Hi!
Ik ben weer druk aan het zoeken naar een mooie Megane II, ik heb een advertentie gezien:
http://link.marktplaats.nl/m941835536 (http://link.marktplaats.nl/m941835536)
In de beschrijving staat het raammechanisme, dat is bekend bij me, maar er staat ook steekassen zijn hoorbaar.
Iemand een idee wat dat kan zijn? De oorzaak?
_o_
Geen idee, ik weet wel dat rond die kmstand (of 5 jaar) de distributieriem vervangen dient te worden, daarbij is het ook verstandig de nokkenasversteller mee te nemen omdat die ook niet het eeuwige leven heeft. En als die vervangen moet worden heb je ook een nieuwe distributieriem nodig ;)
Kortom, als die niet recent vervangen is kan je rekenen op nog een hoop extra kosten. Tenzij je afspreekt dat zij dat ze dat in orde maken voor de koop ;)
I see, thanks Felix!
Als er in een advertentie staat dat storingslampje brand omdat er speling in de nokkenas zit; versteller toch?
Steekassen zijn de aandrijfassen.
Snap ik Matthew, maar hoe het kan dat die hoorbaar zijn. Zouden het de homokineten zijn of is er iets aan de aandrijfassen.
Ben niet zo thuis in de type II, vandaar de vraag.
Homokineten versleten dat had ik met me vorige auto ook in de bochten hoor je dan soort getrommel .
Prijzig om te laten vervangen met ouwe peugeot 106 zou ik al ruim 600 euro kwijt geweest zijn
Idd homokineten stuk. Niet los te vervangen bij renault, dus moeten nieuwe assen onder.