dacht altijd dat ik een tankje van bruto 52 liter had, dus netto ongeveer 40 liter. Dit omdat na ongeveer 300km het rode ledje al ging branden.
Vandaag dus ook, maar na 580 km reed ik nog steeds op gas. Neem nu dus aan dat er een 74 liter tank inzit, dus netto ongeveer 60 liter.
En dat komt weer goed uit want wij gaan binnenkort naar oostenrijk, waar de lpg-stations zeer dun gezaaid zijn.
Weet trouwens niet eens welk lpg-systeem erin zit. Ik zie nergens een merknaam.
Dat zal wel Landi Renzo zijn. Ligt er hier ook in.
Als het goed is kan je ongeveer 51/53 liter tanken (beetje afhankelijk van de buitentemperatuur) Mijn record staat op 640 kilometer op 1 tank!
Orginele Eurogastank (48 liter= netto 39liter): record 532 km (bij zomertemperatuur 8)) !-!
De LPG tankinhoud meter is heel erg onnauwkeurig.
Eurogas is het merk. (valt onder Landi Renzo)
Tankinhoud is 54 of 69 liter bruto.
dan zal het de 69 liter zijn. Netto max 55 liter. Op dit moment haal ik ongeveer 1 op 11 (90 % snelweg).
Vandaag effen tanken, lpg wordt steeds goedkoper !-!
http://www.tankwijzer.nl/index.php?info=handig&item=top25lpg&inet=bb&km=10&verbruik=13&tank=40
Hmm ik woon/werk dus in de verkeerde buurt... ;-)
Is er binnenkort geen meeting in Almelooooo? :D
tsja, die in almelo heb ik ook al een keertje lopen zoeken. adres klopt niet en bij de andere Gulf kost het gewoon 66,9.
Btw, vanmorgen 54,5 liter erbij getankt, dus bijna 1 op 11