Verder in een nieuw deel
Deel 217 alweer 8)7
http://www.autoweek.nl/video/4634/journaal-renault-megane-nadert-voltooiing
In het eerste deel van het filmpje zijn beelden van de nieuwe Mégane te zien, tenminste zo komt ie er waarschijnlijk uit te zien. Ik vind em zelf een beetje hoog op de poten staan 8)7 en de achterkant doet me helaas een beetje denken aan een Golf...
Geen 3 deurs geen cc (cabrio) whattttttt
Citaat van: Willem op 4 juni 2015, 17:21:02
http://www.autoweek.nl/video/4634/journaal-renault-megane-nadert-voltooiing
In het eerste deel van het filmpje zijn beelden van de nieuwe Mégane te zien, tenminste zo komt ie er waarschijnlijk uit te zien. Ik vind em zelf een beetje hoog op de poten staan 8)7 en de achterkant doet me helaas een beetje denken aan een Golf...
Zowel voor en achterkant beginnen na mijn idee wat op de VAG-modellen te lijken (Leon en Golf). Neemt niet weg dat ik het niet onnaardig vind. Ben wel benieuwd hoe de RS 5-deurs er dan uit gaat zien. Hoop dat ze dan ook een Estate RS maken. !-!
Nou ja beelden. Het zijn artist impressions of renders. Lijkt ook erg op de Clio IV, maar dat is logisch. "Men" wil allemansvriendjes als auto, dus gaat alles steeds meer op elkaar lijken, wat goed is voor de verkoop, maar een eentonig straatbeeld oplevert. Hoort ook wel bij crisistijd.
Geen coupé en geen CC meer, dat is wel jammer. Dan maar een Estate RS. Y
Een Estate RS zal er niet komen, verwacht ik. In de huidige markt is er geen plek voor benzine slurpende wagens voor Jan Modaal. Die willen zuinig en goedkoop rijden. Er zijn natuurlijk de mensen die benzine in hun aderen hebben. Ik hoop dat er in de toekomst nog wat leuke modellen uitkomen. Voor mij moet een auto een beleving zijn. Rammeltjes, kraakje etc horen erbij. Kan me niet indenken dat ik alleen iets hoor zoemen van banden en een elektro motor.
Eens zullen we er allemaal aan moeten geloven, en tot die tijd: leef je nog even uit.
En waarom geen estate RS: is de trend van nu, snelle stations. En zo ver zit de III GT 220 niet van de RS af, dus ik zie potentie.
Ik ben het met Tedo eens, de kans op een snelle estate is best aanwezig. Wordt ook vooral door de VAG merken gedaan momenteel; Golf R station, Mercedes CLA45 shooting brake, Skoda Octavia RS wagon enz. Het zou zomaar kunnen dat Renault ook gaat proberen een graantje daarin mee te pikken.
@Watse Idd, zeker niet onaardig om te zien en het zal altijd minder saai eruit komen te zien dan een VAG :P
Met de Estate RS het record van Seat (Cupra station) op de Nordschleife maar even afpakken. :D
Kom ik weer bij Mn auto net (staat doordeweeks bij Mn ouders) en zit er ineens een grote barst in de voorruit. Zat er niet in en de ruit was naar mijn weten onbeschadigd vorig weekend. Beetje jammer l-
misschien te warm geworden?
Dat zou kunnen, maar de scheur zat er volgens mn vader dinsdag al in. Hij zag het voordat ie met mijn auto weg zou rijden. Lijkt me dan, aangezien en niet zo warm al vandaag nog is geweest, niet.
Hmm zonde zeg. Is er alleen een barst zichtbaar of ook een inslagpunt?
Voor zover ik kan zien alleen een barst. Zal binnenkort de polis er eens bijpakken en met carglas bellen.
(http://i57.tinypic.com/2d8nrqv.jpg)
Krijg je zo'n mooie total wash kaart erbij kan je maar liefst 5x door de krasstraat wat een iritante reclame is dat zeg pff l-
hebben we hier nog van het mooie weer van gisteren kunnen genieten, ik zelf niet ik moest werken van 09:15 uur tot 21:00 uur gelukkig hadden wij de airco's aan de winkel was mooi 21 graden :q
Ik pas voor de krasstraat, was em liever zelf.
Op de foto lijkt het net alsof er net onder het zwart een klein pitje zit
Een tip van mij: bel liever autototaal glas, die snijden de kit werkelijk van je spongingen af tot een mm of 3 dan Carglass, die snijden een heel dun laagje af en kitten je ruit ook met weer een dun laagje met gevolg dat je je ruit los kan trillen en vaak niet meer recht in zit.
Ook zien ze eventuele roest onder de oude kit laag niet zitten waardoor ze die niet kunnen behandelen.
Ik zelf heb bij Autotaalglas gewerkt en we kregen regelmatig mensen die pas bij Carglass een nieuwe vooruit in hebben laten zetten met als gevolg dat het niet meer goed zat als voorheen, of deels los zat of hadden last van rijwind.
Bedankt voor de tip, zal ik zeker meenemen. Het is bij mij toch voor de verzekering daarom maakt wie het doet voor mij niet veel uit.
Donderdag wordt de voorruit vervangen door Autotaalglas. Had op internet naar aanleiding van Erwin z'n bericht gezocht naar het verschil tussen Autotaalglas en Carglass en daar staan ook veel negatieve berichten over Carglass en slechte plaatsing van de ruit. Y
Goede keuze willem
!-!
Nou, ik ga mijn beestje (http://www.meganeclub.nl/fora/index.php?topic=19769.msg354483;topicseen#new) met een dubbel gevoel toch aanbieden alhier.
Goh, gefeliciteerd Tedo! Ben erg benieuwd naar zijn vervanger :)
Thanks Felix!
Je weet wat ik zocht, dus dat gaat 'm als alles doorgaat ook worden. ;)
Vandaag naar de keuring geweest en zoals verwacht afgekeurd op de remmen LA lekke rem cilinder, rem verschil achteras >30% kan door de rem cilinder komen.
Verder RV een remslang die niet lekker gemonteerd zat.
En me ABS hij heeft de storing gelijk uitgelezen en deze gaf aan toerental voeler LA en RV geen signaal en en tandwielkrans verkeerd tanden aantal ?
Dus we hebben wat te doen de komende week.
Mijn motor loopt eigenlijk wel lekker, ik heb er een K&N openlucht filter op zitten.
Ik heb echter ook nog deze gesloten openlucht filter van Jos boven liggen, maar nooit erop gezet:
(http://i609.photobucket.com/albums/tt175/jocco/Image008.jpg)
Zo'n soort in ieder geval. Maakt dit veel verschil? Anders ga ik die eens proberen als dat weinig kwaad kan en ik eindelijk weer eens wat aan m'n auto ga doen haha :q
ik zou zeggen, bouw hem erop en kijk wat je er van merkt. :q
Ergenis aaargh waarom rijden mensen in hybrides zo irritant langzaam alsof hun accu bijna leeg is l-
Ja hè? Dat komt omdat ze (zogenaamd) milieubewust bezig zijn. Terwijl ze, als ze echt willen, sneller bij het stoplicht weg zijn dan jij.
Ja en het mooie is de productiekosten en ontwikkeling van de prius is milieu vervuilender dan een hummer
http://thinkbigactnow.eu/content/hoe-zuinig-een-nieuwe-auto-nou-echt
''Je moet dus minimaal zo'n acht a elf jaar doorrijden in je nieuwe 'energielabel A' Golf voordat je begint met daadwerkelijk energie besparen.''
Zo'n auto rijd je dus ook alleen maar voor de eigen beurs (brandstofkosten, bijtelling, blablabla) om zich vervolgens bij 150.xxx tot 200.xxx km's af te vragen waarom die zuinige 1.2 liter 3 cilinder turbo motor met 150pk nou kapot is...
En dan hebben ze het nog niet eens over de Prius die na 8 jaar zo goed als afgeschreven is wat betreft de accu's. Ik geloof dat die dan wel allemaal aan vervanging toe zijn. 8)7
Precies Willem, het is allemaal één pot nat. Links l u llen, rechts zakken vullen... ;)
Lang leve de oude auto na zelf sleutelen rijdt die weer 5 jaar .
Ik denk als je lang en zuinig met je auto omspringt je milieu bewuster bezig bent dan iedere x een nieuwe auto te kopen !-!
Y _o_
Ojee ojee vriendin in paniek auto niet door apk .
Is het gemakkelijk om remleiding zelf te vervangen van een twingo.
En het ontluchten ervan kan je dat ook zonder dat kannetje die je aan de vulnippel hangt ?
Doormiddel van het pompen van de rem?
Vraag 2 is de stuurhuis hoezen zijn stuk ook makkelijk te vervangen?
Auto wordt morgen tijdelijk geschorst zodat ik zelf op me gemak kan sleutelen
Stuurhuis hoezen heb ik laatst bij mijne zelf gedaan, als je beschikking hebt tot een brug kan je het zelf doen. Ik weet niet hoe handig je bent. Stuurkogels moeten eraf dus de auto moet na de tijd wel opnieuw uitgelijnd worden.
Volgens mij moet je er voor het ontvluchten wel een kannetje onder houden. Steeds pompen nippel open dan nippel dicht en weer pompen todat alle lucht eruit is. Natuurlijk in de gaten houden dat je genoeg remvloeistof in je reservoir hebt.
Geen beschikking tot brug wel assteunen dus kom er wel onder.
Uitlijnen was me bekend.
Het vervangen van remslang en ontluchten daarvan laat ik anders doen door garage bedrijf die ik meer vertrouw dan renault hier in lelystad
Het werkt fijner met een brug omdat de nieuwe hoezen vrij stug zijn en niet heel makkelijk er weer om gaan. Maar je kunt het proberen, laten doen zal je wel rond de 130 euro kosten ongeveer.
Ja helemaal apk waardig maken zou 590 euro zijn volgens renault garage als ik meeste zelf doe kom ik rond 230 euro mmm moeite waard toch cker omdat auto maar 800 heeft gekost
Jup scheelt idd. Alleen moet het natuurlijk wel goed. Als ik denk dat ik het beter niet zelf kan doen laat ik het doen.
Zo knapte bij het demonteren van de katalysator laatst bij mij een bout. Dus ik laat het bij mn oom zn garage het spruitstuk demonteren, uitboren en nieuwe draad erin tappen. Ik ben zelf redelijk handig maar dit liet ik toch liever doen.
Zo denk ik er ook over !-! Maar toch hoop zelf proberen. 8)7
Vandaag mijn eerste motorongeluk gehad. Toedracht doet er niet veel toe (wss mijn schuld), maar als het goed is heb ik alleen een gekneusde duim. Handpalm en duim zijn nu wat dik, maar deze liggen in een bak water om te koelen. Het gebeurde vrij snel en ik snap nog niet helemaal hoe het heeft kunnen gebeuren. Schade aan mijn motor, motorjas voornamelijk rechter schouder en vizier en stukje helm. Beiden schadeformulier ingevuld en deze gemaild naar verzekering. Nu afwachten...
Sterkte Benjamin, nooit leuk.
Idd sterkte en hopelijk snelle service van de verzekering
Benjamin sterkte een ongeluk is nooit leuk wat de oorzaak ook is.
Bij mij zijn voor beide ABS ringen kapot 1 zelfs een stuk uit, normaal gesproken kost je dat een nieuwe aandrijfas L+R, heb via mijn APK keurmeester een adresje gehad die losse ABS ringen verkoopt en dan wordt de prijs in eens een stuk vriendelijker. Ben nu 27 euro ex Btw en verzendkosten p.st kwijt Aandrijfas kost gauw 75 euro p.st.
Balen Benjamin. Je bent ook erg kwetsbaar in het verkeer als motorrijder (dé reden dat ik er maar niet aan begin). Ik hoop dat het uiteindelijk allemaal meevalt!
Sterkte Benjamin
Sterkte Benjamin, gelukkig heeft je motorpak een deel opgevangen.
Beterschap Benjamin. Je hand is al mooi paars zag ik..
Balen Benjamin. Gelukkig ben je er nog goed vanaf gekomen!
Vandaag auto voor mn vriendin opgehaald.
Geen megane, maar wel een Renaultje
Twingo 1.2, met elektrisch panorama schuifdak.
(http://i1291.photobucket.com/albums/b552/dr3dan/IMG-20150615-WA0005_zpsvnqdreh7.jpg) (http://s1291.photobucket.com/user/dr3dan/media/IMG-20150615-WA0005_zpsvnqdreh7.jpg.html)
Haha is een goede combo hier ook megane& twingo
Idem hier, nou ja nu enkel nog Twingo, en de oudste een clio, en ik vlieg sinds dit weekend weer in de rondte op de brum.... ;)
Iemand die weet wat dit is? Ik was even met mijn hand achter mijn dashboard bezig, en toen kwam ik op dit uit...Ik gok iets van de vorige radio?
(http://i233.photobucket.com/albums/ee111/ngtr/ngtr075/IMG_20150613_161713410.jpg) (http://s233.photobucket.com/user/ngtr/media/ngtr075/IMG_20150613_161713410.jpg.html)
Dat lijkt me een soort van verloopkabel tussen een radio DIN aansluiting en een aantal tulpstekkers. Ziet er wel een beetje houtje-touwtje uit.
dit is een iso stekker voor de speakers,aan de radio zit een stekker,deze steek je hierin
om zo speakers te kunnen aansluiten.
tulp stekkers? die blauwe meuk zijn amp stekkertjes.
Goedemorgen!!!
Begon als een maandag morgen cv doet het niet dus ook niet starten aaaaargh
Nu is het forum met veel van dat soort problemen gevuld.
Met als oplossing transponder stuk /dat moet vervangen worden.
Ik de transponder demonteren.
Stekker eruit .
Schoon geveegt en tadaaa doet het weeer was erg stoffig .
Dus bij deze een simpele beginnende oplossing !-!
En een fijne dag alle --
Ik heb de automatische inlog maar weer aangezet want het Megane gevoel herleefd weer hoor!
Tedo wist het al, maar ik reed na mijn laatste Megane in een Alfa 147. Reed inderdaad, want afgelopen zaterdag vond de auto het welletjes en blies de motor eruit. Gaten in de motor afdekplaat suggereerden wat vandaag bevestigd is, een carterexplosie waardoor de drijfstangen door het onderblok zijn gekomen en de klepstelen door de motorruimte zijn gevlogen.
Tijd voor een andere auto dus! Ik zit enorm te zoeken naar Megane type II. Als er mensen zijn die nog een tip hebben waar op te letten en welk type vooral te laten staan zijn die altijd welkom!
Al met al dus een fijne binnenkomer. Ik hoop weer veel gezelligheid op het forum te vinden, als vanouds!
Prettig dat het snel was opgelost, Jarno! Waar zo'n forum wel niet goed voor is.. :)
Robin, welcome back zou ik zeggen! Succes met je zoektocht naar een Meg II. Wordt het een ph1 of ph2?
Ik ben er net weer van een weekendje weg met de voetbal. Gezeten in Oosterhout, bijna twee uur sturen. Mijn broer had mijn auto mee zaterdag, hij rijdt nog altijd fijntjes. Wel vind ik dat de motor een beetje tractor-achtig loopt.. Zo'n dieselachtig motorgeluid zegmaar stationair.
Maar het weekendje was in ieder geval weer fantastisch Y
Oh wacht, ik zie dat je de Grandtour van Tedo hebt gekocht! Nice man !-!
Die heeft mijn moeder gekocht Yorick, maar alsnog hier in de familie natuurlijk.
Ik zelf heb nog geen idee wat ik wil. Wel sowieso een meg II, maar of het een ph1 of 2 moet worden daar ben ik ook niet over uit. Heeft ook geen haast, want de komende tijd kan ik nog in de nieuwe bolide van mijn moeder rijden!
vandaar ook de het berichtje dat als er mensen zijn met tips oid dat ze altijd welkom zijn!
Ooh zo, oke! Nouja ook goed !-! 8)7
Mensen met een PlayStation en PSN toevallig?
Citaat van: Umpire (Robin) op 22 juni 2015, 20:57:11
Mensen met een PlayStation en PSN toevallig?
Yep.. Frenkie_nl85 :)
Wie koopt er nou een playstation, een xbox one is toch veel beter :q
Bobocop21 geloof ik haha, speel nu nog op de 3, maar als alles meezit volgende maand de 4 woehoe!
Mijn psn acount is hobbit-for-life (PS4)
Dans al tijdje in de rondte me auto zonder problemen door apk whoehoeee !-! 8)
Citaat van: Rogier op 23 juni 2015, 17:17:30
Wie koopt er nou een playstation, een xbox one is toch veel beter :q
Niks aan toe te voegen :P
Ik ga jullie straks eens toevoegen!
Ennuh; iets met smaak en twisten :D
Xbox gamers hebben een betere smaak dan de playstation gamers :q
Dankje hier ook een xbox gamer
En controler ligt ook beter in de hand dan die duim verkrachtende playstation ondingen :q !-!
Messi is beter dan Ronaldo.
Ik vind het allemaal fijn haha, m'n vriendin heeft een ps, vandaar de keuze. Kan ik haar ook op afstand flink inmaken met FIFA en cod!
Robin heb je honger :D je hapt aardig hahahaha
Eerlijk gezegd, enorme honger!
Xbox 360 :yay:
En wat speel je dan willem?
Mw3?
Nope, vooral Forza 4 en GTA 5
Oke !-! Gta 5 ligt ook in me collectie
Binnenkort kan je op de xbox one de games van de 360 spelen. Dan wordt het weer call of duty 3 spelen ;q zijn er meer mensen met een xbox one die de game destiny spelen?
Haha speel jij dat ook Rogier? Heb jij ook de uitbreidingen? Mijn gebruikersnaam op xbox one is iHeatzone
Warlock - 34
Hunter - 34
Titan - 32
Ik speel voornamelijk GTA 5
heb ook battlefield maar daar begin ik net mee,zodra ik meer tijd hebt,pak ik dat
weer eens op.
gta ben ik het verste mee (level 170 ofzo)
Citaat van: Heatzone (Mark) op 26 juni 2015, 16:37:35
Haha speel jij dat ook Rogier? Heb jij ook de uitbreidingen? Mijn gebruikersnaam op xbox one is iHeatzone
Warlock - 34
Hunter - 34
Titan - 32
Hoi mark, uiteraard heb ik alle map packs. Ik heb 2 op 32 en 1 op 31, ik kan niet hoger komen vrienden van mij spelen nu andere games ;q ik voeg je vanavond toe mijn gamer tag is xXBlackvisionXx
Mannen, klein vraagje wat een nieuw topic (nog) niet waard is: welke schijfremmen zijn qua prijs/ kwaliteit het beste tussen deze?
Het is voor mijn Megane coupé 1.4 16v:
http://www.mister-auto.be/fl/remschijven-vooras/renault-megane-i-ba0-1-1-4-16v-95pk_v11487_g900007.html
Met mijn beperkte kennis denk ik dat de schijven van Bosch het beste zullen zijn, niet?
Ik heb eigenlijk altijd bolk gekocht. Vervolgens kreeg je dan een pakketje van Febi, nooit echt problemen mee gehad. Alleen motorcompartiment onderdelen kocht ik niet van bolk maar valeo oid. Op een 1.4 zul je ook geen Brembo geventileerde nodig hebben denk :neen:
Als je van Bölk besteld dan krijg je het goedkoopste wat ze hebben liggen. Als je mazzel hebt is dat inderdaad van een bekend merk.
Zo had ik een waterpomp besteld van Bölk en kreeg er eentje van Klaxcar France, nog nooit van gehoord.
Bosch, TRW, ATE, Brembo, Textar, Valeo. Allemaal prima spul volgens mij. Alleen NK vind ik een beetje wazig merk.
Bolk remblokjes besteld en vervangen tot nu toe tevreden remt goed !-!
Trw moet ik op mijn werk wel eens monteren.
De pasvorm is gewoon bagger, moet altijd de ijzervijl er bij pakken om het mooi pas te maken.
Heb trouwens vandaag een vast contract gekregen. !-! !-! !-!
En dan heb je nog qh.
Die remblokjes zijn echt keihard.
Duurt wel een paar duizend km voordat die dingen ingesleten zijn. Misschien handig voor auto's met electrische handrem, slijten de remblokjes niet zo hard. :D
Het beste kun je gewoon voor brembo of bosch gaan, heb je kwaliteit spul en 9 van de 10 keer direct een goede pasvorm. ;)
Gefeliciteerd mark las het al op facebook via igor.
Altijd fijn vast contract !-!
Citaat van: mark op 30 juni 2015, 23:59:32
En dan heb je nog qh.
Die remblokjes zijn echt keihard.
Duurt wel een paar duizend km voordat die dingen ingesleten zijn. Misschien handig voor auto's met electrische handrem, slijten de remblokjes niet zo hard. :D
Het beste kun je gewoon voor brembo of bosch gaan, heb je kwaliteit spul en 9 van de 10 keer direct een goede pasvorm. ;)
Gefeliciteerd Mark,zeker tegenwoordig zijn bedrijven niet happig op vaste contracten,daar in
tegen is toch het ontslag recht er in gekomen,dus het word op zn americaans.
Als Brembo megane cup schijven pakt met carbone loraine rc6 remblokken,dan kan u vertellen
dat je tand afdrukken zet in het dashboard als je remt,echter ben ik er wel achter gekomen
dat de remblokken overkill zijn,doordat ze niet goed op temp. komen (zijn circuit blokken)
vreten ze de schijf op,komt er nog bij dat de poedercoating op mn velgen compleet is
aangevreten,die mag ik een keer laten herstellen.
volgende remmen vervanging,zelfde schijven,maar dan carbone loraine rc5 (race blokken)
Mark, gefeliciteerd met je vaste baan.
Gefeliciteerd Mark! Zag het idd ook via FB.
Ja, ik heb al vakantie enzo. 8) --
Ssst yorick niet mensen jaloers maken hier gewoon aan het werk in bloedhete loods
Ik heb ook vakantie !-!
Aan de andere kant mag ik niet klagen ben erg blij met me cabrio met dit weer. :q 8)
Je zit weer veel te veel op je telefoon Jarno.... Aan t werk jij! >:D :D
Allemaal vakantie hier, behalve jij :D Y alvast excuses voor het inwrijven o-)
Ach over 3 weken cruise ik naar frankrijk naar vrijstaande villa met zwembad en al dus geniet van jullie vakantie ik zou hetzelfde doen !-!
Vanaf zondag ga ik 2 weken op roadtrip door Frankrijk en Italië. 8)
Ik ga naar Canada voor het wk junioren, is alleen niet zo warm helaas haha
Bedankt :)
Ik ben ondertussen ook gewoon aan het werk met 37 graden in de werkplaats. Ben ook nog eens aan het lassen. 8)7
Je gaat me toch niet vertellen dat er geen airco is ook he?!
Aankomende vrijdagnacht richting Lazise, Italie met mijn vriendin... Lekkaaaa :afro:
Lekker al die vakantieplannen! ik mag nog 6 1/2 week werken...
Geniet ervan allen :)
En ik maar achter een computer op zoek zijn naar een meg II voor mezelf..
Sparen sparen en nog eens sparen!
Wat zoek je precies? en in welke prijsklasse?
Een meg II, geen gr Tour, geen 1.4 en rond de 1000-1500. Studenten hebben niet zoveel....
Is deze Privilege Luxe met Airco, leren bekleding en 17 inch velgen (http://www.marktplaats.nl/a/auto-s/renault/m942968812-renault-megane-2-0-16v-priv-luxe-bj-2003-5-deurs-airco-le.html?c=efb2ef4dc323389c4f92ed10afa33e3a&previousPage=lr) misschien wat voor je?
1000-1500 euro? Kun je dat niet beter kijken voor een Meg1? HB?
Zonde van de deuk in de deur willem. Lekker hoor richting italië, al hoef je voor het weer op het moment niet naar het buitenland :q ik ben in mei 1 week naar zuid-frankrijk geweest en in sept heb ik ook nog 3 weken vakantie.
Voor dat bedrag is er in Még 1 natuurlijk veel meer keuze.
Inderdaad zonde van die deuk.
Deze temperaturen hoeven voor mij niet in Nederland. Tis niet echt leuk meer. Ik rij vanavond nog weer terug van Delft naar Friesland, dat hoef ik overdag niet te doen vandaag. Helaas heb ik geen airco :neen:
Ik vindt het heerlijk (ik was vrij) ik moet morgen helaas weer werken. En zoals ze zeggen tieten blood handel dood.
Ik zeg succes, ben op dat gebied blij met mijn meg 2
Nee alleen de mensen achter de balie zitten er lekker koel bij.
Maar als je onze werkplaats koel wilt houden heb je nog wel een paar flinke airco's nodig. :D
Ik wil geen type 1 meer :neen: heb ik er al 3 van gehad ondertussen. Ik Wil weer door naar de II o-)
Zo'n mooie als die van je ma ga je toch niet vinden :D Y
Waarom denk je dat ik geïnspireerd ben Tedo?!
Dat snap ik. Maar niks eraf slopen hè? Het helpt al als je zelf geen zwarte kiest. o-)
Ik heb een gave lichtgroene/lichtgele gezien. Ik ga zelf niet voor zwart inderdaad! o-)
O, zo'n groengouden. Die willen alleen nog wel eens een verkleurd onderste deel van de achterklep hebben (dat is van plastic namelijk, de rest van metaal).
Bij mijn metalic rode meg 2 zie je dat ook, de metale gedeelte heeft meer oranje erin zitten dan in de plastic gedeelte.
Haha kom ik vanmorgen aan op me werk .
Wat staat er nog een megane cabrio !-!
Collega heeft er ook 1 gekocht gelijk gewezen op het mooie forum natuurlijk o-)
En hij denkt nog ffn over na om zijn 17 inch velgen te wisselen met mijn 15 inch
plaatje bij het verhaal.(http://beta.myalbum.com/photo/0RB2Wy7IiYce/1k0.jpg)
Citaat van: Willem op 1 juli 2015, 17:45:45
Is deze Privilege Luxe met Airco, leren bekleding en 17 inch velgen (http://www.marktplaats.nl/a/auto-s/renault/m942968812-renault-megane-2-0-16v-priv-luxe-bj-2003-5-deurs-airco-le.html?c=efb2ef4dc323389c4f92ed10afa33e3a&previousPage=lr) misschien wat voor je?
Nou vind het zeker een mooie ! Ik heb er pas zo een voor m'n stiefbroertje gehaald, maar dan met nerva velgen, als hij deze velgen had dan waren ze voor mij geweest :)...
Zie trouwens nu pas dat ie rondom gebutst is... méh...
Citaat van: Umpire (Robin) op 1 juli 2015, 17:27:54
Een meg II, geen gr Tour, geen 1.4 en rond de 1000-1500. Studenten hebben niet zoveel....
en deze? http://www.speurders.nl/overzicht/autos/renault/f_brandstof-benzine/renault-megane-1-6-16v-privilge-luxe-bj-2003-151634721.html?sr_ab=1&query=megane&=&=&local-distance_value=0&min_prijs=1000&max_prijs=2000&=&min_bouwjaar=2003&=&=&=&=&= (http://www.speurders.nl/overzicht/autos/renault/f_brandstof-benzine/renault-megane-1-6-16v-privilge-luxe-bj-2003-151634721.html?sr_ab=1&query=megane&=&=&local-distance_value=0&min_prijs=1000&max_prijs=2000&=&min_bouwjaar=2003&=&=&=&=&=)
Dank jullie voor het meedenken! Mooi ding!
Net onze nieuwe aanwinst (nog steeds bedankt Tedo! Y) een flinke wasbeurt gegeven. Blijkt dat de vogels hier in de buurt van de megane houden..
Ja of juist niet. :D
Citaat van: Umpire (Robin) op 2 juli 2015, 08:50:30
Net onze nieuwe aanwinst (nog steeds bedankt Tedo! Y) een flinke wasbeurt gegeven.
Alweer? Ik had 'm afgelopen vrijdag nog gewassen, en hij is gewend aan een tweewekelijkse wasbeurt. Maar vaker mag altijd natuurlijk. ;-)
Zaten alweer beestjes op.. :D
Je moet er ook niet mee rijden, maar voor de deur zetten en naar kijken ;) :)
Je moet niet al het mooie eraf wassen he Robin :q
haha een auto is toch om mee te rijden?
Die van mij krijgt elke 200 km +/- een wasbeurt, want dan zit er al weer een aardig kerkhof om mijn bumper en motorkap. 8)7
Er was vandaag een echte hitte golf op de a35. :D (letterlijk :D )
(https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/t31.0-8/11700662_835240516570531_2362388552710294197_o.jpg)
Er stond een mooie file dus, ik ging mooi achterlangs over de landweggetjes weer naar huis. ;)
Pff ###lig voor de eigenaar van de golf .
Bid toch naar de auto goden dat dat me nooit overkomt _o_
Ja dat wel. Er was laatst ook al een golfje in de fik gevlogen. l-
Ik ga vanavond met vakantie voor twee weken, zal het forum af en toe nog wel kijken maar niet actief! See you all --
Fijne vakantie Yorick! !-!
Vanmiddag de Megane laten keuren en zonder 1 mankement erdoor en mag deze weer een jaartje, heerlijk. !-!
na me megane 2 te hebben verkocht en een tijdje fiat en opel te hebben gereden vandaag mijn renault scenic 1.6 16v uit 99 opgehaald wat een genot om in te rijden
Fijne vakantie idd yorick !-!
Zo banden gelijk ingereden met dit lekkere weer flink getourd 380 km op de teller erbij .
Er staan nieuwe Méganes in de spotlight.
Weer een prachtige foto !-!
Citaat van: Umpire (Robin) op 1 juli 2015, 17:27:54
Een meg II, geen gr Tour, geen 1.4 en rond de 1000-1500. Studenten hebben niet zoveel....
http://www.marktplaats.nl/a/auto-s/renault/m937296426-renault-megane-1-6-16v-s2005-2003-zwart.html?c=aba4801fe1dcfdf8e084fd4b2e0a17e&utm_source=criteo&utm_medium=remarketing&utm_campaign=CA_LF_Buy%20_Products_Criteo&utm_content=336x280 (http://www.marktplaats.nl/a/auto-s/renault/m937296426-renault-megane-1-6-16v-s2005-2003-zwart.html?c=aba4801fe1dcfdf8e084fd4b2e0a17e&utm_source=criteo&utm_medium=remarketing&utm_campaign=CA_LF_Buy%20_Products_Criteo&utm_content=336x280)
En deze?
Die had ik inderdaad ook al gezien! Ben alleen benieuwd waarom die er nog staat want ziet er best goed uit zo. Staat er al sinds half juni op ondertussen.
Geen idee...wel grappig dat ie Zuid Holland heet en in Flevoland woont :)
De prive auto (niet renault maar een bmw) gepolijst met tol vorige week, daarna in de wax gezet. Denk dat is leuk voor de vakantie.
Zag er perfect weer uit. Auto weggezet.
Een week service dienst gehad, dus een week met de kangoo moeten rijden.
Pak ik vanochtend mijn eigen auto weer, helemaal ondergescheten door de meeuwen.
Word zo moe van die ellendige beesten, die vliegen er wel zo gigantisch veel rond op het werk.
Wekelijks poep op de auto, en dan gelijk weer wassen, anders trekt het in de lak. l- l-
Jup dat heb ik dus ook. :D maar gelukkig de laatste tijd iets minder.
De mijne gelukkig poepvrij gebleven.
Vorige wasbeurt had ik het wel hele dak vol grrr.
Ik heb de mazzel dat de spreeuwen op mijn voorruit poepen :q
Bij mij op de plastidip van mijn motorkap >:( >:( >:( >:(
Die troep vreet er in, en laat een vlek achter. *pakt een busje plastidip en spuit op de plek :P *
Ja dat kan ook natuurlijk.
Vandaag is het een dag met mooie snelle auto's op de snelweg. Eerst zag ik een dikke golf 5 gti, toen zag ik een dikke audi R8, toen zat ik achter een Megane 3 Rs later zag ik er nog 1 een twingo Rs en ik zag nog een mooie Megane 2 Rs met een dame erin :q ik keek in een rit van 15 a 20 min mijn ogen uit.
Dat zou best eens kunnen, ik zag een (mat)grijze Ferrari California op de snelweg vanmorgen.
Ik zag gisteren een megane 1 ph 1 , rood van onder en zwart van boven, echter had de lak van de motorkap z'n beste tijd gehad en was het polyester van de bumper ook aan flarden..
Hij had een kenteken van '98 maar had ph 2 koplampen (ander neusje)
Al met al vergane glorie dus.. ik zal eens kijken of ik de volgende keer een foto kan maken (was aan het rijden)
Iemand bekend met deze megane?
(regio West-Zeeuws-Vlaanderen trouwens...)
Klaar hoor met de remblokken.
Was inderdaad niet heel moeilijk. Ik heb achter een lijmklem voor het duwen en vervolgens met een waterpomptang de draaiende beweging gemaakt.
Merkte toen dat rechtsvoor het dikke klemmetje van de ashoes gebroken was. Dat merkte ik al toen ik het wiel eraf haalde want ik had ineens allemaal smeer aan m'n handschoenen :D, even naar Brezan een nieuw klemmetje en nieuw vet gehaald en dat er ook maar meteen op gezet. Tedo heeft gister nog een mail gestuurd met waar op te letten en hoe de auto te verzorgen dus dat gaat ook allemaal goed komen!
Fijn dat het snel geregeld is! Y Respect dat je dat zelf kan/durft. Remmen een aandrijving daar blijf ik vanaf.
Gek dat ze bij de garage waar we de wielen hebben laten wisselen en de sensoren opnieuw lieten inlezen niet gezien heeft dat dat klemmetje gebroken was.
Of misschien is het daar wel gebroken en hebben ze niks gezegd. De laatste keer dat ik wielen wisselde had ik in ieder geval nog schone handen :D
Tsja, ik had ook schone handen hoor.. Ik kon alleen m'n handschoentjes meteen verversen :D verder leer ik ervoor/van dus ik vind het superleuk om te doen. Vooral als je daarna even testritje maakt en het zit perfect in elkaar. Dat hoesje was weer een excuus om bezig te blijven.
Trouwens, je had gelijk over de motorsteunen! Ik heb vijf bouten aangedraaid en de trillingen zijn opgelost. Helemaal toppie dus! !-!
Remmen vervangen is vrij simpele klus
en leuk om zelf te doen ook.
Toch leuk dat je oude auto met liefde wordt behandeld tedo.
Dat is ook de reden dat ik 'm alleen hier op het forum aangeboden heb. Doe je dat op marktplaats, dan krijg je Jan en Alleman aan de deur. Zo kan ik 'm ook nog een beetje volgen. !-!
Dus toch de motorsteunen, zoals ik dacht. Haast jammer dat ik dat zelf nooit gedaan heb. ;)
Vandaag even een ritje gemaakt naar Dortmund en terug vanuit Lelystad. Moest even mijn vriendin wegbrengen naar de vliegveld. Auto reed super, alleen soms met optrekken deed moeizaam 8)7 8)7 Maar ja, wat verwacht je van een 1.4e :cry: :cry: Toch wel een leuke dagje gehad onderweg! !-! !-! :q :q
Beste megane rijders ik heb een vraag.
Ik ga binnenkort op vakantie naar frankrijk nu hebben ze daar tegenwoordig e10 benzine volgens de checklijst op internet kan ik het gewoon tanken.
Maar heeft iemand hier ervaring mee
Mijn megane heeft een 1.6 e blok
Is gewoon overal euro 95 net als wat je in Nederland tankt. !-!
Was er vanochtend nog, zit nu in Italië.
Dan neem ik geen risico en tank ik gewoon euro95
Nou, E10 is niet hetzelfde als de 95 benzine in Nederland. De meeste auto's rijden er gewoon op, maar ik tank daar altijd 98 (net als in Nederland trouwens).
E10 kwaliteit varieert ook nog per land. Aangezien de benzine in de omringende land veelal goedkoper is dan hier zou ik 98 tanken als ze dat hebben.
E10 is toch een mengels van Benzine en Ethanol ?
Klopt idd 10 %ethanol de rest benzine .
En bedankt voor de reacties dan tank ik gewoon 98 !-!
Ik zou geen risico nemen,als de kwaliteit tegenvalt,of je motor kan er niet tegen,dan kan het
funest zijn,misschien niet meteen,maar wel later.
als de kwalitieit slecht(er) is,kan je blok gaan pingelen,en als dat gebeurd,zeker na lang rijden,
vreet het alles weg (cilinders,zuigers,kleppen en kop)
Ik zou met onze laguna eerder 98 tanken (of zoiets) dan de gok te nemen met e10.
Het staat aangegeven of er E10 bij de pomp is of Euro 95, ik ben door heel Frankrijk gereden afgelopen week en overal heb ik euro 95 kunnen tanken. De Nissan Pixo ging er niet anders van lopen.
In Italië is er zelfs op sommige plaatsen allen euro 98 of diesel.
98 weet je zeker dat het goed is.
wel apart dat italie alleen 98 heeft,terwijl in NL 98 zeldzamer word.
we hebben diverse mensen in goes gehad die op 95 lieten afstellen,omdat 98 niet beschikbaar was
in de directe omgeving.
Citaat van: Umpire (Robin) op 9 juli 2015, 16:29:51
even naar Brezan een nieuw klemmetje en nieuw vet gehaald
goed Bezig Robin ;)
Ja, geen risico lopen met een hoesje en geen vet natuurlijk. Zou zonde zijn!
Heb vandaag even wat polijst gekocht, dan kunnen we de auto weer even in de watten leggen als 'ie weer voor de deur staat!
Ik heb begrepen dat alles goed is gegaan, m'n ma is met twee keer stoppen naar annecy gereden. Ze is nog steeds heel erg blij met de megane. Toch wel een overstapje van een Golf, maar zeker in positieve zin! !-!
Gaan jullie nog op vakantie?
Griekenland half augustus.. :), dus mijn enige ritje is naar Schiphol,
Ik zou wel met de auto op vakantie willen maar mijn vrouw ziet het niet zitten om uren met onze dochter (1,5 jr) in de auto te zitten :)..
De drachmes liggen al klaar trouwens :D
Ik ga de 25e met de vriendengroep op vakantie.
We hebben een bus gehuurd en gaan naar spanje. !-!
Zo dan, alweer een paar dagen terug van vakantie maar nu tijd gevonden om even wat posts neer te zetten.
Lekkere vakantie gehad hoor. Niet minder dan 32 graden, god wat warm.. Wel lekker! Twee weken weggeweest in Italië en de nodige leuke dingen gedaan. Al kun je mij niet wegslaan uit een waterpark... 35 meter hoge glijbaan, 120 kmu naar beneden, kom maar op :q
Nu de dagelijkse gang van zaken maar weer inzetten. Werk, voetbal, RMC, mijn huidige auto en de parelmoer grijze Meg die op me staat te wachten! 8)7
Let's go!
Lekkerhoor! Mooie vakantieverhalen weer !-!
Ik heb een megane gevonden, 600 euro omdat het interne Druklager stuk is. Onderdeeltje kost nog geen 70 euro. Is toch gewoon hetzelfde als een koppeling vervangen? (Wel van plan mee te nemen als dat bakje er toch onderuit ligt.)
600 euro voor een Megane II? Koopje, al is er dus nog wel wat werk aan. Wat is het er voor een?
het is er zo eentje (http://link.marktplaats.nl/m949717023)
Goede vondst (als je handig bent)! Een 2.0 16V bevalt kennelijk ;)
Mooie koop! Vergeet niet dat het hele subframe er af moet bij het vervangen van de koppeling en cilinder. Hoop gedoe dus.
Die 600 euro is niet voor niks :P
Zo thuis eens in de Dialogys kijken wat er allemaal gedaan moet worden. Moet dat ding ook nog hier krijgen natuurlijk, vanuit Friesland is dat ook weer wat centjes haha.
Wow.. goede koop zo op het eerste gezicht.
Was ik zelfs nog wel omgereden vanuit Zeeland voor dat geld :)
Bedenk er wel even bij dat ik een huismonteur ben, ik heb geen brug meer tot m'n beschikking dus doe alles op de stoep. Moet ik er wel eerlijk bij zeggen dat ik de motor er een keertje uit heb getakeld.. Eronder liggen is toch iets moeilijker..
Kun je niet ergens een brug huren?
Bij ons in de regio heb je veel van die scharrelaars die in het weekend hun brug verhuren voor een paar tientjes per dag..
Is beter dan een hele dag onder je auto liggen..
Neemt niet weg dat het een goede deal is, mits er geen bijzondere dingen zijn..
Zitten de nervasport velgen er ook bij ? of alleen de stalen velgen ?
Als je handig bent is het zeker een mooie auto !-!
Iemand vlak bij daar die mee wilt?
Citaat van: Rogier op 23 juli 2015, 16:47:32
Zitten de nervasport velgen er ook bij ?
Bij de opties staat: lichtmetalen velgen.
Het is dat ik er geen ruimte voor heb, en mijn megane nu al op de stoep staat. Anders zou ik hem best willen kopen. :P
Zou dit zeker op een brug of put doen. (beste is toch brug).
Alleen het voorste subframe deel weghalen en de bak eruit kantelen met 2 man, dat moet lukken.
Succes.
Is alweer weg dat ding. Ben benieuwd of t er nog eens op komt.
Ik heb het laatst in mijn eentje gedaan dit wil ook best.
Uiteraard had ik wel een brug en versnellings bak krikken tot mijn beschikking.
Hoe werkt dat Dialogys in ....naam?!
Even een opmerking. Ik lees dingen als subframe moet eraf, hoeft helemaal niet, een megane 1 moet dat, megane 2 en 3 niet meer.
Voorste subframe eraf, dat u tje noemen wij dat, dus waar de radiateur op steunt.
Dan v-bak loshalen, cardan omhoog kantelen en met 2 man de bak eruit tillen.
Op een brug natuurlijk.
Dat zeg ik toch ook mark alleen voorste subframe balk weg.(u-tje)
Brug is fijnste maar put lukt ook.
Ja zag jouw opmerkingen, maar ook andere over subframe. Zou zonde zijn als mensen die onnodig loshalen.
Vraagje: bij mijn Megane 1.4 16V van 2002 vind ik geen filters, buiten die van de olie natuurlijk. Kan dit kloppen, of moet ik verder zoeken?
Niks in zicht natuurlijk.
Begrijp je hoe een motor werkt?
Dan kan je zo bepalen waar een luchtfilter zit.
Brandstoffilter naast de tank.
Pollenfilter zit bij jou in paravan of onder dashboard, twijfel ik ff.
Jij hebt een megane 1 toch? Als je airco hebt dan zit het pollenfilter links onder de parafaan. Als je geen airco hebt, dan zal er waarschijnlijk ook geen filter in zitten.
Nou mijn vakantie begon lekker. l-
Om 3 uur snachts net voor parijs een klapband. We waren toen afgesleept, en om 10 uur sochtends reden we weer. Want er zat geen reserveband onder het huur busje (opel vivaro) en daarna was op het wiel van de klapper ook nog eens het ventiel lek, want die stumpers hadden de ventielen niet vervangen. l- Dus onderweg van de snelweg afgegaan en een paar gehuchtjes doorgereden, en uiteindelijk een garage gevonden. Daar nog 1.5 uur moeten wachten totdat het bedrijf open ging. Dus we zijn uiteindelijk iets voor 12 uur s'nachts op de camping aangekomen. En een uurtje later hadden we alles opgezet en klaar voor de nacht.
Maar het is hier wel mooi in spanje. We zitten in platja de pals. !-! Met uitzicht op zee.
Lekker dan Mark! Maar goed te horen dat je op de plaats van bestemming bent aangekomen.
Toch nog een fijne vakantie, ondanks de mindere start.
Bedankt Mark & Mark :q
Dankje gaat wel goed komen denk ik. !-!
Vorige week motor weggebracht ter reparatie na mijn motorongeluk(je). Vandaag telefoontje gehad dat deze weer in orde gemaakt is. Zaterdag staat op de planning om deze weer op te halen, daarna gelijk door naar Aken om een nieuw textiel motorpak te passen. Mijn gebroken duim is ook redelijk hersteld alleen een paar mm gedraaid. Kan er opzich genoeg mee doen, maar het is af en toe nog lastig. Qua kracht begint alles terug te komen. Hopelijk snel weer wat km's op de motor maken... Een paar weken niet kunnen rijden en goed weer hebben, zorgt toch voor wat onrust om te willen rijden... ;)
Nou gelukkig komt er nog voldoende goed weer
En wens je hoop veilige kms toe !-!
Goed om te horen, Benjamin!
Gelukkig dat je er goed vanaf gekomen bent! Was je motor erg kapot?
Ben vandaag naar frankrijk gereden vanuit spanje. Dit x zonder pech te krijgen. Met het busje. :D En morgen naar huis, dan kan ik eindelijk weer eens lekker bier drinken. !-! Want dat bier in spanje is niet bepaald om naar huis over te schrijven. :D
Goede reis terug dan, Mark. Een bij aankomst gelijk een pintje! !-! ;)
Motor is niet heel erg beschadigd. Stuur wat scheef, spiegel beschadig, valdop flink geschaafd (wat gelukkig ook zo hoort), rempedaal en schetsplaat, spatbord voor, knipperlicht. Ik wist niet dat de schade alsnog zo prijzig zou zijn.
Menskes, is dit goede olie voor mijn Megane 1.4 benzine van 2002? Mijn papa bracht dit mee voor mijn Megane van een gespecialiseerde autoshop, maar nu zie ik achterop staan dat de olie zeer goed is voor..dieselfilters.
Dus euh?
(http://i233.photobucket.com/albums/ee111/ngtr/ngtr076/11793174_793171867467821_108742833_n.jpg) (http://s233.photobucket.com/user/ngtr/media/ngtr076/11793174_793171867467821_108742833_n.jpg.html)
Volgens mij hoort er 10W40 in.
5w40 gaat er bij ons in.
overigens om bij te vullen, geen probleem hoor.
Zo het is al lekker warm, goed weer voor de franse auto dag.
Net me auto gewassen zweet staat op me rug.
Straks genieten van de rit naar culemborg !-! 8)
gisteravond zonder problemen en met 1 kleine file thuis gekomen met het busje.
het was nog 1150km en we hadden er 10 uur over gedaan. !-!
Ik heb net de pre-order besteld voor de nieuwe needforspeed. :P voor de pc versie. !-!
Normaal gesproken koop ik nooit games, maar voor deze maak ik een uitzondering. !-!
Ben benieuwd Mark. Ik koop het idd ook nooit, af en toe spelen bij iemand is prima.
Net een Golf bij ons op het kruispunt naar een parkeerplaats geduwd, het ietwat hysterische vrouwtje erin wist even niet meer wat ze moest doen toen haar VW'tje het begaf :D
8)7
achja volkswagens zijn ook maar gewoon auto's he, ook die gaan gewoon af en toe stuk. ;) (meestal doen ze dat op de a35 tussen wierden en enschede. :D, daar rij ik elke dag)
Reed vandaag over de snelweg.
Kwam er een seat langsgetoeterd.
Met duimen omhoog dat ik een mooie auto had haha super leuk.
Haha leuk. !-!
Ooit wel eens een smeltende Megane (http://nu.nl/opmerkelijk/4105203/auto-in-italie-smelt-vanwege-hitte.html) gezien? :D
Ja had het al gezien haha. :D
Heb in spanje ook genoeg auto's gezien met vervormde bumpers. :D
Hahahhaha! Wtf van de dag :P
Kan nooit zo extreem. Ik heb 'm wel eens in hetere omstandigheden geparkeerd. Vast een geintje van iemand met een verfbrander.