Kom ik bijna thuis en wil mijn raam omhoog doen, ging het opeens niet meer automatisch. Vervolgens hield ik knop omhooggedrukt met de vinger ging hij heel moeizaam toch dicht. Nu zit de raam vast. Als ik knop omhoog of omlaag doet, beweegt de raam slechts 1 cm omhoog en omlaag.
De motor reageert dus wel, maar zit vast. Zelfs als je de raam omlaag wil duwen met de hand of omhoog trekken gaat dat niet.
Ik zal zsm de deurpaneel verwijderen, maar hebben jullie enige tips wat het kan zijn of waar ik op moet letten?
Graag hoor ik tips en reacties.
Gaat om een coupe uit 98
Raam geleider rubbers vies, of door water bevroren.
Deze rubbers in ieder geval goed schoonmaken en inspuiten met siliconen spray. Daarna even controleren of het nu beter werkt.
Ik heb de deurpaneel eruit gehaald en ben wat wezen kijken, maar ik zie niets verdachts?
Kan het een zekering zijn? Maar de motortje werkt en de raam wil wel 2 cm naar beneden en boven. Dan s de motortje wel goed neem ik aan? Of mag k daar niet van uitgaan?
Er is niets bevroren.
Maak eens een foto van het paneel en plaats deze op het forum, misschien zien wij iets. Y
Precies! Bij mij is het schakelaartje wel eens defect geweest, dan ging hij soms na 10x klikken opeens dicht of open en ook iets moeizaam. Maar volgens mij is dit niet jou probleem!
Hij is gemaakt/vernieuwd.
De bedrading in de motortje zat vast en kon niet gemaakt worden, omdat je het niet kan openen.
Dus maar vervangen en het werkt nu weer.