Hallo allemaal,
Ik heb als sinds een aantal jaren een Renault Megané coupe 1.6 16v. En nu het weer vochtig weer wordt en koud wordt raakt de achterruit aangeslagen. Nooit problemen mee gehad en ging altijd zo weg doordat ik de achterruitverwarming aanzette.
Alleen sinds dit jaar hangt er een kabel los in mijn achterbak en ik denk dat deze van de achterruitverwarming is want er is niks mis met de schakelaar of relais. Mijn vraag is dan ook waar moet deze kabel worden bevestigd? Waar moet de kabel in?
Alvast bedankt voor jullie hulp!
heb je een foto van de kabel?
maakt het wel wat makkelijker. ;)
Hoe kan ik een foto uploaden? want ik krijg het maar niet voor elkaar
foto (2).JPG
Kijk even hier (http://www.meganeclub.nl/fora/index.php?topic=17298.0) hoe je een foto plaatst.
Topic is trouwens verplaatst naar Megane 1 Technisch.
Dit is de link van de foto http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/547/agl3.jpg (http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/547/agl3.jpg)
Deze stekker heeft niks met je achterruitverwarming te maken... misschien is die van een cdwisselaar ofzo.
Waar je naar kan kijken is een kabelbreuk in de kabel tussen achterklep en chassis (niet bij classic-of coupe-uitvoering), of naar de kabel aan het achterraam zelf. Heb je de zekering ook vervangen? Soms lijkt hij goed, maar geeft ie toch geen stroom door..
Mijn cd wisselaar doet het gewoon en daar is verder niks mee aan de hand. Ik dacht deze kabel is ervan omdat die er eerst nooit zo bij hing en de achterruitverwarming het ook ineens niet deed. Zekering heb ik vervangen voor de zekerheid, maar daar ligt het ook niet aan.
Ik weet niet waar deze stekker van is.. Iemand anders misschien?
Zo lang is deze kabel met stekker niet. Ik zou op zoek gaan naar de contrastekker binnen het bereik van de kabel, Ook achter de bekleding. Is er niks te vinden, dan zal er niks zijn, en zal ie gebruikt zijn voor extern iets als bijvoorbeeld een wisselaar.
Is dit aande rechterkant? Ik zal eens kijken bij mijn hb. ;)
Ja dit is aan de rechterkant. Oke bedankt dat je even wilt kijken
De stekker lijkt heel erg op een ISO-stekker voor achter op een radio. Ik weet wel zeker dat het niets met je achterruitverwarming te maken heeft, tenzij er ooit een beunhaas dit aangelegd heeft.