Renault Mégane Club

Mégane 2 Technisch 2002-2009 => [Mégane 2] Audio => Topic gestart door: Stefansel op 24 februari 2015, 18:02:32

Titel: stroom kabel door auto trekken grand tour 1.6 p2
Bericht door: Stefansel op 24 februari 2015, 18:02:32
Hallo iedereen .

Ik weet dat er al een aantal topics over zijn maar kan het niet duidelijk vinden bij benzine.

Ik wil mijn stroom kabel voor versterker naar achteren trekken nu kan ik amper een goede plek vinden om hem de auto in te krijgen. ik heb al achter het dashboardkastje gekeken maar daar zit niks bij de Benzine. Nu gaat de kabelboom langs de koppeling naar buiten, is dit de enigste plek? Kom er nogal lastig bij. Iemand ervaring met de 1.6 fase 2 Mégane 2?

Alvast bedankt voor alle moeite.

Stefan
Titel: Re: plus kabel door auto trekken grand tour 1.6 p2
Bericht door: Xanquezer (Frank) op 24 februari 2015, 20:11:38
Wat bedoel je met '' plus kabel ''
Een extra kabel (als PLUS een extra kabel)
Een 12 volt kabel (vanaf je accu)

gr
Titel: Re: plus kabel door auto trekken grand tour 1.6 p2
Bericht door: Stefansel op 24 februari 2015, 20:27:47
Ik bedoel een stroom kabel voor de versterker van accu naar achterklep .
Titel: Re: stroom kabel door auto trekken grand tour 1.6 p2
Bericht door: Xanquezer (Frank) op 24 februari 2015, 21:37:31
*face palm*
Een kabel stroomt niet...
Sorry, lekker bij de hand... 8)7


Ik ken niet de megane 2 zo goed om daad werkelijk precies te kunnen zeggen hoe die moet lopen.

Maar ik d8 aan voorgaande projecten te zien dat je via een gat waarbij ook de bekabeling voor je intreur compenenten een 12 volt kabel erbij kan leggen.
Paar kleine bochtjes onder het dashboard om zo nabij de dorpels uit te komen, vanaf daar recht toe recht aan naar de kofferbak.

gr
Titel: Re: stroom kabel door auto trekken grand tour 1.6 p2
Bericht door: Benjamin Renon op 24 februari 2015, 21:41:28
Ik weet niet of iedere Mégane 2 variant hetzelfde is maar heb wel een how-to gevonden van een RS (UK). http://www.meganesport.net/ampguide.htm
Titel: Re: stroom kabel door auto trekken grand tour 1.6 p2
Bericht door: Stefansel op 24 februari 2015, 21:47:15
Die had ik al gevonden idd maar de kabelboom zit bij mij verstopt hoog boven de pedalen , ik verwacht dat de guide een diesel is en geen facelift.

Maar toch bedankt voor de moeite! Ik denk dat ik maar heel erg moet gaan prutsen bij de pedalen of een gat moet boren . Of heeft iemand nog een sugestie?
Titel: Re: stroom kabel door auto trekken grand tour 1.6 p2
Bericht door: tilpieter op 3 maart 2015, 16:04:52
ik heb hem ook neergelegd, is mooie klus. accu en luchtfilter behoren eruit halen en ECU, en dan de doorvoer bij de pedalen een gat maken, wel na afkitten i.v.m. mogelijk water naar binnen. bij mij had ik zoiezo bijna geen ruimte (RS) misschien dat het bij jou mee valt.
Titel: Re: stroom kabel door auto trekken grand tour 1.6 p2
Bericht door: meganofiel70 op 4 mei 2015, 16:25:03
ik heb vandaag een voedinskabel getrokken...en wel langs de kabelboom.
is handiger dat je het met z,n tweeen doet.we hebben eerst accu,accubak/plaat verwijderd.
toen(het meest lastige) het filterhuis.
nu moet er 1 onder bij de pendalen links schuin boven bij je koppelingspendaal de rubber stop waar de kabelboom doorheen gaat opzij houden.leg er een lamp bij/in zodat je vanuit de motorruimte het licht kunt zien.
wij hebben eerst een stevig stuk ijzerdraad door getrokken en dat ging eigenlijk wel makkelijk daarna de voedingskabel er aan vast maken en wel zo dat hij er niet af kan schieten.en dan weer aan het ijzerdraad trekken.wel een beetje met beleid en niet als een malloot er aan rukken.
en ik moet zeggen het ging eigenlijk wel voorspoedig allemaal.het enigste is dat filterhuis die is zeer lastig eruit te krijgen.en pas op met de kabelboom.wij zijn met de kabel trekken een goed uur bezig geweest.het is te doen maar het gaat niet vanzelf.
Titel: Re: stroom kabel door auto trekken grand tour 1.6 p2
Bericht door: Stefansel op 2 juni 2015, 01:03:14
Ik heb precies hetzelfde gedaan maar dan alleen! het is zeker alleen wel een hels karwei want echt niks werkt mee.. iederen toch bedankt!
Titel: Re: stroom kabel door auto trekken grand tour 1.6 p2
Bericht door: meganofiel70 op 3 juni 2015, 20:12:05
je het de kabel er nu in......kun je nu genieten van een dikke sound in je megane. en je vergeet snel wat een helse klus het was.
Titel: Re: stroom kabel door auto trekken grand tour 1.6 p2
Bericht door: dannyfm op 7 januari 2016, 21:24:57
Ik moest me halve auto uitelkaar halen om bij die voering te komen waar de kabelboom van de motorcompartiment de auto in gaat. Accu moest er uit en de luchtfilter

(http://stream.djdannyfm.nl/meganeii/audio/ad1.jpg)

(http://stream.djdannyfm.nl/meganeii/audio/ad2.jpg)

(http://stream.djdannyfm.nl/meganeii/audio/ad3.jpg)

(http://stream.djdannyfm.nl/meganeii/audio/ad4.JPG)
Titel: Re: stroom kabel door auto trekken grand tour 1.6 p2
Bericht door: zapp op 7 januari 2016, 23:15:43
Ben je niet bang dat je auto helemaal uit elkaar valt als je de volumeknop opendraait  l- l- l-
Titel: Re: stroom kabel door auto trekken grand tour 1.6 p2
Bericht door: dannyfm op 7 januari 2016, 23:25:50
Citaat van: zapp op  7 januari 2016, 23:15:43
Ben je niet bang dat je auto helemaal uit elkaar valt als je de volumeknop opendraait  l- l- l-

Ik had eerst een dubbel 15 inch er in. Die kwam tot 152 Db. Toen had ik wel zo iets van Hmmm dit hoeft ook weer niet. Me hele las werk in me dak gaat er anders aan. Dit is leuk zo Power T1 woofer van Rockford Fosgate van 600 watt RMS Dubbel spoel die nu op 2 ohm draait. Zit een Eartquacke MiniD2500 versterker in voor de Sub die nu 1150 watt levert. Normaliten op 14,4 volt zit hij op 1600 watt. Me dynamo kan dat niet leveren. Ik heb hem geknepen zodat die Umax op 12 volt de Clip niet in gaat. Ik zit nu op 135 Db zonder dat de verlichtint instort op de beat. Er zit een 2e accu in maar komt niet meer als 13,4 volt uit de accu zelf. Zodra ik die versterker echt vol open gooi dan zie je wel de verlichting iets in zakken stationair.
Titel: Re: stroom kabel door auto trekken grand tour 1.6 p2
Bericht door: Cydex op 26 januari 2016, 20:39:38
Ik heb dit na het trekken van de kabel:
http://www.meganeclub.nl/fora/index.php?topic=20489.msg363507#new
Ik plaats de link hier daar het misschien gemakkelijk is voor mensen met hetzelfde probleem.
EhPortal 1.39.5 © 2025, WebDev