Renault Mégane Club

Mégane I Technisch 1996-2002 => [Mégane I] Overig => Topic gestart door: parthes op 27 juni 2017, 15:18:53

Titel: Dashboard gedeelte met uitstroomopeningen vervangen
Bericht door: parthes op 27 juni 2017, 15:18:53
Goede morgen ik ben sinds kort in het bezit van een megane 1 phase2 cabrio en ben deze aan het opknappen mbv een donor auto. Ik heb zelf een dashboard met daarin de uitstroomopeningen van de ventilatie van wat plakkerig materiaal en zou deze willen vervangen voor die van de donorauto. Weet een van jullie of dit mogelijk is en hoe dit te doen. Ik weet inmiddels hoe de bovenkant van het dashboard los moet. Alvast bedankt voor het antwoord.
Mvg
H
Titel: Re: Dashboard gedeelte met uitstroomopeningen vervangen
Bericht door: mark op 27 juni 2017, 18:25:38
Kapjes van de speakers los wippen. Daarachter zitten 2 torx 20 schroefjes. Daarna pak je het hele bovenste gedeelte er vanaf. Een keer goed naar je toe trekken, en het is los.  !-!
Titel: Re: Dashboard gedeelte met uitstroomopeningen vervangen
Bericht door: parthes op 27 juni 2017, 19:31:02
Dank mark voor je reactie, ik vroeg me af of je het dan onderliggende stuk dashboard waar de lucht uitstroomopeningen in zitten je ook makkelijk kan losmaken. Het deel begint links van het stuur en eindigt rechts van het stuur.
Mvg
Hans
EhPortal 1.39.5 © 2025, WebDev