Renault Mégane Club

Mégane I Technisch 1996-2002 => [Mégane I] Overig => Topic gestart door: coupe221 op 15 maart 2015, 21:32:29

Titel: ABS en service lampje brand
Bericht door: coupe221 op 15 maart 2015, 21:32:29
Goedendag allemaal, ik heb een Megane Coupe 14i 16V van 1999 met een probleem. Dat is het volgende ik heb links achter een andere remtrommel op gezet omdat de mijne een kapot wiellager had. Ik had nog een trommel liggen en heb deze er op gezet maar heb niet gekeken als deze ook een ABS ring had. Erop gezet en idd het lampje gaat branden van het ABS en de service Trommel eraf gehaald en idd geen ABS ring.Nu heb ik mijn oude trommel met de ABS RING erop gezet met een nieuw wiellager, Alles werkt goed maar de lampjes van de ABS en service blijven branden. Moet ik nu naar de dealer om te laten resetten? Wie heeft dit ook al eens mee gemaakt.
Titel: Re: ABS en service lampje brand
Bericht door: mark op 15 maart 2015, 22:18:53
Misschien dat de sensor stuk is? Ik weet niet of die trommels zonder abs anders zijn, behalve de abs ring. (dat die net de sensor kapot heeft gedrukt?  :dunno: )

Het lampje zou gewoon uit moeten gaan, met de abs trommel weer op zijn plek.

Je zou de massa pool er even voor 15 min af kunnen halen, dan reset de ecu zich ook wel.
Titel: Re: ABS en service lampje brand
Bericht door: mark29 op 15 maart 2015, 23:29:48
heb je uberhaupt wel al gereden weer?
na een stukje rijden zou hij uit moeten gaan.
Titel: Re: ABS en service lampje brand
Bericht door: Da Likita op 16 maart 2015, 10:29:00
Meestal na een ritje gaat inderdaad het lampje uit. Is dat niet dan kun je de accu loshalen voor 15 minuten en werkt dat niet is er een sensor kapot, abs ring beschadigd of een andere storing ?
Dan is uitlezen enige optie
EhPortal 1.39.5 © 2025, WebDev