over? Of al geīnstaleerd?
Wat voor update? Wij zien die updates aan de lopende band, maar wat de verschillen zijn, geen idee. Gewoon clip eraan en de boel programmeren.
Er is wel een lijst beschikbaar, in TM5666, daarin staat een tabel met welke software versies de meeste recente zijn, alleen is zelfs die lijst niet altijd up to date.
Meteen even gekeken en hier meldt Rlink Store inderdaad ook een update:
(https://i.imgur.com/PdbCsQS.png)
Eens kijken of ik wat kan vinden.
Edit: Helaas, er staat geen versienummer:
(https://i.imgur.com/h1uVbUs.png)
Het gaat om een systeemupdate van minder dan 1Mb. Wellicht een GPS fix o.i.d.
(https://i.imgur.com/oWmrra6.jpg)
Citaat van: A110 op 24 september 2018, 22:00:27
Ik zie in de rlink store, op mijn pc, een update staan voor mijn rlink2. Heeft iemand hier meer info over? Of al geīnstaleerd?
Yep al geïnstalleerd, maar wat er veranderd is??? Ik merk geen verschil.........
Okey, thanks ga het deze week ook maar installeren. Zal wel ergens goed voor zijn.
Die kleine updates installeert hij ook gewoon zelf, zonder dat je moet zitten prullen met een usb stick.
Citaat van: adinsx op 18 mei 2018, 09:35:35
De app die je bedoelt alex is er nog niet. Je bedoelt een app waarmee je de status van de auto kan zien, locatie, etc? Heb ergens gelezen dat die is uitgesteld tot Q1 2019 omdat de website van Renault NL nog niet responsive / er klaar voor is.
Ik heb inmiddels wel de my renault app voor IOS. Je zou hiermee ook oa de status en lokatie van je auto moeten kunnen opvragen. Het heet wel My Renault app maar inloggen met mijn My Renault account word helaas niet geaccepteerd.
Dit is gekoppeld aan de site my.renault.nl.
Hiermee kun je geen directe verbinding maken met je auto om bv online de status uit te lezen zoals km stand of onderhoudsinterval.
De onderhoudsinterval wordt op de site geschat op basis van handmatig ingevoerde km stand in relatie tot de tijd.
Dus deze app heb ik eigenlijk niet zo veel aan?
Klopt, alleen EV-rijders (Zoe) kunnen op dit moment hun laadstatus e.d. zien. De koppeling met de gewone modellen is inderdaad wel beloofd (en beschreven in de handleidingen) maar is er nog altijd niet.