Hoi,
Vandaag kreeg ik mijn raam linksachter niet meer omhoog.
Ik hoorde een knal en daarna niet meer te bedienen.
Ik hoor de motor wel draaien en de kabel hoor ik ook als ik de knop bedien.
Bij de dealer betaal je belachelijke prijzen wat ik zo hoor. Weet iemand misschien een betaalbaar adres of iemand die mij kan helpen. Aangezien ik al een godsvermogen uit heb gegeven aan deze auto.
Als je een beetje handig bent is dit de goedkoopste optie:
http://www.ebay.nl/itm/Renault-Megane-2-II-CC-Cabriolet-Window-Regulator-Repair-Kit-Set-Rear-Left-/222302545574?hash=item33c243a6a6:g:~WEAAOSwpONZVhHj
Hoi,
Als eerst bedankt voor u reactie. Ik ben zeker wel handig maar niet met dit soort dingen.
Zal niet weten waar ik moet beginnen als ik de bekleding gedemonteerd heb.
1: https://www.youtube.com/watch?v=26BquLJlAiA
2: https://www.youtube.com/watch?v=tPHhdnj5LcA
Bedankt voor uw reactie. Ik krijg alles wel gedemonteerd maar weet daarna echt hoe ik het aan moet pakken. Ook niet als ik het filmpje bekijk. Zal niet weten waar ik moet beginnen. Op het filmpje zit het raam er niet meer in als hij in elkaar wordt gezet.
Als je dan al zo ver bent, kijk dan op onderdelenlijn naar een compleet raam mechanisme.
Of plaats er een advertentie waar je naar het linkerraam mechanisme zoekt. !-!
Als gedaan maar niets gevonden. Mooi balen.
https://www.onderdelenlijn.nl/auto-onderdelen-voorraad/magazijn/merk/renault/model/megane/onderdeel/raammechaniek-2deurs-links-achter/
Met alle respect Scooby9, maar je kunt niet verwachten dat iedereen zomaar oplossingen aandraagt. Als jij zegt dat je niets kunt vinden, en binnen een dag vind iemand een waslijst dan kun je niet serieus stellen dat je gezocht hebt.
Hetzelfde geld voor de montage: als je niet handig genoeg bent, zul je naar de garage moeten. En dan was het allang gerepareerd geweest. Een universele garage wil ook nog wel een gebruikte delen plaatsen. Mooi balen? Tja, als je voor een dubbeltje eerste rang wil zitten zul je er toch echt wat moeite in moeten steken.
Amen.
En dan klagen dat de garage ook geld wil verdienen, omdat het personeel ervan s avonds nou eenmaal ook willen eten in een woning ipv buiten onder een boom.
Met dit weer is buiten onder een boom best leuk :D
Ja daar heb je een punt.
Als eerst wil ik niet voor een dubbeltje op de eerste rang zitten. Als ik jullie nu vertel dat ik deze cabrio bijna 3 jaar in bezit heb en nog geen 1 zomer normaal heb kunnen rijden. Kort gezegd, lekkage dak, elektrische problemen met het dak. Kosten bij de dealer 2000 euro en steeds weer terug omdat het niet verholpen was. Na maanden heb ik eindelijk mijn cabrio weer terug. Nu weer een raam probleem. Of ik nog maar eens 700 euro wil neer tellen voor een compleet mechanisme + montage en mijn radiator lekt ook ineens 400 euro. Gek dat ik er nu wel even klaar mee ben en een iets goedkopere oplossing zoek. Ik verwacht zeker niet dat iemand op deze site mij het op een presenteerblaadje brengt. Maar blijkt toch een hele rare vraag of iemand een betaalbaar adres weet of iemand die mij verder kan helpen.Bedankt voor het invullen en opbeurende kritiek, kom ik echt verder mee.
Met een beetje introductie en begeleiding bij de tekst hadden we dat ook eerder begrepen.
Ooooh, dus je moet eerst van de hoed in de rand weten voordat je een normaal antwoord hier kan krijgen.
Cortisol verhogend.
Als toeval bestaat ?
https://www.marktplaats.nl/a/auto-onderdelen/ruiten-en-toebehoren/m1187886041-electrisch-raam-mechanisme-megane-2-cc.html?c=df2f21f683612b45d62c413c0ca719df&previousPage=lr&pos=6
Super, bedankt hier kan ik dus wat mee.
Heb direct een mail gestuurd.
Ik hem hem gekocht op marktplaats en vandaag zelf gemonteerd.
Werkt weer als van ouds.
fijn om te horen!
Citaat van: Scooby9 op 10 juli 2017, 19:04:10
Ik ben zeker wel handig maar niet met dit soort dingen.
Zal niet weten waar ik moet beginnen als ik de bekleding gedemonteerd heb.
En, viel het mee? Mooi dat het je toch gelukt is!
Ja viel zeker mee. Goed te doen ook met dat filmpje op YouTube.